X
NowośćNowość

Francuski Szkoły Językowe w Paryż

2 tygodnie
Standardowy
Zakwaterowanie (opcjonlanie)
Paryż
00:0000:00
 

24 Najlepszych szkół językowych w Paryż (ranking na podstawie recenzji uczniów)

Jesteś zainteresowany nauką języka Francuski w Paryż? Zbadaliśmy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące najlepszych szkół językowych języka Francuski w Paryż, abyś mógł łatwo porównać ceny, recenzje, kursy dla dorosłych i młodzieży oraz oferty specjalne.

filtr
mapa
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Przeczytaj nasze recenzje Francuski kursów i obozów dla młodzieży i dzieci w Paryż lub innych 35 różnych kursów języka Francuski w Paryż.
Interesują Cię podróże językowe do innych miast? Zobacz szkoły języka Francuski w innych miastach w Francja, na przykład Aix-en-Provence, Annecy, Antibes, Awinion, Béziers, Biarritz, Bordeaux, Brest, Cannes, Lille, Lyon, Marsylia, Montpellier, Morzine (Alpy), Nantes, Nicea, Rennes, Rouen, Royan, Saint Laurent de Cerdans, Saint-Pierre (Wyspa Reunion), Tours, Tulon, Tuluz, Tuluza, Vichy lub zobacz naszą listę wszystkich szkół w Francja. Możesz również zapoznać się z opcjami poza Francja dla nauki języka Francuski.
Dlaczego Paryż? Paryż, stolica Francji, jest uważany za jedno z najpiękniejszych i najromantyczniejszych miast na Ziemi. Jest on prawdziwym miastem wspaniałych widoków. Z jego rześkimi bulwarami, okazałymi pomnikami, wspaniałymi dziełami sztuki oraz magicznymi światłami. Z jego zróżnicowanymi kuchniami świata masz szanse spróbować selekcje smakołyków takich jak sery, czekolada, wino oraz owoce morza.
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językFrancuski online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Co nasi kursanci mówią o mieście Paryż

Ocena: 5/5

5.0

Paryż nie jest czystym miastem, a transport publiczny nie jest niezawodny. Ludzie nie są tak przyjaźni na powierzchni, ale kiedy cię znają, mogą być bardzo przyjaźni i pomocni. Wszystko jest drogie, a obsługa klienta nie jest tak dobra. To powiedziawszy, to mój szósty raz, kiedy odwiedzam to miasto i jeśli by mi się nie spodobało, nie wracałbym tu tak często. To miasto jest do w jakiś sposób atrakcyjne, ale nie wiem dlaczego. Muszę tu wrócić, żeby się dowiedzieć.

Haruko
Japonia

Ocena: 5/5

5.0

Dla osoby zza granicy, która jest w obcym miejscu po raz pierwszy, orientacja jest zawsze potrzebna a nie jest ona zapewniana przez szkołę. Niemożliwe jest cieszyć się z muzeów, restauracji, życia nocnego i innych aspektów jeśli nikt ci niczego nie wyjaśni. Nie wiesz, czy zagrażą ci niebezpieczeństwo bo nie wiesz, gdzie jesteś kiedy chodzisz lub korzystasz z transportu publicznego.

Antonio Jose

Ocena: 5/5

5.0

Nic złego do powiedzenia o pięknym Paryżu! To takie cudowne miasto a szkoła jest świetnie zlokalizowana z łatwym dostępem do wszystkiego. Tyle wspaniałych muzeów, parków, historycznych miejsc, oper, sklepów itp.

Jeanne

Ocena: 5/5

5.0

Cudowne miasto: wsoaniała historia i kultura. Bardzo dobry system metra, ale ekstremalnie tłumny na niektórych liniach. Zdecydowanie chcę tam wrócić!

Katherine
Kanada

Ocena: 4/5

4.0

Jest to śliczne miasto ale powinno się zadbać o jego czystość... Nie jest przyjemnie przechodzić przez wymioty i zapach moczu każdego poranka!!!

Nesrin

Ocena: 4/5

4.0

Było bardzo gorąco, co nie jest czymś niezwykłym, ale na pewno odczuwalnym dla Amerykanów. Musisz być przygotowany na brak klimatyzacji.

Susan

Ocena: 3/5

3.0

Niesamowita różnorodność w mieście, tętni życiem, jest inspirujące. Szybkie i aktywne. Wspaniałe architektoniczne piękno

Leonard
Austria

Ocena: 5/5

5.0

Po prostu wspaniałe i piękne, mnóstwo ekscytujących rzeczy do odwiedzenia, zrobienia i przeżycia.

Maria
Niemcy

Ocena: 4/5

4.0

Dużo rzeczy do zrobienia, wiele kultury do odkrycia.

Yolande
Holandia

Ocena: 5/5

5.0

Bardzo podobał mi się mój pobyt w Paryżu.

Richard
Australia

Najnowsze recenzje studentów szkół językowych Paryż

Ocena: 4.6

4.6 | 21 Oceny

Nauczyciele są bardzo profesjonalni i elastyczni, motywują każdego każdego dnia.

10 Maj 2021
Kurs: Intensive General French - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 63 lat

Maria
Niemcy

Ocena: 4.1

4.1 | 220 Oceny

Miałam szczęście, że miałam dobrego nauczyciela. Zajęcia były ciekawe, poruszano ciekawe tematy.

6 październik 2020
Kurs: Intensive Course A - 20 h/ week - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 48 lat

Yolande
Holandia

Ocena: 4.3

4.3 | 69 Oceny

Przez większość czasu nauczyciele byli entuzjastyczni i pomocni.

26 Wrzesień 2020
Kurs: Standard 20 - 5 tygodni
Wiek ucznia: 27 lat

Zak
Anglia

Ocena: 4.1

4.1 | 220 Oceny

Miałam już doświadczenie z podobnym kursem językowym w innej szkole, porównanie niestety nie świadczy dobrze o Accord w Paryżu. Z organizacyjnego punktu widzenia: brak informacji dot. szkoły, dostępnych udogodnień, wyjść awaryjnych. W ciągu tygodnia nie zasugerowano żadnych dodatkowych zajęć, jedyną opcją sugerowaną ostatniego dnia mojego tygodniowego kursu była wycieczka autobusowa w sobotę, co nie było opcją dla osób wyjeżdżających z Paryża po lekcjach zakończonych w piątek. Nauczycielka z naszej grupy nie podała żadnych informacji o swoim stażu pracy jako nauczyciela ani o tym, jak długo pracowała w tej szkole. Materiały zostały przekazane jako oddzielne czarno-białe skopiowane arkusze A4 ze znanej książki do nauki. W mojej poprzedniej szkole była wydana i przekazana uczniom własna książka do pracy. Nie narzekałbym tutaj, gdyby skopiowane arkusze były przynajmniej kompletne. Ale zostały skopiowane z brakującymi pierwszymi literami słów, ponieważ nikomu nie chciało się tego sprawdzić przed dostarczeniem ich studentom. Nauczycielka nie była dobrze przygotowana pod kątem materiałów audio – próbowała odtwarzać płyty CD i to były złe płyty lub po prostu nie działały. Stało się to podczas 4 dni mojego 5-dniowego kursu! Łatwo było tego uniknąć, sprawdzając z wyprzedzeniem. Okno w klasie było wybite i nie dało się go zamknąć, więc ciągle przeszkadzał nam hałas dochodzący z prac budowlanych na zewnątrz. Nie było żadnej ankiety ani możliwości przekazania informacji zwrotnej na koniec kursu. Z pozytywnych stron muszę wspomnieć o treści kursu i motywacji prowadzącego do przekazywania wiedzy. Wiele się nauczyłam w ciągu tygodnia. Podsumowując, zdecydowanie kontynuowałbym naukę języka w podobnej formie, ale na pewno nie w szkole Accord w Paryżu.

3 Sierpień 2020
Kurs: Intensive Course A - 20 h/ week - 1 tydzień
Wiek ucznia: 42 lat

Valerija
Niemcy

Ocena: 4.6

4.6 | 21 Oceny

Podobali mi się nauczyciele, byli gotowi pomóc wszystkim uczniom. Popołudniowe zajęcia były bardzo fajne!

3 Marzec 2020
Kurs: Standard General French - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 27 lat

Rasul
Szwajcaria

Ocena: 4.4

4.4 | 37 Oceny

Sumienni nauczyciele i pracownicy szkoły upewniający się, że robisz postępy w języku francuskim.
Bardzo dobra szkoła.

4 Luty 2020
Kurs: Standard Programme - 1 tydzień
Wiek ucznia: 55 lat

Richard
Australia

Ocena: 4.6

4.6 | 21 Oceny

Podobała mi się różnorodność materiałów do nauki na lekcjach oraz profesjonalizm nauczycieli. Dodatkowe zajęcie po lekcjach były miłym dodatkiem.

27 Styczeń 2020
Kurs: Intensive General French - 1 tydzień
Wiek ucznia: 20 lat

Isabelle
Holandia

Ocena: 4.4

4.4 | 37 Oceny

Karina była dedekowaną nauczycielką. Była miła i odpowiadała na wszystkie nasze pytania.
Szkoła powinna odnowić swoje łazienki. Śmierdzą i są brudne. Bardzo często nie działają. Przeciekają rury.

15 październik 2019
Kurs: Standard Programme - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 72 lat

Nesrin
United States

Ocena: 4.3

4.3 | 69 Oceny

Świetna lokalizacja. Lekcje zaczynały się dokładnie na czas. Zostałam przydzielona do właściwego poziomu z niektórymi uczniami z trochę większą wiedzą ode mnie ale wszyscy byliśmy na mniej więcej tym samym poziomie. Bardzo orzyjazna szkoła, bardzo łatwo było porozumieć się z Danielem w sprawie jakichkolwiek problemów.
Krzesła nie zapewniają dużo miejsca przy malutkim dostawianym biurku. Wolałąbym prawdziwe biurko. Poziom lekcji stawał się coraz trudniejszy kiedy co poniedziałek dochodzili nowi uczniowie. Zaczęłam na poziomie A1 a moja grupa skoczyła na A2 już po dwoch tygodniach. Dobrze radziłam sobie z gramatyką ale potrzebowałam więcej intensywnej pracy na bardzo podstawowych czasownikach francuskich, słownictwie i wymowie.

9 październik 2019
Kurs: Standard 20 - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 63 lat

Jeanne
United States

Ocena: 4.1

4.1 | 220 Oceny

Jestem na poziomie zaawansowanym i znaleziono dla mnie właściwą grupę abym mogła robić postępy w języku francuskim.
Świetna szkoła a próbowałam kilku w Paryżu. Ta jest jak na razie moją ulubioną.

17 Wrzesień 2019
Kurs: Morning Semi-Intensive Course - 15h/week - 1 tydzień
Wiek ucznia: 66 lat

Diana
Kanada

Ocena: 4.6

4.6 | 21 Oceny

Nauczyciele są świetni, zapewnili różnorodne ćwiczenia aby podtrzymać zainteresowanie uczniłów.
Wady: Nie było dostępnego internetu przez cały sierpień. Zaraz przed moim odjazdem z Francji poproszono mnie o dowód wpłaty na konto szkoły, gdyż nie mogli go oni znaleźć. Po przesłaniu pieniędzy do szkoły poprosiłam ich o potwierdzenie otrzymania wpłaty. Otrzymałam odpowiedź, że pieniądze wpłynęły. Było więc dla mnie niepokojące, kiedy poproszono mnie o dowód wpłaty. Rozumiem, że właściciel się zmienił i to spowodowało trochę problemów administracyjnych.

2 Wrzesień 2019
Kurs: Standard General French - 4 tygodnie
Wiek ucznia: 70 lat

Linda
United States

Ocena: 4.6

4.6 | 21 Oceny

Najlepszą rzeczą był sposob nauczania oraz metody nauczania. Centralne położenie szkoły też było świetne.

27 Sierpień 2019
Kurs: Standard General French - 3 tygodnie
Wiek ucznia: 24 lat

Mads Back
Dania

Ocena: 4.3

4.3 | 265 Oceny

To, co najbardziej podobało mi się w szkole, to życzliwość personelu, pracowników administracji i studentów. Byliśmy małą, zwartą grupą. Bardzo lubiłem Annika, moją nauczycielkę.
Budynek potrzebuje złotej rączki, jest nieco upadły

2 lipiec 2019
Kurs: Intensive French - 3 tygodnie
Wiek ucznia: 50 lat

Deborah
Anglia

Ocena: 4.6

4.6 | 21 Oceny

Opis szkoły mówił, że średni wiek uczniów to 27 lat. Mam 40 lat, więc pomyślałem, że nie będę w stanie z nikim się zaprzyjaźnić w tej szkole, ale spotkałem studentów najmłodszych 17 lat i najstarszych 62 lat. Stworzyłem tam wiele przyjaźni, a nauczyciele i pracownicy administracji byli bardzo mili.
Szkoła jest otoczona kawiarniami, restauracjami i sklepami, które sprzedają żywność. Możesz spróbować tam wielu rodzajów jedzenia.

14 Maj 2019
Kurs: Intensive General French - 4 tygodnie
Wiek ucznia: 40 lat

Haruko
Japonia

Ocena: 4.1

4.1 | 220 Oceny

Szkoła była dobrze zorganizowana, a personel był kompetentny i szybko odpowiedział na wszystkie moje pytania.

20 Kwiecień 2019
Kurs: Intensive Course B - 23h/ week - 1 tydzień
Wiek ucznia: 41 lat

Adam
United States

Ocena: 4.3

4.3 | 265 Oceny

Małe klasy były najlepszym sposobem, aby nauczyć się mówić, nawet jeśli początkowo czujesz się niepewnie.
Bardzo dobra szkoła! Mała i swobodna, ale bardzo skuteczna.

3 Kwiecień 2019
Kurs: Intensive French - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 65 lat

Katherine
Kanada

Ocena: 4.3

4.3 | 265 Oceny

Podobało mi się, wyglądało to jak mała społeczność.
Położenie jest super!

13 Marzec 2019
Kurs: Semi-Intensive Course - 4 tygodnie
Wiek ucznia: 34 lat

Jessie
Filipiny

Co dyrektorzy szkół powiedzieli o Paryż

Francois PFEIFFER

Słynący z pięknej architektury i różnorodności kulturowej Paryż pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie (134 muzea, 170 teatrów...)

Paryż to ekscytujące i fascynujące miasto pełne wspaniałych niespodzianek i przeżyć. Jego walory kulturowe, historyczne i architektoniczne sprawiają, że jest to wyjątkowe miasto, nie wspominając o stale ewoluującej ofercie artystycznej i kulturalnej. Unikalne miejsce, które wywiera duże wrażenie na wszystkich przybywających do tego Miasta Świateł.

Kluczowe Fakty o Paryż

Pod względem jakości życia miasto Paryż osiągnęło miejsce numer 39 w 2019Mercer .

Populacja: 2,139,000

Strefa Czasowa: GMT +1

Region: Île-de-France, Paris

waluta: EUR (1 EUR = 4.5997 PLN)

Nazwa miasto język Francuski: Paris

Paryż Ocena jakości życia:

Ocena: 4.8

4.8 (761 opinie naszych byłych uczniów)

Wiza: Obywatele z Polska nie wymagają wizy do Francja , by uczęszczać na kurs językowy. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów

uniwersytety: 40 (rankingi uniwersytetów w Paryż)

Sezon: lipiec

Poza sezonem: Grudzień

Średnia cena kursu za tydzień (Sezon): 341 €

Średnia cena kursu za tydzień (Poza sezonem): 296 €

Koszty utrzymania:

* 100 = ceny w Warszawa

 • Wskaźnik cen dla studentów, nie licząc wynajmu:149* (49 % droższe niż Warszawa)
 • Wskaźnik cen dla studentów, włącznie z wynajmem:161* (61 % droższe niż Warszawa)
 • Wskaźnik cen żywności:168* (68 % droższe niż Warszawa)
 • Cena Big Maca ( Francja średni):3.93 € (61 % droższy niż w Polska)
Energia elektryczna:
 • Typ wtyczki C
 • Typ wtyczki E
 • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 230 V
 • Częstotliwość: 50 Hz

Mapa z lokalizacją szkół Francuski Paryż

Ładowanie zawartości mapy

Transport publiczny w Paryż

Pogoda Paryż

Klimatogram
Legenda:
Temperatura w Południe
Temperatura o Północy
stylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru0 °C5 °C10 °C15 °C20 °C25 °C30 °CTemperatura w °C
Godziny słoneczne
234678876421
Opady Deszczu
51mm41mm48mm52mm63mm50mm62mm53mm48mm62mm51mm58mm

Wydarzenia w mieście ParyżNajlepszy czas na kurs językowy w mieście Paryż

Styczeń
Tydzień mody w Paryżu
Tydzień mody w Paryżu

Styczeń 2022Paris Fashion Week to wydarzenie dla wszystkich widzów, na którym gromadzą się najwięksi producenci i modele, by organizować pokazy i wystawy haute-couture.

lipiec
Paris Plages
Paris Plages

lipiec 2022 - Sierpień 2022"Paris Plages" to Francuzi na paryskich plażach. Każdego lata brzeg Sekwany przekształcany jest w sztuczne plaże z piaskiem, leżakami i palmami ... W ciągu tych tygodni organizowanych jest wiele wodnych i morskich aktywności.

14 lipca
14 lipca

14 lipiec 2022Francuski Narodowy Dzień upamiętniający szturm Bastylii podczas Rewolucji Francuskiej. Z tej okazji odbywa się parada wojskowa, a nad Wieżą Eiffla wystrzelane są fajerwerki.

Kino pod gołym niebiem
Kino pod gołym niebiem

lipiec 2022 - Sierpień 2022W letnie wieczory w parkach Paryża odbywają się bezpłatne projekcje filmowe. Około 30 różnych filmów wyświetlanych jest pod gwiazdami, od kina francuskiego i międzynarodowego po hity Hollywood.

Wrzesień
Techno Parade
Techno Parade

Wrzesień 2022Pewnego dnia we wrześniu Paryż wibruje dźwiękami muzyki elektronicznej poprzez paradę ze spławikami, muzyką na żywo i setką tysięcy ludzi imprezujących razem na ulicach miasta.

Listopad
Wioska Bożonarodzeniowa
Wioska Bożonarodzeniowa

Listopad 2022 - Grudzień 2022W grudniu La Défense, paryska dzielnica znana przede wszystkim z biznesu i turystyki, zostaje przekształcona w gigantyczną Wioskę Bożonarodzeniową z setkami wystawców, pysznymi świątecznymi specjałami i błyszczącymi dekoracjami.

Co robić w Paryż

Katakumby
Katakumby
Panteon
Panteon
Łuk Triumfalny
Łuk Triumfalny
Wieża Eiffla
Wieża Eiffla
Montmartre
Montmartre
Katedra Notre Damme
Katedra Notre Damme
Passages Couverts
Passages Couverts
Pałac w Wersalu
Pałac w Wersalu
Pont Neuf & La Seine
Pont Neuf & La Seine
Ogród Luksemburski
Ogród Luksemburski
Pont Alexandre III
Pont Alexandre III
Louvre
Louvre
Bourse
Bourse
Élysée
Élysée
Montparnasse
Montparnasse
Paryż
Paryż miniatura wideo

Przylot na Lotniska

Paris Orly (ORY) - 14km. od centrum miasta Paryż

Publiczny transport do centrum miasta:

Co 20 minut, 10,00 €, 35 minuty.

Główne przystanki: Aeroport Paris-Charles de Gaulle RER, Paris Chatelet/Les Halles

Co 20 minut, 15,00 €, 55 minuty.

Główne przystanki: Terminal-2E-2F, Terminal 1, Opera

Taksówka : 30 €, 20 minut jazdy do centrum miasta Paryż

Paris Charles de Gaulle (CDG) - 23km. od centrum miasta Paryż

Publiczny transport do centrum miasta:

Co 12 minut, 10,00 €, 45 minuty.

Główne przystanki: CDG Airort Terminal 2 TGV, Charles de Gaulle Airport 1, Gare du Nord

Taksówka : 45 €, 25 minut jazdy do centrum miasta Paryż

  FAQ o szkołach w Paryż

 • Eurocentres uzyskała najlepszą ogólną ocenę w Paryż.
 • France Langue Paris Notre Dame, położona w 6 Rue du Fouarre została wybrana jako szkoła z najlepszą lokalizacją w Paryż.
 • Eurocentres została oceniona najwyżej za jakość nauczania.
 • 'Homestay - Partial Half Board (5 dinners)' w France Langue Paris Victor Hugo jest najlepiej ocenianym zakwaterowaniem w Paryż.
 • Indeks cen studentów w Paryż to 72.6. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź sekcję kosztów utrzymania w mieście .
 • Tak to mozliwe. Mamy w Paryżu kilka szkół oferujących taki czas trwania kursu.
  Madly Simba, FR Consultant od LanguageCourse.net

Inne miejsca, które były popularne w połączeniu z kursami w Paryż

Montpellier (miniaturka miasta)Montpellier
10 szkoły
Nicea (miniaturka miasta)Nicea
12 szkoły
Rouen (miniaturka miasta)Rouen
2 szkoły
Tours (miniaturka miasta)Tours
4 szkoły
Zachowaj elastyczność i zarezerwuj teraz bez ryzyka w szkołach oznaczonych Darmowa rezygnacja i Bezpłatne zmiany . Korzystasz teraz z
 • Mniejsze klasy
 • Promocje
 • Dostępność najlepszych miejsc noclegowych
 • Najlepsi nauczyciele
 • Korzystanie z miejsc bez tłumów turystów
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika