X

Fiński - Szkoły Językowe - Finlandia

Finlandia
1 szkół językowych w Finlandia, od
za 2 tygodnie Fiński kurs z uwzględnionym zakwaterowaniem.

Znajdź najlepszą szkołę w dobrej cenie oferującą język Fiński. Porównanie jakości, opinii i oferty Fiński kurs dla dorosłych i uczniów Finlandia.

Studenci ocenili szkoły w Finlandia ogólnie na:
5.0/5.0 (1 ocena)

Helsinki

Ponad 2000 wykwalifikowanych nauczycieli w 30 krajach na całym świecie jest stowarzyszonych w organizacji "Ucz sie i mieszkaj w domu swojego nauczyciela" oferującej jedyne w sowim rodzaju doświadczenie. Krytycy kursów językowych za... Więcej

Kategorie kursów (1) Zakwaterowanie (1)

Kluczowe Fakty o Finlandia

Populacja: 5,244,000 mieszkańcy

Stolica : Helsinki

waluta: EUR (1 EUR = 1.0615 USD)

Nazwa Kraj język Fiński: Suomi

Finlandia Ocena jakości życia:
5.0/5.0  (1 opinie naszych byłych uczniów)

Finlandia:  Podczas slonecznego sezonu, Finlandia zamienia sie w kraj ze wspanialymi festiwalami, dobrym nastrojem i optymizmem. W zimie, badz bardziej aktywny i wybierz sie na narty lub wynajmij zaprzeg psów lub skuter sniezny  i pozwiedzaj piekne sniezne góry, pokryte pieknym zimowym sloncem. Ciesz sie czystoscia powietrza w Finlandii i odwiedz  Helsinki- nowoczesna  i wyznaczajaca nowe trendy stolice.
Najczęściej odwiedzany niezależny katalog edukacyjny poświęcony rezerwacji tanich kursów językowych online z dobrą jakością nauczania i ciekawą ofertą spędzania wolnego czasu. Starannie dobrane lekcje na których można poznać język Fiński oraz zajęcia językowe od poziomu początkującego do zaawansowanego, a także listy programów na których studiuje się Fiński za granicą w rekomendowanych dobrych szkołach Fiński w Finlandia.
onscroll="return false;">
Vocabulary Trainer

+10.000.000 Pliki do pobrania

VT app icon
To lubię!
o LanguageCourse.net
  • Jacqueline (24): Bardzo polecam rezerwacje z LanguageCourse.Net.... więcej
  • Francesco (42): Bez niespodzianek bądź ukrytych kosztów.... więcej
  • Piotr (35): Dobry serwis, pomocny.... więcej