X

TestDaF- Test für Deutsch als Fremdsprache

...hakkında genel gerçekler TestDaF- Test für Deutsch als Fremdsprache:
TestDaF - Test für Deutsch als Fremdsprache (Yabancı Dil olarak Almanca Testi) bir Alman Üniversitesine girişi standart hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu sertifika, Almanca bilgilerinizin akademik yaşam taleplerini karşıladığını teyit etmektedir ve Almanya'daki yüksek öğrenimle ilgili tüm kurumlarca tanınmaktadır.Sonuçlar üç seviyeye atanmıştır(TDN 5, TDN4, TDN3), bir Alman Üniversitesine kabul için bir TDN 4'e ihtiyacınız olacaktır. Bu belge sayesinde Deutsche Sprachprüfung für die Hochschule (Üniversite için Almanca Sınavı)sınavıyla dil becerilerinizin sunumuna gerek kalmamaktadır.
Lütfen Alman ve Avusturya dil okullarının çoğunun kendi standartları veya yoğun kurslarıyla bu sınavlara hazırlık sağladığını göz önünde bulundurunuz. Okul profillerini yakından incelemenizi rica ederiz:
Austrian schools
German schools
Benzer testler:
Zentrale Mittelstufenprüfung of the Goethe Institut kurumuna ek olarak istenilen Üniversitenin Deutsche Sprachprüfung für die Hochschule
Seviye:
TestDaF - Test für Deutsch als Fremdsprache) için orta (3) - ileri(4)
Avrupa Sistemine dayanan Seviye: B2-C1
Sınav tarihleri
Tarihler sınav merkezine bağlı olarak değişmektedir.
Sınav ücreti
€90-€175
Kayıt olmaya ilerleyin
4-6 hafta, test merkezine bağlıdır
Sınavın yapısı
okuma, yazma, dinleme, konuşma
Sonuçlar:
TDN 5 (very good), TDN (4) good, TDN (3) average
Diğer bilgiler:
TestDaF- Test für Deutsch als Fremdsprache hazırlık kurslarını sunan resmen tanınmış dil okullarının karşılaştırması (4 haftalık kurslara dayanan fiyatlar).
Basında:
Basında biz
Basında biz
Bize güvenenler:
Güvenen firmalar:
Güvenen firmalar: