+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Polityka zwrotów i gwarancja

Wynegocjowaliśmy preferencyjne warunki anulowania ze szkołami, które dotyczą wyłącznie naszych klientów.

BEZPŁATNA rezygnacja

Wiele z naszych szkół zgodziło się zapewnić naszym klientom pełny zwrot wszystkich opłat za naukę do określonej liczby dni przed rozpoczęciem kursu. W przypadku wszystkich szkół, w których obowiązuje zasada bezpłatnego anulowania, jest ona wskazana na podstronie szkoły w naszym serwisie dokładnie do ilu dni przed rozpoczęciem kursu klienci otrzymają pełny zwrot pieniędzy.

W przypadku których szkół obowiązuje gwarancja bezpłatnego anulowania?

Kwalifikujące się szkoły są oznaczone Darmowa Rezygnacja w kalkulatorze ceny kursu oraz w innych częściach strony.

Do ilu dni przed rozpoczęciem kursu mogę zrezygnować za darmo?

To zależy zarówno od szkoły, jak i kursu. Przy każdym kursie na stronie szkoły znajdziesz informacje, do ilu dni przed rozpoczęciem kursu możesz zrezygnować za darmo.

Jak zorganizowany jest zwrot pieniędzy i jak długo to potrwa?

Zwrot zostanie ustalony przy użyciu tej samej metody płatności, jaką pierwotnie nam zapłaciłeś. Zwroty kosztów są organizowane w ciągu 2 tygodni.

Czy utrzymane są jakieś opłaty bankowe lub inne opłaty za rezerwacje w ramach gwarancji Bezpłatnego Anulowania?

Pokryjemy wszelkie opłaty bankowe pobierane przez nasz bank lub powiązane opłaty z kartą kredytową.

Odrzucenie Wizy - Preferencyjne Warunki Zwrotu Pieniędzy

W przypadku, gdy nie będziesz w stanie uczestniczyć w kursie językowym, ponieważ Twój wniosek wizowy został odrzucony, możesz skorzystać z następujących preferencyjnych gwarancji zwrotu pieniędzy. Dotyczy to wszystkich szkół prezentowanych na naszej stronie internetowej. Jeśli klient zostanie zmuszony do anulowania kursu z powodu odmowy wydania wizy po złożeniu wniosku wizowego, wszystkie płatności i depozyty dokonane do nas zostaną zwrócone uczniowi. Nie będziemy pobierać żadnych opłat z naszej strony. Szkoły musiały umownie uzgodnić z nami, że w takich przypadkach będą pobierać od naszych klientów opłaty nieprzekraczające maksymalnie 180 EUR z tytułu opłat bankowych i administracyjnych. Klient musi przedstawić dokument potwierdzający odrzucenie wizy na co najmniej 3 tygodnie przed rozpoczęciem kursu lub pobytu w hotelu.

Zwrot w innych przypadkach

We wszystkich innych przypadkach, w których anulowanie nie podlega polityce bezpłatnego anulowania i nie jest związane z wizą ogólne zasady anulowania i zwrotu pieniędzy będą zastosowane. Jednak w przypadku ponad 90% wymienionych szkół oferujemy naszym klientom bezpłatne zmiany i możesz uniknąć opłat za anulowanie, po prostu powiadamiając nas do 10 dni przed rozpoczęciem kursu o zmianie daty rozpoczęcia kursu lub wysyłając inną osobę by podjęła Twój kurs w tym samym lub innym terminie.

DARMOWE zmiany

W przypadku ponad 90% wymienionych szkół możemy zaoferować naszym klientom bezpłatne zmiany. Kwalifikujące się szkoły są oznaczone w kalkulatorze ceny kursu oraz w innych częściach strony poprzez DARMOWE zmiany. Jeśli zarezerwujesz u nas, możesz zmienić kurs lub daty rozpoczęcia bezpłatnie do 10 dni przed rozpoczęciem kursu. Zadbamy o opłaty za zmianę, które normalnie obowiązywałyby w szkole. W przypadku zakwaterowania prawie zawsze możemy uzyskać uchylenie opłat. W przeciwieństwie do innych platform rezerwacyjnych, nigdy nie będziemy pobierać opłaty za zmianę od klienta z naszej strony.

Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoDodaj swoją szkołę
© 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.