X
00:0000:00
 

Escola Anglès a Londres: St George International

Dintre del 20% de les escoles més populars d'Anglès a Anglaterra en els darrers 12 mesos
4.2

El que més ens agrada de l'escola...

  • Totes les tardes s'organitzen activitats socials gratuïtes per a adults i adolescents

St George International (SGI)

  • St George International es va fundar a Londres (Anglaterra) l'any 1962.
  • Adreça: 10 Great Turnstile , WC1V 7JU - Londres, Anglaterra (veure en el mapa)
  • Nom legal / empresa matriu: Saint George Holdings Limited
  • Identificació del registre fiscal: GB233309979
  • Nom abreujat de l'escola: SGI Londres
  • Estat degut a la Covid-19: Escola actualment oberta

Reconeixements i segells de qualitat

British councilEnglish UKQECondicions preferencials en cas de denegació de visat
“”

Tamany de l'escola:

Instal·lacions

  • Accés gratuït a programari d'aprenentatge després de classe

  • Servei d'ajuda a l'estudiant

  • Fotocopiadora

  • Impressora a disposicion de l'estudiant

  • Màquina expenedor d'aigua gratuïta

  • WIFI gratuït

Equipament de les aules

  • TV a algunes aules

  • Pissara electrònica a algunes aules

  • Aire condicionat a algunes aules

  • Calefacció a totes les aules

  • Llum natural a totes les aules

Número de classes:

12

Estacions de treball públiques:

7

Instal·lacions per a estudiants amb mobilitat reduïda

  • Accès a la classe per a cadires de rodes

  • Serveis Accesibles​

  • Accès a la recepció per a cadires de rodes

  • Adaptat per a estudiants sords

  • Adaptat per a estudiants invidents

  • Adaptat per a estudiants amb dificultats d'aprenentatge

El nostre preu inclou

  • inclòs Possibles activitats organitzades per l'escola
  • inclòs Accés a internet i utilització dels ordinadors de l'escola
  • inclòs Zona Wireless LAN a l'escola
  • inclòs Certificat gratuït d'assistència al curs
  • inclòs Prova de nivell d'idioma el primer dia del curs
  • inclòs Prova de nivell d'idioma abans de l'arribada
  • inclòs Per als cursos júnior: cada tarda hi ha un programa d'oci organitzat gratuït
  • inclòs Per els cursos per a adults: cada tarda hi ha un programa d'oci organitzat gratuït
  • inclòs Per els cursos per a adults: una activitat d'oci organitzada gratuïta com a mínim per setmana
  • inclòs Consulta gratuïta sobre els programes universitaris més adequats per part de consultors qualificats
  • inclòs Assistència gratuïta en sol·licitud de programes universitaris per part d'un consultor qualificat
  • inclòs Assistència gratuïta per trobar pisos per a estudiants de llarga durada
  • inclòs Assistència no gratuïta per a la recerca de pisos per a estudiants de llarga durada per 50£

Material didàctic:

Generalment, el material del curs es distribueix gratuïtament i després queda en propietat de l'estudiant.

Mitjana d'estudiants

  • Cursos per a adults a l'estiu: 300
  • Cursos per a adults la resta de l'any: 100

Edat mitjana dels estudiants

Número mitjà de nivells

  • Cursos per a adults a l'estiu: 6
  • Cursos per a adults la resta de l'any: 6

Edat mínima dels estudiants

  • 16 anys
  • 6 anys per a cursos Júnior específics

Titulació dels professors d'Anglès

  • 100% posseeix un títol universitari
  • 100% posseeix un títol d'ensenyament d'idiomes reconegut

Idiomes parlats pel personal de l'escola (tot i que l'escola no pot garantir-ho):

2
2
2
16
9
3
1
19
8
4
3
1
1

Trasllat a / des de l'aeroport (opcional)

L'aeroport d'arribada més ben situat és London Heathrow (LHR), London Gatwick (LGW), Londo.

London Heathrow Airport:
95 £ (només anada)
190 £ (anada i tornada)
Luton Airport:
120 £ (només anada)
240 £ (anada i tornada)
London Gatwick Airport:
110 £ (només anada)
220 £ (anada i tornada)
London City Airport:
95 £ (només anada)
190 £ (anada i tornada)
Stansted Airport:
120 £ (només anada)
240 £ (anada i tornada)

Dies sense classes

2020 (incloent dies festius nacionals i/o regionals): 01 gen. 2020, 10 abr. 2020, 08 maig 2020, 25 maig 2020, 25 des. 2020, 26 des. 2020, 28 des. 2020.
2021 (incloent dies festius nacionals i/o regionals): 01 gen. 2021, 02 abr. 2021, 03 maig 2021, 31 maig 2021, 25 des. 2021, 26 des. 2021, 27 des. 2021, 28 des. 2021.
Política de l'escola pel que fa als dies festius:Totes les classes perdudes es recuperen

Cursos d'Anglès

Idioma general
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 422 401 844 802 1266 1203 1584 1505 2376 2258 2928 2782 3660 3477 4140 3933 7680 7296 11520 10944 320 304
Preu en € 451 901 1351 1690 2535 3124 3905 4417 8194 12290 342
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 422 401 844 802 1266 1203 1584 1505 2376 2258 2928 2782 3660 3477 4140 3933 7680 7296 11520 10944 320 304
Preu en € 451 901 1351 1690 2535 3124 3905 4417 8194 12290 342
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 299 285 598 569 897 853 1140 1083 1710 1625 2144 2037 2680 2546 2964 2816 5448 5176 8172 7764 227 216
Preu en € 319 638 957 1217 1825 2288 2860 3163 5813 8719 243
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 299 285 598 569 897 853 1140 1083 1710 1625 2144 2037 2680 2546 2964 2816 5448 5176 8172 7764 227 216
Preu en € 319 638 957 1217 1825 2288 2860 3163 5813 8719 243
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 4 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 1123 1067 2246 2134 3369 3201 4448 4226 5560 5282 6672 6339 7784 7395 8816 8376 11020 10469 13224 12563 1102 1047
Preu en € 1199 2397 3595 4746 5932 7118 8305 9406 11757 14108 1176
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 1123 1067 2246 2134 3369 3201 4448 4226 5560 5282 6672 6339 7784 7395 8816 8376 11020 10469 13224 12563 1102 1047
Preu en € 1199 2397 3595 4746 5932 7118 8305 9406 11757 14108 1176
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 730 694 1460 1387 2190 2081 2840 2698 3550 3373 4260 4047 4970 4722 5480 5206 6850 6508 8220 7809 685 651
Preu en € 779 1558 2337 3030 3788 4545 5303 5847 7308 8770 731
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 730 694 1460 1387 2190 2081 2840 2698 3550 3373 4260 4047 4970 4722 5480 5206 6850 6508 8220 7809 685 651
Preu en € 779 1558 2337 3030 3788 4545 5303 5847 7308 8770 731
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 814 774 1628 1547 2442 2320 3192 3033 4788 4549 6264 5951 7830 7439 9144 8687 17808 16918 26712 25377 742 705
Preu en € 869 1737 2606 3406 5108 6683 8354 9755 18998 28497 792
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 814 774 1628 1547 2442 2320 3192 3033 4788 4549 6264 5951 7830 7439 9144 8687 17808 16918 26712 25377 742 705
Preu en € 869 1737 2606 3406 5108 6683 8354 9755 18998 28497 792
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 1071 1018 2142 2035 3213 3053 4224 4013 6336 6020 8320 7904 10400 9880 12240 11628 23976 22778 35964 34166 999 950
Preu en € 1143 2286 3428 4507 6760 8876 11095 13058 25578 38367 1066
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 1071 1018 2142 2035 3213 3053 4224 4013 6336 6020 8320 7904 10400 9880 12240 11628 23976 22778 35964 34166 999 950
Preu en € 1143 2286 3428 4507 6760 8876 11095 13058 25578 38367 1066
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 556 529 1112 1057 1668 1585 2164 2056 3246 3084 4200 3990 5250 4988 6060 5757 11616 11036 17424 16553 484 460
Preu en € 594 1187 1780 2309 3463 4481 5601 6465 12393 18589 517
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 556 529 1112 1057 1668 1585 2164 2056 3246 3084 4200 3990 5250 4988 6060 5757 11616 11036 17424 16553 484 460
Preu en € 594 1187 1780 2309 3463 4481 5601 6465 12393 18589 517
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 5 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 14:15
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 680 646 1360 1292 2040 1938 2616 2486 3924 3728 4984 4735 6230 5919 7236 6875 13848 13156 20772 19734 577 549
Preu en € 726 1451 2177 2791 4187 5318 6647 7720 14774 22160 616
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 680 646 1360 1292 2040 1938 2616 2486 3924 3728 4984 4735 6230 5919 7236 6875 13848 13156 20772 19734 577 549
Preu en € 726 1451 2177 2791 4187 5318 6647 7720 14774 22160 616
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 587 558 1174 1116 1761 1673 2304 2189 3456 3284 4448 4226 5560 5282 6552 6225 12720 12084 19080 18126 530 504
Preu en € 627 1253 1879 2458 3687 4746 5932 6990 13570 20355 566
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 587 558 1174 1116 1761 1673 2304 2189 3456 3284 4448 4226 5560 5282 6552 6225 12720 12084 19080 18126 530 504
Preu en € 627 1253 1879 2458 3687 4746 5932 6990 13570 20355 566
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 5 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 14:15
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Reserva aquest curs »
Júnior
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 670 637 1340 1273 2010 1910 2680 2546 3350 3183 4020 3819 4690 4456 5360 5092 6030 5729 6700 6365 7370 7002
Preu en € 715 1430 2145 2860 3574 4289 5004 5719 6433 7148 7863
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 670 637 1340 1273 2010 1910 2680 2546 3350 3183 4020 3819 4690 4456 5360 5092 6030 5729 6700 6365 7370 7002
Preu en € 715 1430 2145 2860 3574 4289 5004 5719 6433 7148 7863
Aquest curs es porta a terme en un lloc diferent a l'adreça principal de l'escola:
Londres
Dates d'inici
2020: 08 juny 2020, 15 juny 2020, 22 juny 2020, 29 juny 2020, 06 jul. 2020, 13 jul. 2020, 20 jul. 2020, 27 jul. 2020, 03 ag. 2020, 10 ag. 2020, 17 ag. 2020, 24 ag. 2020.
2021: 14 juny 2021, 20 ag. 2021.
Horari general dels cursos
Les 3 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 8:50  - 12:15
Tarda: 13:00  - 16:45
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 925 902 1850 1804 2775 2706 3700 3608 4625 4510 5550 5412 6475 6314 7400 7215 8325 8117 9250 9019 10175 9921
Preu en € 1013 2026 3039 4052 5064 6077 7090 8103 9115 10128 11141
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 925 902 1850 1804 2775 2706 3700 3608 4625 4510 5550 5412 6475 6314 7400 7215 8325 8117 9250 9019 10175 9921
Preu en € 1013 2026 3039 4052 5064 6077 7090 8103 9115 10128 11141
El preu del curs ja inclou l'allotjament
Casa de família, Habitació individual, Pensió completa (esmorzar + dinar + sopar)
Dates d'inici
2020: 08 juny 2020, 15 juny 2020, 22 juny 2020, 29 juny 2020, 06 jul. 2020, 13 jul. 2020, 20 jul. 2020, 27 jul. 2020, 03 ag. 2020, 10 ag. 2020, 17 ag. 2020, 24 ag. 2020.
2021: 14 juny 2021, 20 ag. 2021.
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 1135 1107 2270 2214 3405 3320 -- -- -- -- -- -- -- --
Preu en € 1243 2486 3729 -- -- -- -- -- -- -- --
Setmanes
Preu en £
Preu en €
El preu del curs ja inclou l'allotjament
Apartament compartit / Residèn, Pensió completa (esmorzar + dinar + sopar)
Dates d'inici
2020: 21 juny 2020, 28 juny 2020, 05 jul. 2020, 12 jul. 2020, 19 jul. 2020, 26 jul. 2020.
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Reserva aquest curs »
Lliçons privades
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 2194 2085 4140 3933 6150 5843 8160 7752 10145 9638 12114 11509 14063 13360 15992 15193 -- -- --
Preu en € 2341 4417 6561 8706 10823 12924 15003 17061 -- -- --
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 2194 2085 4140 3933 6150 5843 8160 7752 10145 9638 12114 11509 14063 13360 15992 15193 -- -- --
Preu en € 2341 4417 6561 8706 10823 12924 15003 17061 -- -- --
Dates d'inici
Tots els dies.
Horari general dels cursos
Les 8 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 16:45
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 1854 1762 3646 3464 5376 5108 7044 6692 8650 8218 10194 9685 11676 11093 13104 12449 -- -- --
Preu en € 1978 3890 5736 7515 9228 10876 12457 13980 -- -- --
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Setmana addicional
Preu en £ 1854 1762 3646 3464 5376 5108 7044 6692 8650 8218 10194 9685 11676 11093 13104 12449 -- -- 1638 1557
Preu en € 1978 3890 5736 7515 9228 10876 12457 13980 -- -- 1748
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 1236 1175 2410 2290 3522 3346 4572 4344 5560 5282 6492 6168 7357 6990 8160 7752 -- -- --
Preu en € 1319 2572 3758 4878 5932 6926 7849 8706 -- -- --
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 1236 1175 2410 2290 3522 3346 4572 4344 5560 5282 6492 6168 7357 6990 8160 7752 -- -- --
Preu en € 1319 2572 3758 4878 5932 6926 7849 8706 -- -- --
Dates d'inici
Tots els dies.
Horari general dels cursos
Les 4 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:15
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Treballa i Estudia
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 24 0
Preu en £ -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5935 5639 8345 7928
Preu en € -- -- -- -- -- -- -- -- -- 6332 8903
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 24
Preu en £ -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5935 5639
Preu en € -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 6332
Dates d'inici
2020: 06 gen. 2020, 07 set. 2020.
2021: 04 gen. 2021.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Baix (B1) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Negocis
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 865 822 1730 1644 2595 2466 3420 3249 4275 4062 5130 4874 5985 5686 6760 6422 8450 8028 10140 9633 845 803
Preu en € 923 1846 2769 3649 4561 5473 6385 7212 9015 10818 902
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 865 822 1730 1644 2595 2466 3420 3249 4275 4062 5130 4874 5985 5686 6760 6422 8450 8028 10140 9633 845 803
Preu en € 923 1846 2769 3649 4561 5473 6385 7212 9015 10818 902
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 608 578 1216 1156 1824 1733 2388 2269 2985 2836 3582 3403 4179 3971 4696 4462 5870 5577 7044 6692 587 558
Preu en € 649 1298 1946 2548 3185 3822 4459 5010 6263 7515 627
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 608 578 1216 1156 1824 1733 2388 2269 2985 2836 3582 3403 4179 3971 4696 4462 5870 5577 7044 6692 587 558
Preu en € 649 1298 1946 2548 3185 3822 4459 5010 6263 7515 627
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 5 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 14:15
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 350 333 700 665 1050 998 1360 1292 1700 1615 2040 1938 2380 2261 2640 2508 3300 3135 3960 3762 330 314
Preu en € 374 747 1121 1451 1814 2177 2540 2817 3521 4225 353
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 350 333 700 665 1050 998 1360 1292 1700 1615 2040 1938 2380 2261 2640 2508 3300 3135 3960 3762 330 314
Preu en € 374 747 1121 1451 1814 2177 2540 2817 3521 4225 353
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 4 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 474 451 948 901 1422 1351 1812 1722 2265 2152 2718 2583 3171 3013 3416 3246 4270 4057 5124 4868 427 406
Preu en € 506 1012 1518 1934 2417 2900 3383 3645 4556 5467 456
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 474 451 948 901 1422 1351 1812 1722 2265 2152 2718 2583 3171 3013 3416 3246 4270 4057 5124 4868 427 406
Preu en € 506 1012 1518 1934 2417 2900 3383 3645 4556 5467 456
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 2838 2697 5654 5372 8451 8029 11228 10667 13980 13281 16716 15881 19432 18461 22128 21022 -- -- --
Preu en € 3028 6032 9016 11979 14915 17833 20731 23607 -- -- --
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 2838 2697 5654 5372 8451 8029 11228 10667 13980 13281 16716 15881 19432 18461 22128 21022 -- -- --
Preu en € 3028 6032 9016 11979 14915 17833 20731 23607 -- -- --
Dates d'inici
Tots els dies.
Horari general dels cursos
Les 10 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 12:45  - 17:30
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Reserva aquest curs »
Preparació d'exàmens
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 330 314 660 627 990 941 1280 1216 1920 1824 2400 2280 3000 2850 3480 3306 6552 6225 9828 9337 273 260
Preu en € 353 705 1057 1366 2049 2561 3201 3713 6990 10485 292
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 330 314 660 627 990 941 1280 1216 1920 1824 2400 2280 3000 2850 3480 3306 6552 6225 9828 9337 273 260
Preu en € 353 705 1057 1366 2049 2561 3201 3713 6990 10485 292
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 4 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 845 803 1690 1606 2535 2409 3336 3170 5004 4754 6512 6187 8140 7733 9636 9155 18912 17967 28368 26950 788 749
Preu en € 902 1803 2705 3559 5339 6948 8684 10280 20176 30264 841
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 845 803 1690 1606 2535 2409 3336 3170 5004 4754 6512 6187 8140 7733 9636 9155 18912 17967 28368 26950 788 749
Preu en € 902 1803 2705 3559 5339 6948 8684 10280 20176 30264 841
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 1103 1048 2206 2096 3309 3144 4368 4150 6552 6225 8568 8140 10710 10175 12732 12096 25080 23826 37620 35739 1045 993
Preu en € 1177 2354 3531 4660 6990 9141 11426 13583 26756 40134 1115
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 1103 1048 2206 2096 3309 3144 4368 4150 6552 6225 8568 8140 10710 10175 12732 12096 25080 23826 37620 35739 1045 993
Preu en € 1177 2354 3531 4660 6990 9141 11426 13583 26756 40134 1115
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 458 436 916 871 1374 1306 1732 1646 2598 2469 3176 3018 3970 3772 4512 4287 8640 8208 12960 12312 360 342
Preu en € 489 978 1466 1848 2772 3389 4236 4814 9218 13826 385
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 458 436 916 871 1374 1306 1732 1646 2598 2469 3176 3018 3970 3772 4512 4287 8640 8208 12960 12312 360 342
Preu en € 489 978 1466 1848 2772 3389 4236 4814 9218 13826 385
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:15
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 716 681 1432 1361 2148 2041 2760 2622 4140 3933 5400 5130 6750 6413 7596 7217 14832 14091 22248 21136 618 588
Preu en € 764 1528 2292 2945 4417 5761 7202 8104 15824 23735 660
Setmanes 1 2 3 4 6 8 10 12 24 36 Setmana addicional
Preu en £ 716 681 1432 1361 2148 2041 2760 2622 4140 3933 5400 5130 6750 6413 7596 7217 14832 14091 22248 21136 618 588
Preu en € 764 1528 2292 2945 4417 5761 7202 8104 15824 23735 660
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Nivell mínim d'idioma requerit
Elemental (A2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Cursos especials
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ 412 392 775 737 -- -- -- -- -- -- -- -- --
Preu en € 440 827 -- -- -- -- -- -- -- -- --
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Preu en £ -- 775 737 -- -- -- -- -- -- -- -- --
Preu en € -- 827 -- -- -- -- -- -- -- -- --
Dates d'inici
2020: 13 abr. 2020, 06 jul. 2020, 20 jul. 2020, 03 ag. 2020, 17 ag. 2020.
2021: 05 jul. 2021, 19 jul. 2021, 02 ag. 2021.
Horari general dels cursos
Les 6 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:15  - 12:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Intermedi Alt (B2) o superior
Fulletó del curs
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12
Preu en £ 315 300 630 599 945 898 1260 1197 1575 1497 1890 1796 2205 2095 2520 2394 2835 2694 3150 2993 3780 3591
Preu en € 337 673 1009 1345 1681 2017 2353 2689 3025 3361 4033
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 180 171 360 342 540 513 720 684 900 855 1080 1026 1260 1197 1440 1368 1800 1710 2160 2052 180 171
Preu en € 193 385 577 769 961 1153 1345 1537 1921 2305 193
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 5 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:45  - 11:45
Tarda: 13:30  - 15:00
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Reserva aquest curs »
Veure disponibilitat »
Canvis GRATUÏTS
Cancel·lació gratuïta fins a 14 dies abans de la data d'inici del curs. Vàlid per a reserves a partir d'abril de l'any 2020.
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12
Preu en £ 195 186 390 371 585 556 780 741 975 927 1170 1112 1365 1297 1560 1482 1755 1668 1950 1853 2340 2223
Preu en € 209 417 625 833 1041 1249 1457 1665 1873 2081 2497
Setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 90 86 180 171 270 257 360 342 450 428 540 513 630 599 720 684 900 855 1080 1026 90 86
Preu en € 97 193 289 385 481 577 673 769 961 1153 97
Aquest curs es porta a terme en un lloc diferent a l'adreça principal de l'escola:
Londres
Dates d'inici
Tots els dilluns.
Horari general dels cursos
Les 3 lliçons diàries de 45 minuts es duran a terme dins dels següent/-s interval/-s de temps possibles. L'horari exacte et serà comunicat el primer dia de curs, d'acord al teu nivell:
Matí: 9:45  - 11:45
Nivell mínim d'idioma requerit
Principiant (A1) (no es requereixen coneixements previs) o superior
Reserva aquest curs »
Nota: tots els cursos que ofereix St George International, Londres es poden reservar en línia amb LanguageCourse.Net. En cas que un curs no es mostri a la llista anterior, contacta amb nosaltres.
Cada lliçó dura: 45 minuts
Taxa administrativa que cobra l'escola: 80.00 £
Classes individualsEs poden reservar classes individuals al preu de 70 £ cada lliçó. La combinació de classes en grup i individuals és molt recomanable. Les classes individuals t'animaran a parlar la llengua estrangera, i et permetran tractar problemes específics i/o els teus punts més febles.

Allotjament

setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 420 840 1260 1680 2100 2520 2940 3360 4200 5040 420 50
Preu en € 472 944 1415 1887 2359 2830 3302 3774 4717 5660 472 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 420 840 1260 1680 2100 2520 2940 3360 4200 5040 420 50
Preu en € 472 944 1415 1887 2359 2830 3302 3774 4717 5660 472 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i diumenge
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
14 minuts a peu (distància mitjana reportada per 6 dels nostres antics estudiants)
Inclou:
Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Esmorzar, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 210 420 630 840 1050 1260 1470 1680 2100 2520 210 50
Preu en € 236 472 708 944 1180 1415 1651 1887 2359 2830 236 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 210 420 630 840 1050 1260 1470 1680 2100 2520 210 50
Preu en € 236 472 708 944 1180 1415 1651 1887 2359 2830 236 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
50 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Mitja pensió, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 220 440 660 880 1100 1320 1540 1760 2200 2640 220 50
Preu en € 248 495 742 989 1236 1483 1730 1977 2471 2965 248 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 220 440 660 880 1100 1320 1540 1760 2200 2640 220 50
Preu en € 248 495 742 989 1236 1483 1730 1977 2471 2965 248 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
35 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Esmorzar, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 255 510 765 1020 1275 1530 1785 2040 2550 3060 255 50
Preu en € 287 573 860 1146 1432 1719 2005 2291 2864 3437 287 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 255 510 765 1020 1275 1530 1785 2040 2550 3060 255 50
Preu en € 287 573 860 1146 1432 1719 2005 2291 2864 3437 287 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
35 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Mitja pensió, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 190 380 570 760 950 1140 1330 1520 1900 2280 190 50
Preu en € 214 427 641 854 1067 1281 1494 1707 2134 2561 214 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 190 380 570 760 950 1140 1330 1520 1900 2280 190 50
Preu en € 214 427 641 854 1067 1281 1494 1707 2134 2561 214 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
50 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Esmorzar, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 588 1176 1764 2352 2940 3528 4116 4704 5880 7056 588 50
Preu en € 661 1321 1981 2642 3302 3962 4623 5283 6604 7924 661 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 588 1176 1764 2352 2940 3528 4116 4704 5880 7056 588 50
Preu en € 661 1321 1981 2642 3302 3962 4623 5283 6604 7924 661 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
Nits addicionals:
84 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
Dates:
Temporada alta: 01 juny 2020 - 30 set. 2020
Temporada alta:
Suplement setmanal en temporada alta: 6 £
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 325 650 975 1300 1625 1950 2275 2600 3250 3900 325 50
Preu en € 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
25 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Telèfon, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 350 700 1050 1400 1750 2100 2450 2800 3500 4200 350 50
Preu en € 394 787 1180 1573 1966 2359 2752 3145 3931 4717 394 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
20 minuts en transport públic
Inclou:
Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 425 850 1275 1700 2125 2550 2975 3400 4250 5100 425 50
Preu en € 478 955 1432 1910 2387 2864 3341 3819 4773 5728 478 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
20 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 440 880 1320 1760 2200 2640 3080 3520 4400 5280 440 50
Preu en € 495 989 1483 1977 2471 2965 3459 3953 4942 5930 495 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 440 880 1320 1760 2200 2640 3080 3520 4400 5280 440 50
Preu en € 495 989 1483 1977 2471 2965 3459 3953 4942 5930 495 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts en transport públic
Inclou:
Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 693 1386 2079 2772 3465 4158 4851 5544 6930 8316 693 50
Preu en € 779 1557 2335 3113 3892 4670 5448 6226 7783 9339 779 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Nits addicionals:
99 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
10 minuts a peu
Inclou:
TV, Telèfon, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 395 790 1185 1580 1975 2370 2765 3160 3950 4740 395 50
Preu en € 444 888 1331 1775 2218 2662 3105 3549 4436 5323 444 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble (només per a 2 persones que viatgin juntes).
Distància des de l'escola (aprox.):
20 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 300 600 900 1200 1500 1800 2100 2400 3000 3600 300 50
Preu en € 337 674 1011 1348 1685 2022 2359 2696 3369 4043 337 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
25 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Telèfon, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 672 1344 2016 2688 3360 4032 4704 5376 6720 8064 672 50
Preu en € 755 1510 2264 3019 3774 4528 5283 6038 7547 9056 755 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 672 1344 2016 2688 3360 4032 4704 5376 6720 8064 672 50
Preu en € 755 1510 2264 3019 3774 4528 5283 6038 7547 9056 755 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
Nits addicionals:
96 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble (només per a 2 persones que viatgin juntes).
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
Dates:
Temporada alta: 01 juny 2020 - 30 set. 2020
Temporada alta:
Suplement setmanal en temporada alta: 6 £
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 798 1596 2394 3192 3990 4788 5586 6384 7980 9576 798 50
Preu en € 897 1793 2689 3585 4481 5377 6273 7170 8962 10754 897 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Nits addicionals:
114 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
10 minuts a peu
Inclou:
TV, Telèfon, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365 50
Preu en € 410 820 1230 1640 2050 2460 2870 3280 4099 4919 410 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
20 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 370 740 1110 1480 1850 2220 2590 2960 3700 4440 370 50
Preu en € 416 831 1247 1662 2078 2493 2909 3324 4155 4986 416 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 370 740 1110 1480 1850 2220 2590 2960 3700 4440 370 50
Preu en € 416 831 1247 1662 2078 2493 2909 3324 4155 4986 416 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts a peu
Inclou:
Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Esmorzar, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 315 630 945 1260 1575 1890 2205 2520 3150 3780 315 50
Preu en € 354 708 1062 1415 1769 2123 2477 2830 3538 4245 354 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
20 minuts en transport públic
Inclou:
Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 279 558 837 1116 1395 1674 1953 2232 2790 3348 279 50
Preu en € 314 627 940 1254 1567 1880 2194 2507 3134 3760 314 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 279 558 837 1116 1395 1674 1953 2232 2790 3348 279 50
Preu en € 314 627 940 1254 1567 1880 2194 2507 3134 3760 314 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i diumenge
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts a peu
Inclou:
Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Esmorzar, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 310 620 930 1240 1550 1860 2170 2480 3100 3720 310 50
Preu en € 349 697 1045 1393 1741 2089 2437 2785 3482 4178 349 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 310 620 930 1240 1550 1860 2170 2480 3100 3720 310 50
Preu en € 349 697 1045 1393 1741 2089 2437 2785 3482 4178 349 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i diumenge
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts a peu
Inclou:
Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Esmorzar, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365 50
Preu en € 410 820 1230 1640 2050 2460 2870 3280 4099 4919 410 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
20 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 1155 2310 3465 4620 5775 6930 8085 9240 11550 13860 1155 50
Preu en € 1298 2595 3892 5189 6486 7783 9080 10377 12971 15565 1298 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Nits addicionals:
165 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble (només per a 2 persones que viatgin juntes).
Distància des de l'escola (aprox.):
10 minuts a peu
Inclou:
TV, Telèfon, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 1253 2506 3759 5012 6265 7518 8771 10024 12530 15036 1253 50
Preu en € 1408 2815 4222 5629 7036 8443 9850 11257 14071 16885 1408 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i diumenge
Nits addicionals:
179 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació triple (només per a 3 persones que viatgin juntes).
Distància des de l'escola (aprox.):
10 minuts a peu
Inclou:
TV, Telèfon, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 350 700 1050 1400 1750 2100 2450 2800 3500 4200 350 50
Preu en € 394 787 1180 1573 1966 2359 2752 3145 3931 4717 394 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 350 700 1050 1400 1750 2100 2450 2800 3500 4200 350 50
Preu en € 394 787 1180 1573 1966 2359 2752 3145 3931 4717 394 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
25 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 440 880 1320 1760 2200 2640 3080 3520 4400 5280 440 50
Preu en € 495 989 1483 1977 2471 2965 3459 3953 4942 5930 495 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 440 880 1320 1760 2200 2640 3080 3520 4400 5280 440 50
Preu en € 495 989 1483 1977 2471 2965 3459 3953 4942 5930 495 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
10 minuts a peu
Inclou:
Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 0
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 335 670 1005 1340 1675 2010 2345 2680 3350 4020 335 50
Preu en € 377 753 1129 1505 1881 2258 2634 3010 3762 4515 377 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 335 670 1005 1340 1675 2010 2345 2680 3350 4020 335 50
Preu en € 377 753 1129 1505 1881 2258 2634 3010 3762 4515 377 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
30 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365 50
Preu en € 410 820 1230 1640 2050 2460 2870 3280 4099 4919 410 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365 50
Preu en € 410 820 1230 1640 2050 2460 2870 3280 4099 4919 410 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
30 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany compartit.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional
Preu en £ 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365
Preu en € 410 820 1230 1640 2050 2460 2870 3280 4099 4919 410
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 365 730 1095 1460 1825 2190 2555 2920 3650 4380 365 50
Preu en € 410 820 1230 1640 2050 2460 2870 3280 4099 4919 410 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
30 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 390 780 1170 1560 1950 2340 2730 3120 3900 4680 390 50
Preu en € 438 876 1314 1752 2190 2628 3066 3504 4380 5256 438 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 390 780 1170 1560 1950 2340 2730 3120 3900 4680 390 50
Preu en € 438 876 1314 1752 2190 2628 3066 3504 4380 5256 438 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
30 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 400 800 1200 1600 2000 2400 2800 3200 4000 4800 400 50
Preu en € 450 899 1348 1797 2246 2696 3145 3594 4492 5391 450 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 400 800 1200 1600 2000 2400 2800 3200 4000 4800 400 50
Preu en € 450 899 1348 1797 2246 2696 3145 3594 4492 5391 450 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
25 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 16
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 275 550 825 1100 1375 1650 1925 2200 2750 3300 275 50
Preu en € 309 618 927 1236 1545 1853 2162 2471 3089 3706 309 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 275 550 825 1100 1375 1650 1925 2200 2750 3300 275 50
Preu en € 309 618 927 1236 1545 1853 2162 2471 3089 3706 309 57
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
27 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 440 880 1320 1760 2200 2460 3080 3520 4400 5280 440 50
Preu en € 495 989 1483 1977 2471 2763 3459 3953 4942 5930 495 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts en transport públic
Inclou:
Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 588 1176 1764 2352 2940 3528 4116 4704 5880 7056 588 50
Preu en € 661 1321 1981 2642 3302 3962 4623 5283 6604 7924 661 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £
Preu en € 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Preus basats en l'allotjament entre diumenge i dissabte
Preu per persona
Nits addicionals:
84 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Telèfon, Neteja diària, Tovalloles, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés al servei de bugaderia, Cuina, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Aire condicionat, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
Dates:
Temporada alta: 01 juny 2020 - 30 set. 2020
Temporada alta:
Suplement setmanal en temporada alta: 6 £
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 277 554 831 1108 1385 1662 1939 2216 2770 3324 277 50
Preu en € 312 623 934 1245 1556 1867 2178 2489 3111 3733 312 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 277 554 831 1108 1385 1662 1939 2216 2770 3324 277 50
Preu en € 312 623 934 1245 1556 1867 2178 2489 3111 3733 312 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per persona
No es poden reservar nits addicionals.
Nombre de persones per habitació:
Habitació individual.
Distància des de l'escola (aprox.):
30 minuts en transport públic
Inclou:
TV, Telèfon, Llençols/roba de llit, Neteja setmanal, Accés a Wifi (wireless LAN) a l'edifici (WIFI gratuït), Calefacció, Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 1225 2450 3675 4900 6125 7350 8575 9800 12250 14700 1225 50
Preu en € 1376 2752 4127 5503 6879 8254 9630 11006 13757 16508 1376 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 1225 2450 3675 4900 6125 7350 8575 9800 12250 14700 1225 50
Preu en € 1376 2752 4127 5503 6879 8254 9630 11006 13757 16508 1376 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Preu per habitació
Nits addicionals:
175 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts a peu
Inclou:
Esmorzar, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 1400 2800 4200 5600 7000 8400 9800 11200 14000 16800 1400 50
Preu en € 1573 3145 4717 6289 7861 9433 11006 12578 15722 18866 1573 57
setmanes 1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 Setmana addicional Un pagament únic
(carregat per l'escola)
Preu en £ 1400 2800 4200 5600 7000 8400 9800 11200 14000 16800 1400 50
Preu en € 1573 3145 4717 6289 7861 9433 11006 12578 15722 18866 1573 57
Preus basats en l'allotjament entre dissabte i dissabte
Nits addicionals:
200 £ (es poden reservar nits addicionals individuals al preu per nit addicional indicat)
Nombre de persones per habitació:
Habitació doble.
Distància des de l'escola (aprox.):
15 minuts a peu
Inclou:
Sense menjars, Bany privat.
Edat dels alumnes:
Edat mínima dels estudiants: 18

Activitats d'oci

Activitat disponibleDistància des de l'escola (aprox.)
Ball1 km
Cricket3 km
Cuina1 km
Equitació1 km
Futbol1 km
Golf3 km
Ioga1 km
Música1 km
Natació1 km
Squash1 km
Tennis1 km
Tennis de taula1 km
Programa d'oci per a adults (exemple):
 Mostra d
Mostra d'activitats per a adults (PDF)

Opinions

4.2

Valoració:4.2/5.0

Ubicació de l'escola

Valoració:5.0/5.0

5.0
Organització

Valoració:4.2/5.0

4.2
Instal·lacions

Valoració:3.3/5.0

3.3
Activitats socials

Valoració:3.9/5.0

3.9
Qualitat del curs / Progrés en l'idioma

Valoració:4.2/5.0

4.2
Relació qualitat-preu

Valoració:3.6/5.0

3.6
Allotjament
Casa de família

Valoració:3.3/5.0

3.3
Pis compartit (apartament)

Valoració:3.4/5.0

3.4
Altres...

Valoració:4.0/5.0

4.0
Allò que els ha agradat als estudiants St George International, Londres
La relativa abundància de classes, l'edat mitjana dels participants i el mètode docent.
Valoració general
5.0
Relació qualitat-preu
n/a
Valoració detallada
Ciutat / Ubicació
5.0
Instal·lacions (biblioteca, aules, etc.)
4.0
Qualitat de l'ensenyament / Progrés en l'idioma
5.0
Organització de l'escola
5.0
Activitats socials
5.0
Allotjament
Altres...
5.0
Informació addicional
Consells sobre el que els futurs estudiants no es poden perdre: Les classes petites permeten un millor aprenentage.
L'ambient general i la comunicació només amb anglès.
Valoració general
5.0
Relació qualitat-preu
5.0
Valoració detallada
Ciutat / Ubicació
5.0
Instal·lacions (biblioteca, aules, etc.)
5.0
Qualitat de l'ensenyament / Progrés en l'idioma
5.0
Organització de l'escola
5.0
Activitats socials
5.0
Allotjament
Casa de família
5.0
Altres...
5.0
Pis compartit (apartament)
5.0
Les activitats extracurriculars
Valoració general
5.0
Relació qualitat-preu
4.0
Valoració detallada
Ciutat / Ubicació
5.0
Instal·lacions (biblioteca, aules, etc.)
5.0
Qualitat de l'ensenyament / Progrés en l'idioma
4.0
Organització de l'escola
5.0
Activitats socials
5.0
Allotjament
Altres...
5.0

Fullets

St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
St George International Fullet (PDF)
 Preus (PDF)
Preus (PDF)
 Preus (PDF)
Preus (PDF)
 Programa Júnior (PDF)
Programa Júnior (PDF)
  (PDF)
(PDF)
 Preparació Acadèmica (PDF)
Preparació Acadèmica (PDF)
 Preparació Acadèmica (PDF)
Preparació Acadèmica (PDF)

Vídeos i Fotos

  • 00:0000:00
    St George International - Vídeo General de l'Escola1/33
  • 00:0000:00
    St George International - Activitats Socials2/33
  • 00:0000:00
    St George International - Programa Negocis3/33
  • 00:0000:00
    St George International - Entrevistes als Estudiants4/33
  • 5/33
  • 6/33
  • 7/33
  • 8/33
  • 9/33
  • 10/33
  • 11/33
  • 12/33
  • 13/33
  • 14/33
  • 15/33
  • 16/33
  • 17/33
  • 18/33
  • 19/33
  • 20/33
  • 21/33
  • 22/33
  • 23/33
  • 24/33
  • 25/33
  • 26/33
  • 27/33
  • 28/33
  • 29/33
  • 30/33
  • 31/33
  • 32/33
  • 33/33

Mapa  

carregant el contingut del mapa
Mapa del transport públicPlànol del transport públic - Londres
Altres escoles d'Anglès a Londres que ofereixen cursos d'Anglès : 
  1. Ardmore Language Schools
  2. Ardmore Language Schools - Uxbridge
  3. Bayswater College, Bayswater

    Valoració:4.2/5.0

    4.5
  4. British Study Centre - Central

    Valoració:4.2/5.0

    4.5
  5. BSGS College, Whitechapel

    Valoració:4.2/5.0

    4.5
  6. Bucksmore English Language Summer School King’s College
  7. Burlington School, Balham

    Valoració:4.2/5.0

    4.6
  8. Centre of English Studies (CES), Wimbledon

    Valoració:4.2/5.0

    4.2
  9. EC English, Euston

    Valoració:4.2/5.0

    4.6
  10. Edgware Academy
  11. EF International Language Center
  12. Embassy Junior Centre, Mile End Rd, Bethnal Green
  13. Eurocentres

    Valoració:4.2/5.0

    1.0
  14. Eynsford College, The City and Brick Lane
  15. International House, Covent Garden
  16. InTuition
  17. Islington Centre for English, Angel

    Valoració:4.2/5.0

    3.7
  18. Kaplan International Languages - Covent Garden, Bloomsbury and Covent Garden / Central London
  19. Kaplan International Languages - Leicester Square, Trafalgar / Leicester Square

    Valoració:4.2/5.0

    3.5
  20. Kings

    Valoració:4.2/5.0

    4.2
  21. KKCL, Harrow-on-the-Hill

    Valoració:4.2/5.0

    3.0
  22. LAL

    Valoració:4.2/5.0

    5.0
  23. LAL City Experience Summer School Junior Centre, Twickenham
  24. Language Link

    Valoració:4.2/5.0

    4.5
  25. Linguarama London, City of London
  26. LSI - Language Studies International - Central, Central London - Bloomsbury

    Valoració:4.2/5.0

    4.1
  27. LSI - Language Studies International - Hampstead, Hampstead

    Valoració:4.2/5.0

    4.0
  28. Malvern House International

    Valoració:4.2/5.0

    3.0
  29. Nacel English School , Finchley

    Valoració:4.2/5.0

    5.0
  30. OHC English - Oxford St

    Valoració:4.2/5.0

    4.0
  31. OHC English - Richmond, Richmond

    Valoració:4.2/5.0

    5.0
  32. Oxford International Education

    Valoració:4.2/5.0

    4.2
  33. PLUS Junior Centre Kingston
  34. PLUS Junior Centre Uxbridge, Middlesex
  35. Pronunciation Studio, Central London
  36. Purley Language College, Purley
  37. Rose of York, Central London

    Valoració:4.2/5.0

    4.0
  38. Samiad Summer School
  39. Skola, Regent's Park

    Valoració:4.2/5.0

    4.0
  40. Speak Up

    Valoració:4.2/5.0

    4.3
  41. St Giles International - Central

    Valoració:4.2/5.0

    5.0
  42. St Giles International - Highgate, Highgate

    Valoració:4.2/5.0

    5.0
  43. Stafford House International, Bloomsbury/ Mid-Town

    Valoració:4.2/5.0

    4.2
  44. Study & Live in your Teacher's Home

    Valoració:4.2/5.0

    4.0
  45. The Language Gallery
  46. Twin School, Royal Borough of Greenwich

    Valoració:4.2/5.0

    5.0
  47. UK College of English

    Valoració:4.2/5.0

    4.4
  48. West London English School, Ealing

    Valoració:4.2/5.0

    4.0

    Preguntes freqüents sobre St George International, Londres

  • Els cursos d'Anglès de l'escola St George International s'ofereixen a partir de 186 £ (Online Group Course - Standard English ) que consta de 15 lliçons a la setmana. En fer la reserva aquí, et beneficies d'un descompte exclusiu.
  • L'allotjament Residència ISH és el més popular entre tots els nostres estudiants que han reservat un curs a St George International.
  • Sí, l'escola ofereix el servei de recollida des de London Heathrow Airport (95 £), Luton Airport (120 £), London Gatwick Airport (110 £), London City Airport (95 £), Stansted Airport (120 £)
  • En funció del curs escollit, el nombre màxim d'estudiants a St George International varia entre 1 (Crash Course One-to-One) i 15 estudiants (Standard Course).
  • El 100% dels professors de St George International tenen un títol universitari. El 100% tenen un certificat d'ensenyament d'idiomes reconegut.
  • El percentatge de nacionalitat més alt St George International prové de Itàlia amb una representació DEL 19%, seguit d'alumnes França (16%) i Rússia (9%).
  • Sí, hi ha un descompte exclusiu que només s'aplica si fas la reserva en línia aquí.
  • St George International ofereix cursos per a alumnes des dels 6 anys (Summer School - Young Learner Day Programme, 15 classes per setmana) fins als 99. L'edat mitjana és de 20 anys a l'estiu i de 25 durant la resta de l'any.
Calculadora | Reserva
anys