X
Wszystkie Angielski szkoły w Worthing
00:0000:00
 

InTuition, Worthing, Anglia


Łańcuch szkolny: Intuition oferuje pakiet nauki języków obcych w nietypowy sposób! Każdy uczeń uczy się i mieszka ze swoim indywidualnym tutorem goszczącym. Uczniowie są dobierani z tutorem goszczącym na podstawie ich indywidualnego stylu uczenia się i celu językowego. Opiekun prowadzi ich przez kurs dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Poza lekcjami uczniowie będą naśladować ogólny schemat życia rodziny goszczącej, by doświadczyć, jak tubylcy używają języka w codziennych kontaktach. Organizowane są zajęcia z tutorem goszczącym, które stymulują uczniów do używania języka w środowisku, w którym się uczą. Uczniowie mogą wybrać jeden z następujących kursów: angielski ogólny, angielski zawodowy i biznesowy, angielski egzaminacyjny, akademickie kursy języka angielskiego, program dla młodzieży. InTuition oferuje także kursy języków obcych: hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, holenderskiego i francuskiego.

Pakiet: Program składa się z zajęć indywidualnych, czasu na samodzielną naukę z wykorzystaniem platformy internetowej InTuition oraz zakwaterowania u rodziny goszczącej. W pakiecie znajduje się również dodatkowa ocena poziomu, 30-minutowa wirtualna sesja wprowadzająca z tutorem przed przyjazdem, bezpłatny transfer z dworca lokalnego, spersonalizowane materiały do nauki oraz dostęp do portalu dla studentów. Regularnie sporządzane są raporty z postępów, a na koniec kursu otrzymujesz pełny raport i internetowy certyfikat ukończenia kursu. Programy dla dorosłych obejmują dwa zajęcia tygodniowo, podczas gdy w programie dla młodych uczniów są to trzy zajęcia tygodniowo.

Udogodnienia: Wszystkie rodziny goszczące zapewniają uczniom zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, prywatną sypialnię do nauki oraz darmowe wifi. Metodologia nauczania:Metodologia nauczania InTuition opiera się na podejściu indywidualistycznym. Podejście to skupia się na indywidualnych celach językowych i tempie nauki każdego ucznia. Pomiędzy uczniem a nauczycielem zachodzi większa interakcja osobista. To buduje zaufanie do samego siebie i pozwala uczniom uczyć się we własnym tempie.

Korepetytorzy: Wszyscy nauczyciele goszczący są przesłuchiwani, by upewnić się, że są w stanie zapewnić uczniom usługi na wysokim poziomie. Młodsi gospodarze zostali sprawdzeni przez policję, mają referencje i są w pełni zweryfikowani. Regularnie odbywają się szkolenia w ramach programu International House Teacher Training Programme, by podążać za aktualnymi trendami w nauczaniu.

Akredytacje: Intuition jest akredytowany przez British Council i jest członkiem English UK.
  • Identyfikator podatkowy: 02685909
  • Status Covid-19: Szkoła jest obecnie otwarta

Angielski Kursy

Język ogólny
Junior
Kursy on-line
Biznes
Przygotowanie do egzaminu
Kursy specjalistyczne
Informacje na temat wszystkich kursów oferowanych przez InTuition
Komentarze na temat kursu
Wszystkie kursy dla dorosłych obejmują:
- 2 wycieczki lub zajęcia tygodniowo (studenci muszą pokryć koszty transportu i/lub opłaty za wstęp dla siebie i gospodarza).
- Transfer z lokalnego dworca kolejowego lub autobusowego.
- Spersonalizowane materiały do nauki.
- dostęp do WiFi.
- 30-minutowa wstępna sesja online z lektorem w celu wzajemnego poznania się.

Przyjazd standardowy: niedzielne popołudnie.
Wyjazd standardowy: sobota rano.
Dodatkowa noc (dorośli): 80 GBP.
Dodatkowa noc (nieletni): 90 GBP.

Suplementy:
- Specjalne wymagania dietetyczne: 50 GBP za tydzień.
- Nietypowe godziny przyjazdu lub wyjazdu (między 22:00 a 6:00): 30 GBP.
- Boże Narodzenie/Nowy Rok: 125 GBP.

Dodatki dla młodszych uczniów:
- Transfery powrotne (obowiązkowe dla studentów podróżujących samotnie): 200 GBP.
- Odprawa w dniu wyjazdu dla nieletnich bez opieki: 50 GBP.
Czas trwania lekcji
60 minut
Materiały do kursu
Materiały do kursu są zazwyczaj dostarczane przez szkołę i zostają w posiadaniu studenta po zakończeniu kursu.

Nasza cena obejmuje

  • w cenie Zorganizowane zajęcia dodatkowe
  • w cenie Darmowy certyfikat po ukończeniu kursu
Uwaga: Wszystkie kursy oferowane przez InTuition, Worthing można zarezerwować online LanguageCourse.Net. Jeśli kurs nie jest wymieniony powyżej, daj nam znać.

Zdjęcia