X

TestDaF- Test für Deutsch als Fremdsprache

Загальна інформація про TestDaF- Test für Deutsch als Fremdsprache:
Екзамен TestDaF – Test für Deutsch als Fremdsprache (Тестування німецької як іноземної мови) було створено для того, щоб стандартизувати процедуру вступу до німецьких університетів. Цей сертифікат визнають всі вищі навчальні заклади Німеччини, тобто він свідчить про те, що рівень ваших знань із німецької мови є достатнім для вступу та навчання в університеті. Результати оцінювання відповідають трьом рівням (TDN 5, TDN4, TDN3). Щоб мати змогу навчатися в німецькому університеті, достаньо здобути рівень TDN4. Якщо ви отримали сертифікат TestDaF, складати Deutsche Sprachprüfung für die Hochschule (Екзамен німецької для університету) не потрібно.
Також, будь ласка, зверніть увагу на те, що більшість наших німецьких і австрійських мовних шкіл готує студентів до складання цього екзамену під час проведення стандартних або інтенсивних курсів. Ви можете ознайомитися зі сторінками цих шкіл за наступними посиланнями: href="http://www.LanguageCourse.Net/schools--austria.php3">Австрійські школи
Німецькі школи
Подібні тести:
Zentrale Mittelsfutenprüfung від Goethe Institut разом із Deutsche Sprachprüfung für die Hochschule бажаного університету.
Рівень:
середній (3) - просунутий(4) для TestDaF - Test für Deutsch als Fremdsprache)
Рівні відповідно до європейських стандартів: B2-C1
Дати проведення екзамену:
Дати варіюються в залежності від екзаменаційнго центру
Екзаменаційні збори :
€90-€175
Попереднє бронювання
4-6 тижнів, залежно від екзаменаційного центру
Структура екзамену:
читання, письмо, аудіювання, говоріння
Результати:
TDN 5 (very good), TDN (4) good, TDN (3) average
Додаткова інформація:
Порівняння акредитованих мовних шкіл, які проводять підготовчі курси до TestDaF- Test für Deutsch als Fremdsprache (ціни ґрунтуються на навчанні тривалістю 4).
У пресі:
Згадки у пресі
Згадки у пресі
Нам довіряють:
довіряють
довіряють