X

Rosyjski - Szkoły Językowe - Łotwa

1 szkół językowych w Łotwa, od
za 2 tygodnie Rosyjski kurs z uwzględnionym zakwaterowaniem.

Znajdź najlepszą szkołę w dobrej cenie oferującą język Rosyjski. Porównanie jakości, opinii i oferty Rosyjski kurs dla dorosłych i uczniów Łotwa.

Studenci ocenili szkoły w Łotwa ogólnie na:
4.5/5.0 (11 Oceny)

Ryga

Rozmiar Szkoły :

Szkoła znajduje się w Rydze, stolicy Łotwy, po drugiej stronie ulicy Narodowej Opery i dworca kolejowego i autobusowego. Przecznicę od centralnego budynku Uniwersytetu Łotewskiego i Starego Miasta. Więcej

Kategorie kursów (8) Zakwaterowanie (4) Wyposażenie szkoły (10)

Kluczowe Fakty o Łotwa

Populacja: 2,218,000 mieszkańcy

Stolica : Ryga

waluta: LVL (1 LVL = 1.5104 USD)

Nazwa Kraj język Rosyjski: Латвия

Łotwa Ocena jakości życia:
4.5/5.0  (11 opinie naszych byłych uczniów)

Łotwa:  Jako kraj w fazie transformacji, Łotwa jest wciąż nieznana masowej turystyce. Stolica Ryga jest jednym z najprzyjemniejszych miast europejskich z ekscytującym życiem nocnym. Posiada również 6 miejsc wpisanych do UNESCO. W tym kraju Północnej Europy można podziwiać 500 km białych plaż Morza Bałtyckiego z czego około dziesięć ma przypisaną Błękitną Flagę. Nie przegap miasta Sigulda z jego średniowiecznymi zamkami i Gauya National Park słynącego z legendarnych jaskiń. Więcej kursów budujących język Rosyjski oferowanych jest w Gruzja, Łotwa, Rosja, Ukraina bądź sprawdź listę wszystkich szkół językowych na całym świecie oferujących język Rosyjski.

Mapa z lokalizacją szkół Rosyjski Łotwa

Najczęściej odwiedzany niezależny katalog edukacyjny poświęcony rezerwacji tanich kursów językowych online z dobrą jakością nauczania i ciekawą ofertą spędzania wolnego czasu. Starannie dobrane lekcje na których można poznać język Rosyjski oraz zajęcia językowe od poziomu początkującego do zaawansowanego, a także listy programów na których studiuje się Rosyjski za granicą w rekomendowanych dobrych szkołach Rosyjski w Łotwa.
onscroll="return false;">
To lubię!
o LanguageCourse.net
  • Inesa (25): Uważam że wasz serwis działa bardzo dobrze.... więcej
  • Fiza (39): LanguageCourse.Net oferuje świetne ceny, jest... więcej
  • Harm Jaap (46): Normalnie kontaktuję się bezpośrednio ze... więcej