X

FAQ

7. Co zrobić, jeśli potrzebuję więcej informacji?


_____________________________________________

1. Proces Rejestracji i Rabat
 • Jak LanguageCourse.Net może oferować niższe ceny niż ktokolwiek inny, nawet niższe niż sama szkoła?
  W taki sam sposób, jak linie lotnicze i operatorzy turystyczni płacą prowizję dla biur podróży od każdej rezerwacji, a także szkoły językowe płacą prowizję dla agencji. Część tej prowizji jest wykorzystywana na finansowanie naszych usług i inna część prowizji jest przekazywana naszym klientom w postaci zniżki.
  Nasz proces rejestracji online pozwala nam na duże oszczędności w administracji zadań. Prezentacja szkół online (w przeciwieństwie do drukowanych katalogów), nie tylko dostarcza więcej informacji niż można znaleźć w broszurze, ale także znacznie obniża koszty. Te oszczędności są przekazywane naszym klientom. Dzięki temu możesz korzystać z najwyższej klasy usług po najniższych dostępnych cenach.

 • Kto może korzystać z usług rejestracji LanguageCourse.Net?
  Wszyscy mogą korzystać z naszej bezpłatnej usługi rejestracyjnej. Oferujemy kursy językowe dla osób prywatnych i firm z całego świata.

 • Jak dokładnie wygląda zapisanie się na kurs, używając waszej strony?
  Naszym celem jest ułatwienie zarówno znalezienia najbardziej odpowiedniego kursu językowy i zapisanie się na niego. Na następnej stronie znajdziesz przegląd wizualnych kroków rejestracji https://www.languagecourse.net/kursy-jezykowe/rezerwuj-program-jezykowy-online.php

 • W jaki sposób wasza strona powiązana jest ze szkołami językowymi?
  Languagecourse.net jest niezależnym serwisem rejestracyjnych, który współpracuje z wieloma szkołami partnerskimi w wielu krajach, starannie wyselekcjonowanymi aby spełniały potrzeby naszych klientów. Cały czas otrzymujemy prośby od szkół, które chcą oferować swoje kursy językowe w naszej stronie internetowej. Jednak tylko najlepsze szkoły językowe na całym świecie są wybierane, w celu zapewnienia najwyższej jakości programów.

 • Czy istnieją jakieś dodatkowe koszty rezerwacji na waszej stronie?
  Zarówno doradztwo od naszych ekspertów od podróży językowych, a także usługi Languagecourse.net i rezerwacja są całkowicie bezpłatne dla naszych klientów. W odróżnieniu od większości wycieczek lub agencji, nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od ceny, które również musiałbyś zapłacić przy rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej. Ponadto, dla większości szkół przyznajemy nawet 5% zniżki na czesne! Dlatego przy rezerwacji kursu z nami możesz być pewien, że płacisz najniższą cenę za kurs językowy. GWARANCJA. Jeżeli znajdziesz niższą cenę na ten sam kurs obiecujemy zapłacić różnicę.

 • Czy LanguageCourse.Net oferują zniżki na wszystkie kursy?
  Obecnie przyznajemy 5% rabatu od czesnego na ponad 90% kursów językowych, które możesz zarezerwować online w Languagecourse.net. Zniżka jest wyłącznie dla klientów rezerwujących kurs na naszej stronie i nie ma zastosowania do klientów rezerwujących bezpośrednio w szkole. Niektóre szkoły językowe sprzeciwił się przyznawaniu zniżek, które oferujemy klientom z własnej kieszeni. Szkoły te są obecnie nadal prezentowane na naszej stronie internetowej, ale są wyraźnie zaznaczone jako te, nie posiadające zniżki.

 • Czy mogę otrzymać rabat, jeśli zarezerwuję kurs bezpośrednio ze szkołą?
  Ważne jest, aby pamiętać, że to Languagecourse.net, a nie w szkole, udzieli Państwu 5% zniżki. Tylko przesyłając formularz zgłoszeniowy on-line na naszej stronie, kwalifikują się Państwo do 5% zniżki na oryginalne czesne w szkole. Jeśli zapiszą się Państwo bezpośrednio ze szkołą, stracą Państwo możliwość otrzymywania zniżki, a także nie będą mogli korzystać z innych przywilejów jakie oferuje Languagecourse.net. Na koniec potwierdzenia rezerwacji, rabat wraz z dokonaniem płatności są odliczane od zaległych opłat.

 • Oprócz oszczędności, jakie inne korzyści otrzymam przy rezerwacji poprzez LanguageCourse.Net?
  Rezerwacja z Languagecourse.net to nie tylko najniższe gwarantowane ceny i największy wybór kursów językowych na całym świecie. Przy rejestracji z nami, automatycznie otrzymasz korzyści związane z posiadaniem przyjaznej osoby kontaktowej i potężnego partnera, który może bronić twoich interesów w kontaktach ze szkołami, na wypadek nieporozumienia. Oferujemy również wsparcie dla naszych klientów w różnych językach, tak aby klienci, którzy nie są biegli w języku angielskim mogli być w stanie komunikować swoje potrzeby, oczekiwania i wątpliwości, które mogą pojawić się przed, w trakcie lub po rezerwacji na kurs językowy.

2. Czy jest to bezpieczne?
 • Czy rezerwacja kursu języka przez Internet jest bezpieczna?
  Twoje dane osobowe będą przechowywane absolutnie poufnie. Nie zostaną przekazane żadnej ze stron trzecich. Jedynie szkoła, do której chcesz się zarejestrować oraz firma ubezpieczeniowa (zależy od wybory) otrzymają twoje informacje. Złożenie informacji o płatności jest w 100% bezpieczne, ponieważ następuje na bezpiecznej, szyfrowanej stronie, co pozwala na pełną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

 • Przesyłanie informacji o płatnościach przez Internet
  Złożenie informacji o płatności jest w 100% bezpieczne, ponieważ następuje na bezpiecznej, szyfrowanej stronie, co pozwala na pełną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem. Jednakże, jeśli nie chcesz podać swoich danych odnośnie karty kredytowej za pośrednictwem Internetu, można również przesłać je faksem bądź podać je nam przez telefon. Można również zapłacić przelewem bankowym.

3. Mój kurs...
 • W jaki sposób wybierane są szkoły językowe?
  Szkoły muszą spełnić pewne kryteria, które gwarantują, że spełnione są oczekiwania studentów, jak na przykład akredytacje przez znane stowarzyszenia lub doświadczeni nauczyciele, którzy gwarantują doskonałe doświadczenia z podróży językowej. Tylko niewielki procent szkół zainteresowanych pojawieniem się naszej stronie przechodzi szczegółowy proces kontrole.

 • Jak długo wcześniej należy się zarejestrować na mój kurs językowy?
  W odróżnieniu od innych agencji, można u nas również dokonać procesu rezerwacji tuż przed datą rozpoczęcia kursu bez żadnych dodatkowych opłat za rezerwacje w ostatniej chwili. Ogólnie rzecz biorąc, radizmy jednak klientom aby dokonać rezerwacji jak najszybciej, ponieważ najlepsze opcje zakwaterowania są zwykle przydzielane na zasadach kto pierwszy, ten lepszy. Aby mieć pewność, że otrzymasz wszystkie dokumenty na czas należy zarezerwować kurs na minimum pięć dni roboczych przed planowaną datą rozpoczęcia kursu. Przyjmiemy jednak każdy wniosek rejestracyjny nawet jeśli dotrze w ostaniej chwili.

 • Czy istnieją konkretne daty rozpoczęcia kursu językowego?
  Dla większości naszych szkół, kursy językowe rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Konkretne terminy rozpoczęcia wskazane są poniżej każdego opisu kursu. Daty rozpoczęcia się kursów dla zupełnie początkujących (studenci bez znajomości języka) różnią się od standardowych terminów. Specjalne kursy językowe, np. egzamin przygotowanie kursów itp posiadają również zróżnicowane terminy rozpoczęcia.

 • Czy otrzymam certyfikat na koniec mojego kursu?
  Tak. Szkoły wydają świadectwa w ostatnim dniu kursu, pod warunkiem regularnego uczestnictwa na kursie.

 • Jak i kiedy mogę zapłacić za mój kurs?
  W celu zagwarantowania rezerwacji, przedpłata w wysokości około 20-30% pobierana jest w czasie rejestracji przez Languagecourse.net. Pozostałe opłaty powinny być zapłacone bezpośrednio szkole, w zależności od warunków szkoły. Większość szkół wymaga uiszczenia pozostałych opłat na co najmniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Szczegóły odnośnie płatności dla szkoły powinny znajdować się na fakturze.

 • Czy akceptujecie rejestracje w których firma płaci za kurs językowy?
  Tak, akceptujemy takie rejestracje. Proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy w formularzu rejestracyjnym, jak również numer VAT. Szkoła wystawi odpowiednią fakturę.

4. Moje zakwaterowanie ...
 • Czy mogę zamówić kurs bez zakwaterowania?
  Tak. Jeśli chcesz to zrobić, można zorganizować swoje własne zakwaterowanie i zarezerwować jedynie kurs.

 • W jaki sposób wybierane są rodziny?
  Rodziny są starannie wybierane i kontrolowane przez szkoły.Wszystkie mają doświadczenie w goszczeniu zagranicznych studentów i współpracy ze szkołami w sposób regularny. Zakwaterowania u rodziny obejmuje nie tylko pełne rodziny, ale również prywatne domy z kilkoma lub jedną osobą bez dzieci.

