X

Uwagi klienta

"Bardzo polecam rezerwacje z LanguageCourse.Net. Obydwa moje doświadczenia rezerwacji za pośrednictwem tej firmy były fantastyczne. Doradcy są tak przyjaźni i pomocni. Dzięki za wszystko!"
Jacqueline M.(France, 24 lat)
Przekład z języka Angielski
"Bez niespodzianek bądź ukrytych kosztów. Obsługa klienta bardzo pomocna i zawsze dostępna. Jestem bardzo zadowolony z całego doświadczenia. "
Francesco D.(Italy, 42 lat)
Przekład z języka Włoski
"LanguageCourse.Net oferuje świetne ceny, jest bardzo przyjazny i szybki z odpowiedziami. Oni naprawdę stawiają klienta na pierwszym miejscu! "
Fiza A.(Netherlands, 39 lat)
Przekład z języka Angielski
"Wspaniała strona. Pozwoliła mi na podjęcie świadomej decyzji; obsługa klienta załatwiła wszystkie formalności, ogólnie bardzo łatwy i przyjemny proces. Dziękuję."
Katura S.(United States, 64 lat)
Przekład z języka Angielski
"Normalnie kontaktuję się bezpośrednio ze szkołami językowymi, ale tym razem szkoła zaproponowała mi dokonanie rezerwacji przez LanguageCourse.Net. Jestem bardzo zadowolony z usług LanguageCourse.Net. Zawsze otrzymywałem dokładne odpowiedzi a rejestracja została załatwiona bardzo szybko."
Harm Jaap H.(Netherlands, 46 lat)
Przekład z języka Angielski
"Dobry serwis, pomocny."
Piotr M.(Poland, 35 lat)
Przekład z języka Angielski
"Personel jest bardzo uprzejmy i rzeczowy. Miałem pewne wątpliwości, gdy wypełniałem informacje w celu rezerwacji kursu i zadzwoniłem do obsługi klienta. Osoba z którą rozmawiałem rozwiązała wszystkie moje wątpliwości i nawet zadzwoniła później aby dostarczyć mi dodatkowe informacje."
Ignacio M.(Spain, 24 lat)
Przekład z języka Angielski
"Uważam że wasz serwis działa bardzo dobrze. Miałem doświadczenie z wieloma usługami internetowymi więc miałem porównanie. Wasz serwis był bardzo dobry. Dziękuję! "
Inesa A.(Russian Federation, 25 lat)
Przekład z języka Angielski
"Znalazłam wszystkie niezbędne informacje na waszej stronie, pomimo że byłam trochę niepewna o dokonywanie płatności przez internet, szybkość waszego potwierdzenia mnie przekonała. "
Anne B.(Portugal, 36 lat)
Przekład z języka Angielski
"Jestem bardzo zadowolona. Znalazłam bardziej istotne informacje na waszej stronie internetowej, niż na stronie samej szkoły. Jest to najtańsza oferta. Już niedługo zamierzam zarezerwować mój kolejny kurs właśnie z wami. "
Attila V.(United Kingdom, 41 lat)
Przekład z języka Angielski
"LanguageCourse.Net jest bardzo tanie i oferowane szkoły są bardzo dobre (zrobiłem 2 kursy: Malta i Barcelona). Uważam że nie można nigdzie zarezerwować kursu taniej niż tutaj. Poza tym, usługi LanguageCourse.Net są bardzo dobre. Można do nich zadzwonić z wszystkimi problemami odnośnie rejestracji a oni starają się pomóc (i mogą ci pomóc)."
Sarah R.(Deutschland)
Przekład z języka Angielski
"Znalazłem stronę przez przypadek, i mimo interfejsu strony, byłem trochę nieufny, ludzie którzy tam pracują, nawet przez telefon lub stronę internetową byli niezwykle pomocni. Chciałem zorganizować sobie wyjazd samemu, a część kursu była bardzo pomocna, z zainteresowaniem, szybko, przyjaźnie i bezpośrednio. Dziękuję bardzo za wszystkie świadczone usługi!"
