Darmowe porady
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X
Wszystkie Chiński szkoły w Hong Kong
00:0000:00
 

International Language Centre
Hong Kong, Hongkong SAR

16F, Man Yee Building, 68 Des Voeux Road - Hong Kong - zobacz na mapie
Płać mniej niż rezerwując bezpośrednio w szkole
4
Uczniowie/
klasa
W szkole od: 750HKD
od 713HKD na tydzień
Na LanguageCourse.net zawsze płacisz mniej!
Płać mniej niż rezerwując bezpośrednio w szkole
International Language Centre

Lokalizacja: International Language Centre Hong Kong to szkoła językowa zlokalizowana w kosmopolitycznym i tętniącym życiem Hongkongu. Szkoła znajduje się w centrum Hongkongu, w budynku Dah Sing Life, w otoczeniu wieżowców, barów, restauracji, przystnków transportu publicznego i kilku komercyjnych centrów handlowych. Szkoła znajduje się tuż obok charakterystycznego wieżowca "The Center" i ma kilka atrakcji, takich jak Tai Kwun - Centrum Dziedzictwa i Sztuki, Koło Obserwacyjne Hongkongu, Ogród Zoologiczny i Botaniczny Hongkongu oraz Park Hongkongu w odległości spaceru.

Wybór kursów: Szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla studentów na wszystkich poziomach językowych. Oprócz lekcji prowadzonych w grupach, szkoła zapewnia również prywatne nauczanie dla studentów na wszystkich poziomach. Oprócz angielskiego, szkoła oferuje również kursy nauki języka arabskiego, kantońskiego, chińskiego, francuskiego, japońskiego, koreańskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego.

**Szkoła znajduje się w odległości 5 minut spacerem od najbliższej stacji MTR, która daje również bezpośredni dostęp do sieci ekspresowych transferów na lotnisko.

Wyposażenie szkoły: Wyposażenie szkoły obejmuje kafeterię. Wszystkie sale lekcyjne są wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie i dużo naturalnego światła, aby stworzyć optymalne środowisko do nauki.
  • Identyfikator podatkowy: 37347069
  • Skrócona nazwa szkoły: ILCHong Kong

Chiński Kursy

Język ogólny
Prywatny