 • Kiedy otrzymam moje zakwaterowanie szczegóły?
  Szkoły zwykle wysyłają szczegóły odnośnie zakwaterowanie na jeden lub dwa tygodnie przed przyjazdem. Jednak większość szkół wymaga uiszczenia pełnej opłaty w celu wysłania informacji odnośnie szczegółów związanych z zakwaterowaniem.

 • Czy uczniowie tej samej narodowości są umieszczani razem w zakwaterowaniu?
  Ogólnie szkoły starają się nie umieszczać studentów mówiących tym samym językiem ojczystym w ten samym zakwaterowaniu. Niektóre szkoły mogą nawet to zagwarantować!. Jest to wskazane w profilu szkoły na naszej stronie internetowej. Jednakże, jeśli chcesz pozostać z uczniem mówiącym w twoim języku ojczystym, wystarczy wspomnieć o tym w swoim wniosku, a szkoła będzie starała się znaleźć odpowiednie zakwaterowanie dla Ciebie.

 • Chciałbym dzielić mieszkanie z moim dzieckiem, które będzie uczestniczyć w kursie językowym. Czy to możliwe?
  Tak, wiele szkół oferuje wspólne mieszkania dla rodzin lub też możliwość pozostania w tym samym zakwaterowaniu wraz z dzieckiem.

5. Co się stanie, jeśli będę chcieć zmienić mój kurs lub zakwaterowanie?
 • Czy mogę dokonać zmian po I wypełnieniu formularza rejestracyjnego?
  Tak. Istnieje możliwość dokonania zmian po zakończeniu formularza rejestracyjnego. Zwykle trwa to około dwóch dni roboczych, aby otrzymać potwierdzenie i fakturę, dzięki czemu można łatwo zmodyfikować swoją rezerwację w międzyczasie.

 • Czy mogę wprowadzać zmiany po otrzymaniu potwierdzenia i faktury?
  Tak. Możesz modyfikować swoją rezerwację nawet po otrzymaniu potwierdzenia. Należy pamiętać, że niektóre szkoły mogą stosować dodatkowe opłaty za zmiany, i że mogą zależeć one od dostępności. Zrobimy co w naszej mocy, aby sprostać Państwa wymaganiom. Jednak zmiany, które obniżają cenę kursu o ponad 30% są traktowane jako częściowa anulacja i opłata będzie nałożona.

 • Co się dzieje, gdy muszę odwołać mój kurs?
  W takim przypadku, należy poinformować nas jak najszybciej, tak abyśmy mogli poinformować szkołę natychmiast w celu zminimalizowania wszelkich możliwych opłat od rezygnacji. Większość szkół umożliwia klientom odroczenie kursu w związku z czym może nie pobierać opłat za anulowanie. Rezerwacja na kurs językowy z Languagecourse.net oznacza zawarcie umowy bezpośrednio ze szkołą. Proszę odnieść się do naszego regulaminu.

6. Moje ubezpieczenie ...
 • Czy muszę posiadać ubezpieczenie?
  Rezerwacja ubezpieczenia nie jest obowiązkowa. Jednakże wskazane jest, aby zarezerwować ubezpieczenie, które obejmuje ochronę medyczną w nagłych wypadkach które mogą cię spotkać podczas wakacji.

 • W jaki sposób mogę zapłacić za ubezpieczenie?
  Aby zarezerwować ubezpieczenie, konieczne będzie dostarczenie karty kredytowej przy rejestracji, jako jedynej metody płatności akceptowanej przez firmę ubezpieczeniową.

 • Jaka jest różnica między oferowanymi pakietami ubezpieczeń?
  Oferujemy dwa różne pakiety. Bardziej podstawowy pakiet obejmuje ochronę medyczną w razie nagłych wypadkach, jak również utraty bagażu. Druga opcja obejmuje również za zwrot opłat pobieranych przez szkoły językowe. Proszę przeczytać warunki umowy.

 • Kiedy otrzymam moją kartę ubezpieczeniową? I jak?
  Otrzymasz kartę ubezpieczeniową przez e-mail, zwykle w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu potwierdzenia kursu.

 • Czy mogę zmienić datę ubezpieczenia?
  Użytkownik może zmienić terminy, tak długo jak ubezpieczenie jeszcze się nie rozpoczęło.

 • Czy mogę zmienić pakiet ubezpieczeń?
  Po wybraniu pakietu, to nie można go już zmienić.

 • Musiałem odwiedzić lekarza za granicą, w jaki sposób mogę dochodzić zwrotu kosztów medycznych z ubezpieczenia?
  Wystarczy wypełnić formularz roszczenia i przesłać go bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej.

7. Co zrobić, jeśli potrzebuję więcej informacji?
Oszczędzaj pieniądze! Ekskluzywne promocje!
Zarejestruj się, aby skorzystać z najlepszych ofert kursów językowych.
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika