X
NowośćNowość

136 Angielski - Szkoły Językowe - Kanada - Ranking 2023

Kanada
Obliczenie i porównanie cen
Kanada
filtr
mapa

Najpopularniejsze miejsca

4.5

Ocena: 4.5

(462 Oceny)
4.7

Ocena: 4.7

(124 Oceny)
4.6

Ocena: 4.6

(195 Oceny)
4.5

Ocena: 4.5

(21 Oceny)
4.8

Ocena: 4.8

(10 Oceny)
Pokaż wszystkie miasta

Najlepsze szkoły Angielski w Kanada według kategorii

Kanada Ranking szkół językowych (na podstawie ocen studentów)

Mapa z lokalizacją szkół Angielski Kanada

Ładowanie zawartości mapy
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językAngielski online na żywo w najlepszych cenach.

Informacje o Kanada

Kanada jest prawdziwym miejscem do zwiedzania, z bogactwem pieknej natury; wspanialymi górskimi szczytami, miekkimi, piaszczystymi plazami, kosmopolitycznymi miastami i cichymi przytulnymi wioskami. Odwiedz Toronto i Montreal miasta bogate w festiwale lub odkrywaj piekna nature Kanady podczas wedrówek, jazdy na nartach lub snowboardzie w spektakularny górach Banff i Jasper National Parks.

Kluczowe Fakty o Kanada

Populacja: 37,059,000
Stolica : Ottawa
Strefa Czasowa: GMT -3 — GTM -7
waluta: CAD (1 CAD = 3.2299 PLN)
Telefoniczny kod kraju: +1
Nazwa kraj język Angielski: Canada
Największe miasta w Kanada:
 • 1. Toronto: 2,600,000
 • 2. Montreal: 1,600,000
 • 3. Calgary: 1,000,000
 • 4. Ottawa: 810,000
 • 5. Edmonton: 710,000
Wiza: Obywatele z Polska mogą podróżować i uczyć się na kursie językowym do 18 godzin tygodniowo i maksymalnie przez 180 dni bez pełnej wizy. Konieczne jest złożenie wniosku online o kartę ESTA (elektroniczny system autoryzacji podróży). Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów.
Dane dotyczące wymagań wizowych zostały ostatnio zaktualizowane na stronie w dniu 01-12-2022 (Źródło)
Najbardziej aktualne informacje na temat wiz możesz uzyskać w ambasadzie lub konsulacie Kanada w Twoim kraju. Lista ambasad i konsulatów Kanada na oficjalnej stronie internetowej - Government of Canada.
Największe międzynarodowe lotnisko w Kanada:
Toronto Pearson International Airport (YYZ): 16km. od centrum miasta Toronto
Koszty utrzymania:
 • Cena Big Maca ( Kanada średni): 7.20 C$
  (46 % droższy niż w Polska)
Energia elektryczna:
 • Typ wtyczki A
 • Typ wtyczki B
 • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 120 V
 • Częstotliwość: 60 Hz

Najpopularniejsze regiony w Kanada do podróży językowych

Pytania i odpowiedzi na temat miasta Kanada

 • Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z profilami różnych szkół, z którymi współpracujemy w Kanadzie, i uzyskać dowolną liczbę ofert.
  Przepisy dotyczące uzyskania wizy są dość delikatne i ciągle się zmieniają, dlatego najlepiej zawsze kontaktować się z ambasadą lub konsulatem kraju, który zamierzasz odwiedzić.
  od Global Village - 16-03-2023
 • Możesz zarezerwować dowolną liczbę tygodni, ale pamiętaj, że wszystkie opłaty muszą być uiszczone przed rozpoczęciem kursu. Po rozpoczęciu kursu możesz przedłużyć i zapłacić za kolejne tygodnie, o ile szkoła ma wolne miejsca.
  od Hansa Language Centre - 17-02-2023
 • Czas trwania kursu wynosi od jednego tygodnia do 51 tygodni, w zależności od twoich preferencji.
 • Tak, możesz wybrać typ kursu "Obozy językowe dla dzieci i młodzieży" na górze strony. Na tej stronie zostaną wyświetlone wszystkie kursy dla młodzieży. Możesz wybrać odpowiedni kurs dla swojego dziecka zgodnie z przedziałem wiekowym wskazanym przez nazwę kursu.
 • Minimalny wiek wymagany do rezerwacji zakwaterowania to 18 lat. Uczniowie poniżej 18 roku życia mogą zarezerwować zakwaterowanie u rodziny goszczącej.
 • Obywatele Meksyku oraz innych krajów mają możliwość uzyskania wstępnie zatwierdzonego statusu gościa na okres 6 miesięcy. Pozostałe narodowości muszą uzyskać wizę studencką (Study Permit), niezależnie od długości pobytu w Kanadzie.
  Jeżeli zamierzasz przebywać w Kanadzie tylko przez jeden miesiąc, wystarczy, że uzyskasz eTA. Posiadając ważną eTA, możesz przyjeżdżać do Kanady tak często, jak chcesz, na krótkie pobyty (zazwyczaj na okres do sześciu miesięcy).
  Zezwolenie eTA nie gwarantuje wjazdu do Kanady. Po przybyciu na miejsce urzędnik służby granicznej poprosi Cię o okazanie paszportu i innych dokumentów. Musisz przekonać go, że spełniasz warunki wjazdu do Kanady.

  Rubén De Haro, Kierownik Regionalny – Hiszpański od LanguageCourse.Net - 07-03-2022

FAQ o szkołach w Kanada

 • SC - GEOS Languages Plus uzyskała najlepszą ogólną ocenę w Calgary.
 • OHC English, położona w 322 Water St., Unit 100, Gastown, Vancouver została wybrana jako szkoła z najlepszą lokalizacją w Kanada.
 • ILSC Language School została oceniona najwyżej za jakość nauczania.
 • 'Homestay (18+)' w Hansa Language Centre jest najlepiej ocenianym zakwaterowaniem w Kanada.
 • Możesz brać udział w kursach już od 1 tygodnia. Aby uzyskać znaczący postęp, wybierz dłuższy czas. Według badania StudyTravel Magazine średni czas trwania kursu Kanada to 12 tygodnie
 • W Kanadzie istnieje wiele opcji nauki online i programów dziennych dla uczniów klas młodszych. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub skontaktuj się z jednym z naszych agentów, aby uzyskać pomoc.
  Fraser Provan , Area Manager Język angielski od LanguageCourse.net - 05-08-2022
 • Zazwyczaj zaleca się dokonywanie rezerwacji z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli musisz ubiegać się o wizę.

  Przepisy wizowe są dość delikatne i mogą zmieniać się bardzo szybko, dlatego najlepiej zawsze kontaktuj się z ambasadą lub konsulatem bezpośrednio w swoim kraju.
  Rubén De Haro, Kierownik Regionalny – Hiszpański od LanguageCourse.net - 16-06-2022
 • Pełna płatność za rezerwację jest podzielona na dwie części. Pierwsza opłata, uiszczana w momencie dokonywania rezerwacji online, odpowiada 30-35% całkowitej wartości rezerwacji i jest pobierana w momencie potwierdzenia miejsca. Druga i ostatnia płatność jest uiszczana na rzecz szkoły. Niezależnie od tego, jaką szkołę wybierzesz, większość z nich wymaga, aby 2 lub 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu wszystkie opłaty zostały pokryte.
  Rubén De Haro, Kierownik Regionalny – Hiszpański od LanguageCourse.Net - 22-04-2022
 • Jeżeli zamierzasz studiować w Kanadzie, musisz złożyć wniosek o eTA lub zezwolenie na naukę. Wjazd do Kanady na podstawie wizy USA nie jest możliwy.
  Ana Carolina, Dyrektor Regionalny od LanguageCourse.net - 27-12-2021
 • Tak, możesz zarezerwować zakwaterowanie u rodziny goszczącej tylko na pierwsze tygodnie Twojego programu językowego, a później przenieść się do innego miejsca. Jeżeli zdecydujesz się przedłużyć swój pobyt u rodziny goszczącej, szkoła z przyjemnością zorganizuje to dla Ciebie, ale proszę pamiętać, że nie ma gwarancji, że zostaniesz u tej samej rodziny, jeżeli nie jest to zarezerwowane z wyprzedzeniem.
  Ana Carolina Dos Santos, Dyrektor Regionalny od LanguageCourse.net - 08-11-2021