X
Norwegia
1 szkół językowych w Norwegia, od
za 2 tygodnie Norweski kurs z uwzględnionym zakwaterowaniem.

Znajdź najlepszą szkołę w dobrej cenie oferującą język Norweski. Porównanie jakości, opinii i oferty Norweski kurs dla dorosłych i uczniów Norwegia.

Studenci ocenili szkoły w Norwegia ogólnie na:
4.2/5.0 (4 Oceny)

Oslo

Ponad 2000 wykwalifikowanych nauczycieli w 30 krajach na całym świecie jest stowarzyszonych w organizacji "Ucz sie i mieszkaj w domu swojego nauczyciela" oferującej jedyne w sowim rodzaju doświadczenie. Krytycy kursów językowych za... Więcej

Kategorie kursów (3) Zakwaterowanie (1)
Norwegia:  Norwegia jest jednym z najbogatszych i najpiekniejszych krajów na Ziemi. Zobacz Oslo zwiedzajac pieszo, odwiedz swiatowej klasy muza i odkryj tetniace zyciem kluby nocne i mnóstwo plenerowych imprez odbywajacych sie dzien i noc w tym kosmopolitycznym miescie. Wybierz sie na narty lub doswiadcz wspaniale relacje Norwegów do swiata przyrody w Bergen, Trondheim i Stavanger. Norwegia jest z pewnoscia krajem w którym mozna sie zakochac!

Kluczowe Fakty o Norwegia

Populacja: 5,010,000 mieszkańcy

Stolica : Oslo

waluta: NOK (1 NOK = 0.1179 USD)

Nazwa Kraj język Norweski: Norge

Norwegia Ocena jakości życia:
5.0/5.0  (4 opinie naszych byłych uczniów)

Najczęściej odwiedzany niezależny katalog edukacyjny poświęcony rezerwacji tanich kursów językowych online z dobrą jakością nauczania i ciekawą ofertą spędzania wolnego czasu. Starannie dobrane lekcje na których można poznać język Norweski oraz zajęcia językowe od poziomu początkującego do zaawansowanego, a także listy programów na których studiuje się Norweski za granicą w rekomendowanych dobrych szkołach Norweski w Norwegia.
onscroll="return false;">
To lubię!
o LanguageCourse.net
  • Sarah: LanguageCourse.Net jest bardzo tanie i oferowane... więcej
  • Inesa (25): Uważam że wasz serwis działa bardzo dobrze.... więcej
  • Anne (36): Znalazłam wszystkie niezbędne informacje na... więcej