Alejandro P.(Spain, 21 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Strona była bardzo prosta i szybka w obsłudze oraz nie było żadnych niespodzianek lub niechcianych scam"
Micaela G.(Italy, 16 lat)
Przekład z języka Włoski
"Doświadczenie było bardzo pozytywne, pomoc zarówno przed jak i w trakcie trwania kursu była cały czas oczywista i praktyczna."
Ivanova C.(Spain, 30 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Dziękuję za traktowanie i serwis. Jestem całkowicie zadowolony i jesteście więcej niż polecaną firmą"
Jose Miguel A.(Spain, 37 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Bardzo dobry serwis, informacje na stronie internetowej rzetelne i prawdziwe."
Alessandro R.(Italy, 22 lat)
Przekład z języka Włoski
"Spędziłem kilka tygodni rozmawiając z Ruben de Haro, a pomagał mi przez cały czas! Zachowywał się świetnie i dobrze się porozumiewaliśmy! Również w marcu, będę robić kolejny kurs i zachowam to poprzez LanguageCourse.Net"
María G.(Spain, 28 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Myślę, że jest trudna do przegapienia, gdyż wydaje się być najlepszą ofertą usługi w swojej dziedzinie, z dużą ilością informacji. Wspaniała strona internetowa. Bardzo dziękuję."
Gintas Z.(Lithuania, 52 lat)
Przekład z języka Angielski
"Byłam zaangażowana w dwa kursy językowe z tym biurem i nigdy nie miałam żadnych problemów, ponadto skuteczne jest nawet rozmowa przez internet bo każdy problem może być rozwiązany od razu."
Fatima P.(Spain, 23 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Wybrałem ich za dobry stosunek jakości do ceny i nie było źle, traktowanie było fantastyczne i nie będę wahać się aby skontaktować z wami o dalsze kursy."
Cristian Pedro M.(Spain, 24 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Z powodu strony z przejrzystymi informacjami, później otrzymałem dobre wsparcie z memory-mail itp."
Johannes F.(Netherlands, 51 lat)
Przekład z języka Holenderski
"Byłem zaskoczony z szybkości i efektywności agencji gdy odpowiadali na moje prośby w tak krótkim czasie."
Maria Isabel V.(Spain, 49 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Byłem bardzo zmieszany, kiedy zacząłem szukać szkoły języka angielskiego w internecie. Zasób jest ogromna, i naprawdę trudno jest odróżnić. LanguageCourse.Net jest doskonałym miejscem, aby znaleźć więcej informacji, i opinii studentów. Rezerwacja jest bardzo łatwa i szybka, a ludzie po drugiej stronie byli bardzo mili i odpowiadali na wszystkie moje pytania. Dziękuję"
Inbal H.(Israel, 30 lat)
Przekład z języka Angielski
"Bardzo ceniłam sobie wasz wspaniały serwis - wasza strona internetowa była informatywna, atrakcyjna i niezwykle przyjazna w obsłudze! Wasi konsultanci byli zawsze elastyczni i bardzo szybko odpowiadali na pytania. bardzo polecam każdemu zapisanie się na kurs językowy."
Evelyn S.(Canada, 59 lat)
Przekład z języka Angielski
"Personel wychodził z siebie aby pogodzić plan i płatności przy tworzeniu mojego kursu. Bez pomocy personelu nigdy nie byłbym w stanie ukończyć kursu, który miał miejsce w Chinach. Serdecznie dziękuję!"
Dale M.(United States, 74 lat)
Przekład z języka Angielski
"Na stronie internetowej były już dobre recenzje od studentów, którzy ukończyli kurs po mnie. Mogę podzielać jedynie ich entuzjazm i był to dobry wybór dla tej strony i szkoły!"
Manon M.(Netherlands, 45 lat)
Przekład z języka Holenderski
"Wasz serwis jest bardzo zadowalający. Na początku wszyscy bardzo się martwiliśmy. Ponadto szkoła, do której zostałam wysłana, Club Class, jest bardzo dobra. Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam tam na zajęciach i zostałam zaangażowana w course-of-idiomas.com. Ruben Haro troszczył się o rozwiązanie wszelkich pytań i małych problemów (zmiany, warunki, itp.), które mogliśmy mieć. Dziękuję!"
Monica F.(Spain, 29 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Bardzo cieszyłam się transakcją z wami, ponieważ nie było żadnych problemów z pomocą w każdym momencie."
Sandra B.(Spain, 17 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Ludzie mogą wybrać tydzień z programu z całego roku. Wiedziałem, że środa była dniem wolnym, i musiałam zostać w szkole codziennie o godzinę dłużej. Również testy w internecie były świetne. Wszystko było bardzo dobrze. Zrobiliście kawał dobrej roboty!"
Greet B.(Netherlands, 65 lat)
Przekład z języka Angielski
"Jestem bardzo zadowolony z konsultanta, który bardzo mi pomógł, dlatego ten wyjazd był moim trzecim rokiem i mam zamiar wrócić tak szybko jak to możliwe, również bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dziękuję tysiąc razy"
Béatrice M.(France, Metropolitan, 62 lat)
Przekład z języka Francuski
"Agentem, który asystował mi w całym procesie była Laura Vera, traktowała mnie ona bardzo dobrze."
Manuela S.(Spain, 19 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Wszystko perfekcyjnie, jesteście jak Mac ... bez problemu. Dzięki."
Jesus T.(Spain, 27 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Dziękuję, bardzo szybkie przetwarzanie informacji i potwierdzenie mojego wniosku, pozwoliło mi na łatwe porównanie różnych szkół w różnych miastach, gdyż były tam dostępne znormalizowane i porównywalne informacje. zaufałem ocenom na stronie internetowej. dziękuję za pomoc i odpowiedzi/ szybkie odpowiadanie na moje pytania drogą emailową. Skorzystam ponownie z waszej strony internetowej w przyszłości, gdy będę szukał innego kursu językowego na całym świecie! Oferowane zniżki na waszej stronie internetowej są również wspaniałe!"
Matthew L.(24 lat)
Przekład z języka Angielski
"Zarezerwowałem kurs przez waszą agencję ponieważ przeszedłem przez nią w zeszłym roku."
Maïdo P.(France, Metropolitan, 69 lat)
Przekład z języka Francuski
"Serwis był sprawny i zaoszczędziłem pieniądze!"
Mary M.(32 lat)
Przekład z języka Angielski
"Znalazłam tę stronę przez przypadek ... i szczęście. Usługa świadczoną przez LanguageCourse.Net była bardzo satysfakcjonująca i udoskonaliła moje doświadczenie za granicą. Dzięki."
Simona S.(Italy, 21 lat)
Przekład z języka Włoski
"Spodobał mi się wybór oferowanych kursów oraz fakt, że dostałem się trochę zniżki."
Strachan M.(42 lat)
Przekład z języka Angielski
"Znalazłem tę stronę internetową, podczas gdy szukałem kursów do nauki francuskiego. Wybrałem tę do rezerwacji mojego kursu, ponieważ daliście rabat! Wspaniały serwis, dzięki"
Leonor G.(France, 35 lat)
Przekład z języka Angielski
"Dziękuję wszystkim"
Lucianna G.(Italy, 31 lat)
Przekład z języka Włoski
"Dostałem wspaniałe porady od personelu w procesie rezerwacji i dzięki wam znalazłem w końcu wspaniałą szkołę językową. Polecam wasz serwis każdemu studentowi oraz każdemu nauczycielowi języka austriackiego jakiego znam, oraz jak największej liczbie osób, które są w stanie skorzystać z waszego bardzo dobrego serwisu. Dziękuję!"
Markus Karl K.(Austria, 34 lat)
Przekład z języka Angielski
"Wspaniale, bezkonkurencyjne ceny i dobry serwis. Kontynuujcie, dzięki!"
Patricia M.(Spain, 19 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Osoba, z którą się kontaktowałam była bardzo zrozumiała i sprawna, preferuję waszą stronę internetową dla innych na tych samych warunkach, ponieważ była nieco jaśniejsza i dało więcej pewności co do formy płatności."
Roberta C.(Italy, 32 lat)
Przekład z języka Włoski
"Cora Lee Paddock była naprawdę bardzo pomocna."
Svetlana S.(Belgium, 29 lat)
Przekład z języka Angielski
"Miła pani szybko odpowiedziała na moje maile :)"
Rachele C.(Italy, 23 lat)
Przekład z języka Angielski
"Zmiana planów w ostatniej chwili spowodowała, że potrzebowałem pomocy pod koniec tygodnia do rozpoczęcia zajęć w następny poniedziałek bez żadnych czynności aby wszystko dla siebie zorganizować. Wasze szybkie i skuteczne odpowiedzi na moje potrzeby były najbardziej cenione, a szkoła, która została mi przekazana pozostawiła u mnie poczucie wielkiej poprawy w języku francuskim, a także najbardziej udanego pobytu w Montpellier: miasto, szkoła, nauczyciele, moja rodzina goszcząca byli wspaniali pod każdym względem."
Cameron B.(United States, 61 lat)
Przekład z języka Angielski
"Umowa z pośrednikiem była doskonała, LanguageCourse.Net zawsze skuteczny i próbuje rozwiązać każdą kwestię. Gratulacje!"
Montserrat G.(Spain, 41 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"... Powiem, że na pewno serwis ten ma bardzo szybko i sprawnie i wysoko wykwalifikowanych operatorów zajmujących się organizacją różnych szkół, a także są oni dostępni do udzielania niektórych porad. Podsumowując ... jestem w pełni zadowolony!"
Roberto B.(Italy, 36 lat)
Przekład z języka Włoski
"Porady były bardzo dobre."
Birgit G.(Germany, 52 lat)
Przekład z języka Angielski
"Powodem, dla którego was wybrałem, to to, że można u was łatwo porównać różne kursy językowe, ceny, lokalizacje oraz jak znaleźć zakwaterowanie. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu i jest bardzo wydajne. Dziękuję!"
Sebastian R.(Switzerland, 38 lat)
Przekład z języka Angielski
"Ruben, z którym miałam do czynienia był bardzo przyjazny. Kurs był pełny i on nim zarządzał, więc może robić w szkole, którą wybrałam."
Paula C.(Spain, 22 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Jako bardzo pomocne postrzegam informacje o kilku szkołach na jednej stronie internetowej. Cora Lee, która kontaktowała się z moim agentem, była bardzo uprzejma i umiejętna."
María Elena L.(Spain, 32 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Rozmawiałem z panem Cioffi Michele, który zawsze był bardzo pomocny w wyjaśnieniu moich wątpliwości. Znalazłam tę stronę w czasie surfowania w Internecie, więc byłam trochę niepewna,ale jednak wszystko poszło dobrze. Jeszcze raz dziękuję."
Valeria G.(Italy, 27 lat)
Przekład z języka Włoski
"Wszystko było idealnie"
Juan A.(Spain, 46 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Moje doświadczenie we wszystkich aspektach było doskonałe. Baczność na wszystko była niezwykła i bardzo szybka przez cały czas! Bardzo dziękuję za wszystko!"
Paula V.(Spain, 22 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Strona internetowa jest doskonała: pozwala znaleźć szybko i skutecznie wszystko, co człowiekowi może być potrzebne do kursu językowego. z pewnością to wskazuję. gratulacje i podziękowania! Linda"
Linda B.(Italy, 32 lat)
Przekład z języka Włoski
"Doskonała obecna reprezentacja włoska i natychmiastowa odzew na pytania, dostępność i uprzejmość Michele"
Salvatore B.(Italy, 41 lat)
Przekład z języka Włoski
"Bardzo informatywna strona internetowa bez nieużytecznych informacji"
Denis S.(Russian Federation, 22 lat)
Przekład z języka Angielski
"Wszystko bardzo dobrze zorganizowane"
Alice Q.(Italy, 18 lat)
Przekład z języka Włoski
"Umowa ze wspaniałym i bardzo efektywnym agentem."
Jose T.(Spain, 49 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Bez wątpienia, jeżeli powtórzę doświadczenie studiowania w Chinach, to bez usług LanguageCourse.Net. Gdy miałem jakiekolwiek wątpliwości, traktowano mnie z życzliwością, a serwis był skuteczny, jakość i koszty."
José Manuel Z.(Spain, 24 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Świetne usługi w znalezieniu szkoły, dziękuję"
Julien G.(Switzerland, 25 lat)
Przekład z języka Angielski
"Dziękuję bardzo! Pomogliście mi bardzo!"
Svetlana S.(Russian Federation, 20 lat)
Przekład z języka Angielski
"Bardzo dziękujemy za doskonałą pracę i utrzymanie nas ciągle poinformowanych w trakcie procesu rezerwacji i później. Dziękuję za skuteczną pomoc. To dało mi coś w rodzaju ochrony przez całą drogę do końca kursu."
Judit K.(Hungary, 49 lat)
Przekład z języka Angielski
"Działało szybko, solidnie, bez problemu. Byłem informowany o każdym kroku natychmiast."
Daniela D.(Austria, 47 lat)
Przekład z języka Angielski
"Znalazłem stronę w Internecie i wybrałem, ponieważ był to najtańszy sposób, aby zarezerwować kurs za granicą. Usługi on-line są w porządku, przed rezerwacją wysłałem kilka e-maili z prośbą o informacje na temat miasta i zakwaterowania, i zawsze otrzymywałem właściwą odpowiedź."
Lourdes G.(Spain, 18 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Zarezerwowane w bardzo krótkim terminie (podczas podróży z Kadyksu do Genowy) i byłem w ciągłym kontakcie. Czułem się bardzo "zaopiekowany". Dzięki"
John D.(Spain, 58 lat)
Przekład z języka Angielski
"Strona wartościowa i łatwa w użytkowaniu. Specjalne podziękowania dla Michele Cioffi na jego miłe podejście."
Ronnie C.(Italy, 24 lat)
Przekład z języka Włoski
"Brałem udział w kursie językowo-kulturowym w Paryżu. LanguageCourse.Net okazało się szybkim rozwiązaniem, uprzejmy i profesjonalnyn w pracy ze mną. Dziękuję."
Nancy A.(United States, 60 lat)
Przekład z języka Angielski
"Doskonałe doświadczenia z mojej podróży na Maltę, konsultant, który zajmował się moją rezerwacją był bardzo pomocny i szybko odpowiedział na wszystkie moje pytania, gdy kontaktowałem się telefonicznie. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat kursów i szkół. Wybrałem tą szkołę, bo wiedziałem, że Inlingua jest znana z dobrego imienia w Genewie. Polecam szkołę przyszłym zainteresowanym kursami w Genewie i mam miłe wspomnienia z tej wyprawy!"
Sandra B.(France, 41 lat)
Przekład z języka Francuski
"LanguageCourse.Net ma wysoki poziom obsługi klienta, gotowy do reagowania na potrzeby studentów."
Danilo M.(Italy, 34 lat)
Przekład z języka Włoski
"Organizacja podróży była bardzo szybka i bez żadnych problemów. Na miejscu znalazłem dokładnie to, co miałem zarezerwowane. Bez niespodzianek, satysfakcja gwarantowana pod każdym względem: lekcje językowe, zakwaterowanie, atmosfera, spotkania z dużą liczbą różnych narodowości."
Alice L.(France, 23 lat)
Przekład z języka Francuski
"Tutaj możesz znaleźć najlepsze ceny za kurs:)"
Lilyana G.(Bulgaria, 28 lat)
Przekład z języka Angielski
"Dotychczas miałem jedynie pozytywne doświadczenia związane z tą stroną. Rezerwacja z pomocą tej strony, która naprawdę oferuje najtańsze taryfy (porównywałem), jest bardzo łatwa. Ci jeszcze więcej zniżkę a obsługa bardzo pomocna. Ponadto, jeśli zarezerwujesz ponownie, czy ktoś inny wspomina cię przy rezerwacji dostajesz dodatkową zniżkę. Strona internetowa daje dobry przegląd różnych szkół językowych, dzięki czemu można łatwo porównać i znaleźć właściwą szkołę dla siebie."
Dimitra K.(Switzerland, 21 lat)
Przekład z języka Angielski
"Bardzo szybka reakcja i bardzo pomocne rady, zdecydowanie polecam"
Marianne G.(Germany, 22 lat)
Przekład z języka Angielski
"Wspaniała obsługa. Wiele ofert na stronie firmy, więc każdy może znaleźć coś najbardziej odpowiedniego dla siebie."
Martijn V.(Netherlands, 17 lat)
Przekład z języka Holenderski
"Doskonała strona, doskonała obsługa, doskonała obsługa, doskonałe doświadczenie."
Davide C.(Italy, 17 lat)
Przekład z języka Włoski
"Wspaniała obsługa, pozwala nam poznawać różne oferty kursów językowych w całości, bez żadnego wysiłku! Dzięki."
Marco C.(Italy, 18 lat)
Przekład z języka Włoski
"Bardzo lubię tę stronę i na pewno użyję ponownie w przyszłym roku, aby znaleźć inny kurs językowy, oczywiście!"
Maas R.(Netherlands, 24 lat)
Przekład z języka Angielski
"Cieszę się, że jest wystarczająco dużo kursów angielskiego na stronie LanguageCourse.Net w czasie wakacji. Poza tym konsultanci podchodzą do klienta z sympatią i cierpliwością, w porównaniu ze szkołą byłem kompletnie zagubiony. Odpowiadano mi szybko zarówno przez pocztę elektroniczną i telefon. Jeśli zrobię kolejny kurs angielskiego, wiem na pewno, którą stronę szukać."
Pablo J.(Spain, 20 lat)
Przekład z języka Angielski
"Wszystkio wspaniale! Polecam! I powtórzę za rok!"
Isidro José R.(Spain, 20 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Obsługa rezerwacji była bardzo dobra i bardzo pomocne. Zadzwoniłem pierwszy raz z zapytaniem, jak zadać specjalne pytanie przez stronę internetową i byli bardzo pomocni i przychylni. Bez względu na to jak późno zadzwoniłem w ciągu dnia, zawsze był ktoś, kto mógł odpowiedzieć na mój telefon. Ponadto zobaczyłem, jak szybko pracują, kiedy zarejestrowałem się na stronie we wtorek, a zaczynałem kurs już w następny poniedziałek. Nie zawaham się ponownie użyć ich pomocy!"
Maria Teresa B.(Switzerland, 45 lat)
Przekład z języka Angielski
"To był mój pierwszy wyjazd za granicę i naprawdę przez czysty przypadek znalezienia się na tej stronie zaledwie 3 dni przed upływem terminu dokonałem rezerwacji ze względu na stypendium MEC ... Wysłałem w ciągu 10 minut podpis elektroniczny, po zapłaceniu centrum rezerwacji. Moje doświadczenie było świetne i pomogło mi w postępie w jęzuku angielskim. Polecam tę stronę i następnym razem też wybiorę miejsce, gdzie poprzednio się wybrałem. Dzięki."
Lucía A.(Spain, 17 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Świetna organizacja. To jest bardzo prosta strona. Poza tym ceny są bardzo niskie."
Francesco M.(Italy, 18 lat)
Przekład z języka Angielski
"Atrakcyjna cena, doskonałe informacje, i Limeryk to jedna z najlepszych lokalizacji. Cieszę się, że znalazłem tą agencję przez przyjaciela. I zamierzam skorzystać z jej usług jeszcze raz w przyszłym roku!"
Ricardo G.(Spain, 20 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Idealnie. Nawet do mnie zadzwonili aby poinformować mnie o wszystkim, co potrzebowałem wiedzieć. I mają najlepsze ceny!"
Sergio V.(Spain, 20 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Ocena rewelacja! Dobrze wydane pieniądze!"
Tatiana V.(Italy, 51 lat)
Przekład z języka Włoski
"Lorenza Micheluzzi była niesamowita;) Była bardzo pomocna w odpowiedzi na moje pytania."
Leonardo L.(100 lat)
Przekład z języka Angielski
"Obsługa Rezerwacji była bardzo dobra, ale również usługi w szkole doskonałe! Świetnie się bawiłem i na pewno wrócę! Ponadto w Aleksandrii jest bardzo pięknie. Byłem w niemal wszystkich miejscach w Egipcie, ale Aleksandria podoba mi się najbardziej!"
Michelle L.(Netherlands, 18 lat)
Przekład z języka Angielski
"Obsługa rezerwacji była znakomita, a informacje konkretne i jasne."
Ann Louring R.(Denmark, 56 lat)
Przekład z języka Angielski
"Użytkowanie strony było idealne."
Juan Pablo A.(Spain, 18 lat)
Przekład z języka Angielski
"Szybki, jasny, przyjazny serwis. Oby tak dalej!"
Brendan S.(Netherlands, 24 lat)
Przekład z języka Angielski
"Użyję jako mój pierwszy punkt odniesienia w przyszłości."
Elmer W.(Australia, 64 lat)
Przekład z języka Angielski
"Dzięki za wszystko. WSZYSTKO IDEALNIE."
Jose Manuel Q.(Dominican Republic, 40 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Wybrałem waszą stronę jako, że była jedyną oferującą szkołę w Salzburgu, mieście, w którym chciałem się uczyć. Będę korzystać z usług ponownie, ponieważ usługi okazały się bardzo pomocne i szybkie. Nie tylko będę korzystać z waszych usług ponownie, ale polecę moim kolegom."
Pattipeg S H.(United States, 61 lat)
Przekład z języka Angielski
"Bardzo jasne i zwięzłe wskazówki, na pewno użyłbym serwisu ponownie. Dziękuję!"
Nadine A.(Australia, 59 lat)
Przekład z języka Angielski
"Pełna pomoc i wsparcie podczas rezerwacji, nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń."
Konrad S.(Denmark, 28 lat)
Przekład z języka Angielski
"Znalazłem tą stronę przez przypadek, szukając kursów. Portal okazał się bardzo praktyczny, a przydatne informacje, pomogły mi podjąć decyzję w sprawie wyboru kursu. "
Rosa P.(Spain, 46 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Jestem szczęśliwy, że znalazłem swoją stronę w internecie!"
Anton V.(Netherlands, 56 lat)
Przekład z języka Angielski
"Dobra obsługa!"
Irene R.(Germany, 48 lat)
Przekład z języka Hiszpański
"Konsultant, z którym dokonałem rezerwacji był bardzo profesjonalny i odpowiedział na wszystkie pytania o moim programie. Świetna praca!"
Jerre S.(United States, 47 lat)
Przekład z języka AngielskiW prasie:
Prasa wspomina
Prasa wspomina
Sprawdzony przez:
zaufali nam
zaufali nam