X
NowośćNowość

Najlepsze kursy języka przeprowadzane na żywo online. ( Szkolenie Nauczycieli) - Ranking 2022


Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - język online na żywo w najlepszych cenach.

Najpopularniejsze szkoły na kursy języka

Interesujące informacje na temat

Kluczowe Fakty o

Pochodzenie : Niemiecki jest językiem pluricentrycznym z różnymi znormalizowanymi wariantami, a mianowicie niemiecki, austriacki niemiecki i szwajcarski niemiecki. Są one zakorzenione w rodzinie języków germańskich, z wpływami słownictwa z francuskiego, angielskiego, łaciny i greki.

Różnice regionalne: Niemieckie dialekty są podzielone głównie na regiony, wiele z nich jest niezrozumiałych dla osób posługujących się standardowym językiem niemieckim. Różnice można znaleźć w słownictwie, gramatyce i wymowie, a niektóre dialekty są powszechnie uważane za odrębne języki, a nie dialekty niemieckie.

Rodzina języków: Indo-europejski

Rodowici mówcy: 95 milionów na świecie: Niemcy (69 milionów), Austria (7 milionów), Szwajcaria (5 milionów), Stany Zjednoczone (964 tysięcy), Francja (748 tysięcy).

Główne dialekty: Wysoko-niemiecki, bawarsko-austriacki (Monachium i Wiedeń), środkowy niemiecki, fryzyjski (Holandia, południowe Niemcy i Dania), alemański (Szwajcaria i Austria, Liechtenstein, Francja i Niemcy).

Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwo