+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Często zadawane pytania, zasoby informacyjne i Twoje korzyści

FAQ

  • Dlaczego LanguageCourse.net może zaoferować niższą cenę niż ktokolwiek inny, nawet niższą niż sama szkoła?
   W ten sam sposób, w jaki linie lotnicze i organizatorzy wycieczek płacą prowizje biurom podróży za każdą rezerwację, szkoły językowe również płacą prowizje agencjom. Część tej prowizji jest wykorzystywana na sfinansowanie naszych usług, a inna część prowizji jest przekazywana naszym klientom jako zniżka na ceny szkoły. Nasz proces rejestracji online oszczędza zadania administracyjne. Prezentacja szkół online znacznie zmniejsza koszty. Te oszczędności kosztów są przenoszone na naszych klientów. Możesz więc skorzystać z doskonałej usługi w najniższych dostępnych cenach.
  • Jak zapisać się na kurs językowy na wasze stronie internetowej?
   Naszym celem jest ułatwienie zarówno znalezienia najbardziej odpowiedniego kursu językowego, jak i zapisania się na niego. Na następnej stronie znajduje się wizualny przegląd kroków https://www.languagecourse.net/kursy-jezykowe/rezerwuj-program-jezykowy-online.php
  • Jak twoja strona jest powiązana ze szkołami językowymi?
   LanguageCourse.net to niezależny serwis rejestracyjny który współpracuje z szeroką gamą szkół partnerskich w wielu krajach, starannie dobranych, aby spełnić potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Ciągle kontaktuje się z nami duża liczba szkół, które chcą oferować swoje kursy językowe na naszej stronie internetowej. Wybrane są jednak tylko najlepsze szkoły językowe na świecie, aby zapewnić najwyższą jakość programów.
  • Czy są jakieś dodatkowe koszty rezerwacji na waszej stronie?
   Zarówno doradztwo naszych ekspertów od podróży językowych, jak i usługa rezerwacji LanguageCourse.net są całkowicie bezpłatne dla naszych klientów . W przeciwieństwie do większości touroperatorów lub agencji, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat od ceny, którą zapłacilibyście przy rezerwacji bezpośrednio w samej szkole językowej. Ponadto w przypadku większości szkół oferujemy nawet 5% zniżki na czesne! Dlatego rezerwując kurs u nas, możesz mieć pewność, że płacisz najniższą cenę za kurs językowy. GWARANTOWANE. Jeśli znajdziesz niższą cenę za ten sam kurs, obiecujemy zapłacić Ci różnicę.
  • Czy LanguageCourse.net oferuje zniżkę na wszystkie kursy?
   Obecnie udzielamy 5% zniżki na oficjalne czesne dla ponad 90% kursów językowych, które można zarezerwować online na LanguageCourse.net. Zniżka dotyczy wyłącznie klientów dokonujących rezerwacji na naszej stronie internetowej i nie dotyczy klientów dokonujących rezerwacji bezpośrednio w szkole. Niektóre szkoły językowe sprzeciwiły się rabatowi, który wypłacamy naszym klientom z własnej kieszeni. Obecnie szkoły te są nadal prezentowane na naszej stronie internetowej, ale na stronie internetowej wyraźnie zaznaczono, że nie ma zniżki.
  • Czy dostanę zniżkę, jeśli zarezerwuję bezpośrednio w szkole?
   Tylko po przesłaniu formularza rejestracyjnego online na naszej stronie internetowej przysługuje Ci 5% zniżki na oryginalne czesne szkoły. W ostatecznym potwierdzeniu rezerwacji rabat wraz z przedpłatą jest potrącany z opłat.
  • Oprócz oszczędności pieniędzy, jakie są inne zalety rezerwacji przez LanguageCourse.net?
   Rejestracja w LanguageCourse.net oznacza nie tylko gwarantowane najniższe ceny i największy wybór kursów językowych na całym świecie. Jeśli rezerwujesz u nas, zyskujesz kompetentną i przyjazną osobę kontaktową oraz silnego partnera, który może bronić twoich interesów przed szkołami, w mało prawdopodobnym przypadku konfliktu. Oferujemy również wsparcie dla naszych klientów w różnych językach, aby klienci nie znający angielskiego mogli komunikować swoje potrzeby, oczekiwania i wątpliwości, które mogą pojawić się przed, w trakcie lub po rezerwacji kursu językowego.
  • Jak długo wcześniej należy się zarejestrować na mój kurs językowy?
   W odróżnieniu od innych agencji, można u nas również dokonać procesu rezerwacji tuż przed datą rozpoczęcia kursu bez żadnych dodatkowych opłat za rezerwacje w ostatniej chwili. Ogólnie rzecz biorąc, radizmy jednak klientom aby dokonać rezerwacji jak najszybciej, ponieważ najlepsze opcje zakwaterowania są zwykle przydzielane na zasadach kto pierwszy, ten lepszy. Aby mieć pewność, że otrzymasz wszystkie dokumenty na czas należy zarezerwować kurs na minimum pięć dni roboczych przed planowaną datą rozpoczęcia kursu. Przyjmiemy jednak każdy wniosek rejestracyjny nawet jeśli dotrze w ostaniej chwili.
  • Czy istnieją konkretne daty rozpoczęcia kursu językowego?
   Dla większości naszych szkół, kursy językowe rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Konkretne terminy rozpoczęcia wskazane są poniżej każdego opisu kursu. Daty rozpoczęcia się kursów dla zupełnie początkujących (studenci bez znajomości języka) różnią się od standardowych terminów. Specjalne kursy językowe, np. egzamin przygotowanie kursów itp posiadają również zróżnicowane terminy rozpoczęcia.
  • Czy otrzymam certyfikat na koniec mojego kursu?
   Tak. Szkoły wydają świadectwa w ostatnim dniu kursu, pod warunkiem regularnego uczestnictwa na kursie.
  • Jak i kiedy mogę zapłacić za mój kurs?
   W celu zagwarantowania rezerwacji, przedpłata w wysokości około 20-30% pobierana jest w czasie rejestracji przez LanguageCourse.net. Pozostałe opłaty powinny być zapłacone bezpośrednio szkole, w zależności od warunków szkoły. Większość szkół wymaga uiszczenia pozostałych opłat na co najmniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Szczegóły odnośnie płatności dla szkoły powinny znajdować się na fakturze.
  • Czy możesz wystawić fakturę dla mojej firmy?
   Możemy wystawiać fakturę dla Twojej firmy. Podaj swoje imię i nazwisko wraz z nazwą firmy w formularzu rejestracyjnym, a także numer VAT. Szkoła odpowiednio wystawi fakturę.
  • Czy mogę uiścić pozostałe opłaty po przyjeździe do szkoły?
   Większość szkół wymaga uiszczenia pozostałych opłat przed datą rozpoczęcia kursu. Termin płatności różni się w zależności od szkoły, ale zwykle wynosi dwa tygodnie przed kursem. Termin płatności jest podany w e-mailu z potwierdzeniem.
  • Czy lekcje pominięte z powodu świąt państwowych zostaną odzyskane?
   Każda szkoła ma własne zasady dotyczące świąt państwowych. Większość szkół nie odrabia dni wolnych. Jeśli rezerwujesz kurs podczas wakacji, najlepiej sprawdzić zasady szkoły u jednego z naszych agentów. Niektóre szkoły nadrabiają lekcje o innej porze lub obniżają cenę za utracone lekcje.
  • Czy mogę zrobić sobie przerwę podczas kursu?
   Jeśli chcesz wziąć parę tygodni wolnego podczas nauki, jest to możliwe. Uwaga: w przypadku rezerwacji zakwaterowania powrót do tego samego miejsca nie zawsze jest możliwy, a bagaż należy zabrać ze sobą. Jeśli potrzebujesz wizy na kurs, ważne jest, aby sprawdzić w ambasadzie, czy ma to wpływ na wniosek o wizę studencką.
  • Czy mogę przedłużyć kurs po przyjeździe?
   Możesz przedłużyć swój kurs po przyjeździe. Jednak zawsze lepiej jest zarezerwować to z wyprzedzeniem, aby zapewnić dostępność, szczególnie jeśli rezerwujesz zakwaterowanie. W sezonie dostępność miejsc jest ograniczona. Możesz dokonać przedłużenia kursu bezpośrednio w szkole, jednak zawsze lepiej się skontaktować z LanguageCourse.net i skorzystać z naszej 5% zniżki.
  • Jaki jest średni wiek uczestników?
   Na prawie wszystkich naszych stronach szkolnych podany jest średni wiek uczestników. Jeśli masz specjalne życzenia dotyczące Twojej grupy wiekowej, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli.
  • Czy wszyscy nauczyciele są native speakerami?
   Prawie wszyscy nauczyciele są native speakerami. W przypadkach, gdy szkoły mają osoby, które nie są native speakerem, jest to odnotowane na ich stronie szkolnej.
  • Ilu uczniów będzie w mojej klasie?
   Wielkości klas różnią się w zależności od szkoły i kursu. Rozmiary klas podane są pod nazwą kursu na stronach szkolnych.
  • Jestem starszym studentem. Czy powinienem zarezerwować kurs 50+?
   Wielu naszych starszych uczniów lubi uczestniczyć w programach ogólnych z uczniami z różnych grup wiekowych. Większość programów 50+ obejmuje program rekreacyjny, który odbywa się w określonych terminach. Jeśli ważne jest dla ciebie, aby uczyć się ze starszymi studentami, skontaktuj się z naszymi agentami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
  • Skąd mam znać swój poziom języka?
   Prosimy o podanie szacowanego poziomu języka w momencie rezerwacji. Szkoła sprawdzi twój poziom wyprzedzeniem lub pierwszego dnia zajęć i upewni się, że jesteś w odpowiedniej grupie.
  • Jak długo muszę się uczyć, aby przejść na wyższy poziom?
   Czas potrzebny na przejście między poziomami zależy od języka, którego się uczysz, języka ojczystego i umiejętności uczenia się. W zależności od języka, intensywny kurs może zająć od 6 do 9 tygodni, aby przejść na wyższy poziom w europejskim systemie opisu kształcenia językowego.
  • Czy lepiej jest zarezerwować droższy kurs?
   Droższy kurs niekoniecznie jest lepszy. Ważne jest, aby szkoła miała zasoby dostosowane do twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej strony, aby porównać i skontrastować szkoły, i porozmawiaj z naszymi agentami, aby wybrać odpowiednią szkołę dla Ciebie.
  • O której godzinie odbędą się moje zajęcia?
   Rozkład zajęć znajduje się na stronie szkoły i pojawi się po wybraniu kursu, który chcesz wybrać. Czasami wymieniono więcej niż jeden raz. Harmonogramy zajęć mogą zależeć od poziomu lub pory roku, w którym jedziesz. Skontaktuj się z jednym z naszych agentów, aby ustalić konkretne godziny.
  • Standardowy Język Ogólny
   Te lekcje są dostępne dla wszystkich i, jak sama nazwa wskazuje, są one standardowym kursem i pokrywają wszytkie zagadnienia: mówienie, gramatykę, słownictwo, czytanie i umiejętności rozumienia ze słuchu... Są one dobrym wyborem dla uczniów o niżyszym poziomie języka, którzy wciąż pracują nad stworzeniem solidnych podstaw językowych, a także dla osób, które chcą dobrego, wszechstronnego kursu, ale chcą mieć też trochę wolnego czasu na zwiedzanie.
  • Intensywny Język Ogólny
   To najlepszy kurs, jeśli chcesz się dużo nauczyć w krótkim czasie. Gorąco polecany również uczniom ze znajomością innych pokrewnych języków, którzy oczekują, że będą mogli szybko nauczyć się tego nowego.
  • Super Intensywny Język Ogólny
   Treść tych kursów jest ogólna, więc omówisz wszystkie podstawy, ale informacje są wdrażane bardzo szybko. Te kursy są idealne dla uczniów, którzy nie mogą zostać zbyt długo i chcą maksymalnie wykorzystać czas spędzony w szkole.
  • Wieczorowy
   Klasyczny kurs dla uczniów, którzy chcą uczyć się przez cały rok. Idealnie nadaje się do połączenia go z pracą lub innymi obowiązkami w ciągu dnia.
  • Lekcje prywatne/Indywidualne
   Dla uczniów, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i nie mają czasu do stracenia. To świetna opcja dla studentów, którzy dopiero zaczynają, ale nie mogą znaleźć kursu grupowego dla początkujących, który pasuje do ich harmonogramu, ale są również niezwykle korzystne dla uczniów średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Prywatne lekcje indywidualne pozwalają uczniowi skupić się na brakujących ogniwach w nauce języka lub na określonym temacie lub słownictwie, którego potrzebują do pracy. Lekcje prywatne dają najszybsze efekty.
  • Nuka Języka i Zakwaterowanie w Domu Nauczyciela
   Ten rodzaj kursu nie tylko uczy Cię języka, ale także daje szansę na zamieszkanie z jednym z miejscowych. Mieszkanie w domu nauczyciela oznacza, że ​​musisz mówić językiem docelowym przez cały czas, nawet po zakończeniu lekcji, a spersonalizowane lekcje oznaczają szybsze postępy niż kiedykolwiek przedtem.
  • Język Biznesowy
   Kursy biznesowe są oczywiście idealnym wyborem dla osób, które muszą poprawić swoje umiejętności językowe w środowisku biznesowym, ale są również dobrym wyborem dla poważnych studentów, którzy mają już podstawy języka. Te kursy prawie zawsze wymagają minimalnego poziomu średniozaawansowanego. Kursy biznesowe przyciągają podobnie myślących, nieco starszych studentów i często są polecane osobom, które szukają grupy bardziej dojrzałych uczniów.
  • Język do Celów Zawodowych
   Kursy te są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą odbyć praktyki/pracować w innym języku. Obejmują one całe słownictwo i żargon, których będziesz potrzebować. Zwykle są bardzo szczegółowe, a ich cel jest na ogół jasno określony w nazwie.
  • Trening Językowy dla Nauczycieli
   Podziel się swoją pasją do języka z innymi, czyniąc z niego swój zawód. Kursy w tej kategorii dzielą się na dwie różne grupy. Te należące do pierwszej grupy mają na celu dostarczenie Ci informacji, których będziesz potrzebować oraz zdobycie niezbędnych kwalifikacji, aby nauczanie języków było opłacalnym źródłem dochodu. Kursy z drugiej grupy często nazywane są kursami odświeżającymi i skierowane są do osób, które już zawodowo nauczają, ale chciałyby się trochę podszkolić lub nauczyć się czegoś nowego.
  • Przygotowanie do Egzaminu
   Są to kursy, które pomogą Ci zdać egzamin potrzebny do osiągnięcia Twoich celów. Poziom każdego kursu jest bezpośrednio powiązany z poziomem egzaminu i nawet jeśli nie jesteś zainteresowany przystąpieniem do egzaminu, jest to świetny sposób, aby upewnić się, że osiągniesz pożądany poziom.
  • Programy Pathway/Foundation
   Szkoły oferujące programy Pathway/Foundation są powiązane z uniwersytetami i szkołami wyższymi, a pomyślne ukończenie programu często obejmuje gwarancję przyjęcia do wybranego programu na jednej z ich partnerskich uczelni. Studenci uczą się języka docelowego, a także przedmiotów związanych z przyszłym kierunkiem studiów. Programy te trwają zwykle jeden rok.
  • Przygotowanie Akademickie
   Klasyczny program przygotowujący do studiów łączy naukę języka z umiejętnościami szkoleniowymi specyficznymi dla studiów akademickich: pisanie artykułów, prezentacje ... Te kursy są świetne dla studentów, którzy zamierzają kontynuować naukę w nowym języku, ale nie podjęli jeszcze decyzji o swojej przyszłej dziedzinie studiów. Czas trwania tych programów jest ogólnie bardziej elastyczny, chociaż często obejmują cały semestr lub dłużej.
  • Język + Kultura
   Nazwa tego programu w zasadzie mówi wszystko, ALE możliwości są nieskończone ... Mogą obejmować naukę języka połączoną z zajęciami kulturalnymi i wycieczkami, naukę języka i formalne lekcje sztuki lub dykcję dla śpiewaków operowych lub kurs filmu włoskiego. ... a wszystko to w Twoim języku docelowym. To wspaniała propozycja dla miłośników sztuki!
  • Język + Aktywności
   Połącz swój ulubiony sport lub hobby z nauką języka. Dostępnych jest wiele opcji, jeśli masz jakieś pasje, są duże szanse, że gdzieś je znajdziesz: golf, tenis, taniec, joga, jazda konna ... Co lubisz robić?
  • Kursy Świąteczne
   Te sezonowe kursy organizowane są wokół specjalnych wydarzeń, takich jak Boże Narodzenie lub Wielkanoc i łączą one naukę języka ze zwiedzaniem i tradycyjnymi zajęciami sezonu. Są krótkie, trwają tylko tydzień lub dwa, a miejsca są ograniczone, więc dobrze jest planować je z wyprzedzeniem.
  • Kurs 50+
   Nauka języka łączy się ze zwiedzaniem, zajęciami poza klasą i poznaniem nowych ludzi z tej samej grupy wiekowej. Kurs 50+ to świetne miejsce do poznania nowych przyjaciół podczas nauki nowego języka lub odświeżania tego już znanego. Zazwyczaj te kursy są oferowane głównie wiosną lub jesienią i trwają od jednego do dwóch tygodni. Daty rozpoczęcia są różne, więc zaplanuj je z wyprzedzeniem.
  • Kursy dla Juniorów
   Przeznaczone dla młodzieży i dzieci, większość z nich jest częścią pakietu obejmującego naukę języka, zakwaterowanie i wyżywienie oraz zorganizowane zajęcia z innymi uczniami w tej samej grupie wiekowej. Naprawdę fantastyczna okazja dla Twojego dziecka! Z pewnością wywrą trwałe wrażenie i poprawią jego umiejętności językowe szybciej niż większość innych dostępnych opcji. Programy te są zwykle sezonowe i mają z góry ustalone daty rozpoczęcia i zakończenia. Szybko się zapełniają, więc warto je rezerwować z dużym wyprzedzeniem.
  • Kursy Rodzinne
   Programy rodzinne to świetna opcja, jeśli przenosisz się do miejsca, w którym Ty i Twoi bliscy nie znacie języka, ale są one również dobrą opcją wakacyjną. Cała rodzina może uczęszczać na lekcje, które są dla nich najodpowiedniejsze, a szkoła organizuje te lekcje tak, aby wszyscy uczyli się w tym samym czasie, czasami razem jako grupa, a innym razem oddzielnie, ponieważ członkowie rodziny są włączani do istniejących grup.
  • Moje dzieci mają własne zakwaterowanie. Czy muszę zarezerwować zakwaterowanie z listy?
   Wiele kursów dla juniorów jest częścią pakietu obejmującego zakwaterowanie. Jednak większość szkół dostosuje ceny, aby Twoje dziecko mogło wziąć udział w kursie lub kursie i zajęciach bez zakwaterowania. Skontaktuj się z naszymi agentami, aby pomóc Ci to zorganizować.
  • Czy powinienem wybrać opcję zamieszkania w akademiku czy u rodziny goszczącej dla swojego dziecka?
   Wybór rodziny lub miejsca zamieszkania zależy w dużej mierze od osobowości dziecka i twoich celów związanych z jego programem. Zakwaterowanie u rodziny jest zwykle tańszą opcją, a dzieci będą miały dostęp do rodzimych użytkowników języka w domu. Rezydencje przypominają raczej obóz letni, a dzieci spędzają większość dnia ze swoimi rówieśnikami i śpią w akademikach.
  • Kto odbierze moje dzieci z lotniska?
   Większość szkół obejmuje transfer na lotnisko dla uczniów uczestniczących w programach na noc. W opisie kursu zobaczysz, czy transfery są uwzględnione lub obciążone dodatkową opłatą.
  • Czy loty są wliczone?
   Loty nie są wliczone w cenę programów dla juniorów.
  • Skąd są inne dzieci?
   Szkoły mają uczniów z całego świata uczestniczących w kursach dla dzieci. Wiele szkół ogranicza liczbę uczniów z jednego kraju, aby zapewnić, że uczniowie ćwiczą język, którego się uczą.
  • Jak moje dziecko dotrze do i ze szkoły?
   Młodsze dzieci mają nadzór 24/7 i zostaną zabrane do szkoły i na zajęcia przez opiekunów.
  • Kiedy dzieci muszą być w domu po zajęciach w szkole i zajęciach rekreacyjnych?
   Przed rozpoczęciem programów dla juniorów, rodzice muszą podpisać formularze zgody rodziców. Zwykle istnieje możliwość poinformowania szkoły, kiedy dzieci muszą być w domu.
  • Czy mogę zamówić kurs bez zakwaterowania?
   Tak. Jeśli chcesz to zrobić, można zorganizować swoje własne zakwaterowanie i zarezerwować jedynie kurs.
  • Jak wybierane są rodziny goszczące?
   Rodziny są starannie wybierane i kontrolowane przez szkoły.Wszystkie mają doświadczenie w goszczeniu zagranicznych studentów i współpracy ze szkołami w sposób regularny. Zakwaterowania u rodziny obejmuje nie tylko pełne rodziny, ale również prywatne domy z kilkoma lub jedną osobą bez dzieci.
  • Kiedy otrzymam moje zakwaterowanie szczegóły?
   Szkoły zwykle wysyłają szczegóły odnośnie zakwaterowanie na jeden lub dwa tygodnie przed przyjazdem. Jednak większość szkół wymaga uiszczenia pełnej opłaty w celu wysłania informacji odnośnie szczegółów związanych z zakwaterowaniem.
  • Czy uczniowie tej samej narodowości są umieszczani razem w zakwaterowaniu?
   Ogólnie szkoły starają się nie umieszczać studentów mówiących tym samym językiem ojczystym w ten samym zakwaterowaniu. Niektóre szkoły mogą nawet to zagwarantować!. Jest to wskazane w profilu szkoły na naszej stronie internetowej. Jednakże, jeśli chcesz pozostać z uczniem mówiącym w twoim języku ojczystym, wystarczy wspomnieć o tym w swoim wniosku, a szkoła będzie starała się znaleźć odpowiednie zakwaterowanie dla Ciebie.
  • Chciałbym dzielić mieszkanie z moim dzieckiem, które będzie uczestniczyć w kursie językowym. Czy to możliwe?
   Tak, kilka szkół oferuje wspólne apartamenty dla rodzin lub opcję zakwaterowania w tym samym miejscu co dziecko. Sprawdź opcje u jednego z naszych agentów.
  • Czy mogę zarezerwować nocleg na okres dłuższy niż kurs?
   Zakwaterowanie rezerwowane jest od niedzieli przed rozpoczęciem kursu do soboty po jego zakończeniu. Niektóre szkoły zarezerwują dodatkowe noclegi. Jeśli masz konkretne prośby dotyczące zakwaterowania, nasz zespół będzie pracował w Twoim imieniu, aby znaleźć rozwiązania dla twoich potrzeb.
  • Co obejmuje zakwaterowanie u rodziny z pełnym i niepełnym wyżywieniem?
   Pełne wyżywienie obejmuje śniadanie, lunch i kolację na czas pobytu. Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i jeden posiłek dziennie.
  • Jak daleko jest zakwaterowanie od szkoły?
   Istnieje wiele opcji zakwaterowania o różnej odległości od szkół. Średnie odległości są wyświetlane po wybraniu rodzaju zakwaterowania na naszych stronach szkolnych. Ostateczna odległość zakwaterowania zależy od dostępności i nie może być zagwarantowana.
  • Co mam zrobić, jeśli mam specjalne wymagania dotyczące zakwaterowania?
   W naszym formularzu rejestracyjnym udostępniamy pole wskazujące wszelkie potrzeby (mobilność, dieta, płeć).
  • Co się stanie, jeśli nie dogadam się z rodziną goszczącą?
   Problemy z rodzinami goszczącymi są rzadkie, ale w przypadku wystąpienia problemu szkoła współpracuje z tobą, aby pomóc ci znaleźć nowego gospodarza w oczekiwaniu na dostępność.
  • Czy mogę zobaczyć zdjęcia mojej rezerwacji zakwaterowania?
   Zakwaterowanie u rodziny goszczącej jest różne i zwykle nie są dostarczane zdjęcia. Przy rezerwacji opcji mieszkaniowej zdjęcia powinny być dostępne na naszej stronie głównej. Jeśli nie są, możesz poprosić o zdjęcia naszych agentów.
  • Czy mogę dokonać zmian po I wypełnieniu formularza rejestracyjnego?
   Tak. Istnieje możliwość dokonania zmian po zakończeniu formularza rejestracyjnego. Zwykle trwa to około dwóch dni roboczych, aby otrzymać potwierdzenie i fakturę, dzięki czemu można łatwo zmodyfikować swoją rezerwację w międzyczasie.
  • Czy mogę wprowadzać zmiany po otrzymaniu potwierdzenia i faktury?
   Tak. Możesz modyfikować swoją rezerwację nawet po otrzymaniu potwierdzenia. Należy pamiętać, że niektóre szkoły mogą stosować dodatkowe opłaty za zmiany, i że mogą zależeć one od dostępności. Zrobimy co w naszej mocy, aby sprostać Państwa wymaganiom. Jednak zmiany, które obniżają cenę kursu o ponad 30% są traktowane jako częściowa anulacja i opłata będzie nałożona.
  • Co się dzieje, gdy muszę odwołać mój kurs?
   W takim przypadku musisz poinformować nas jak najszybciej, abyśmy mogli natychmiast poinformować szkołę, aby zminimalizować ewentualne opłaty za anulowanie. W przypadku kursów objętych naszą polityką bezpłatnego anulowania bezpłatna rezygnacja jest możliwa do dwóch tygodni przed kursem. Większość szkół pozwala klientom odłożyć kurs, dlatego mogą nie pobierać opłat za anulowanie. Rezerwacja kursu językowego za pomocą LanguageCourse.net oznacza, że zawierasz umowę bezpośrednio ze szkołą. Proszę odnieść się do naszych Zasad i Warunków .
  • Czy muszę posiadać ubezpieczenie?
   Rezerwacja ubezpieczenia nie jest obowiązkowa. Jednakże wskazane jest, aby zarezerwować ubezpieczenie, które obejmuje ochronę medyczną w nagłych wypadkach które mogą cię spotkać podczas wakacji.
  • W jaki sposób mogę zapłacić za ubezpieczenie?
   W formularzu rejestracyjnym kursu językowego istnieje możliwość rezerwacji ubezpieczenia. Wybierz rodzaj ubezpieczenia, które chcesz zarezerwować, a po potwierdzeniu kursu prześlemy Ci link, w którym możesz dokonać płatności bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej.
  • Jaka jest różnica między oferowanymi pakietami ubezpieczeń?
   Oferujemy dwa różne pakiety. Bardziej podstawowy pakiet obejmuje ochronę medyczną w razie nagłych wypadkach, jak również utraty bagażu. Druga opcja obejmuje również za zwrot opłat pobieranych przez szkoły językowe. Proszę przeczytać warunki umowy.
  • Kiedy i jak mogę uzyskać kartę ubezpieczenia?
   Kartę ubezpieczeniową otrzymasz pocztą elektroniczną, zwykle w ciągu siedmiu dni od daty opłacenia ubezpieczenia.
  • Czy mogę zmienić datę ubezpieczenia?
   Użytkownik może zmienić terminy, tak długo jak ubezpieczenie jeszcze się nie rozpoczęło.
  • Musiałem odwiedzić lekarza za granicą, w jaki sposób mogę dochodzić zwrotu kosztów medycznych z ubezpieczenia?
   Wystarczy wypełnić formularz roszczenia i przesłać go bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej.
  • Jak ubiegać się o list wizowy?
   Kiedy rezerwujesz z LanguageCourse.net, będziemy współpracować ze szkołą w celu dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów na poparcie Twojego wniosku wizowego. Należy pamiętać, że większość szkół wymaga w tym celu wpłaty całej kwoty.
  • Czy rozpatrujesz dla nas wniosek wizowy?
   LanguageCourse.net nie rozpatruje wniosków wizowych, chociaż możemy udzielić ogólnych porad. Po uiszczeniu opłat za kurs możemy zorganizować niezbędny list wizowy wymagany do złożenia wniosku o wizę studencką.
  • Czy potrzebuję wizy, aby wziąć udział w kursie?
   Różne kraje mają różne ustalenia i zawsze się zmieniają. Ważne jest, aby skontaktować się z ambasadą kraju, w którym chcesz się uczyć.
  • Co się stanie, jeśli mój wniosek wizowy zostanie odrzucony?
   Ważne jest, aby zarezerwować kurs z dużym wyprzedzeniem, jeśli ubiegasz się o wizę. Pod warunkiem, że oficjalna dokumentacja odmowy wpłynie co najmniej 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu, większość naszych szkół partnerskich zgodziła się na naszą specjalną wyłączną politykę, zgodnie z którą będą pobierać minimalną kwotę na pokrycie opłat administracyjnych w przypadku odmowy wizy. Ogólnie pobierana kwota nie przekroczy EUR 180.
 • Skontaktuj się z nami

  Masz inne pytanie lub potrzebujesz osobistej porady lub pomocy? Skontaktuj się z nami.
  Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoProgram afiliacyjnyDodaj swoją szkołę
  © 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.