X

O nas

Nasza wizja

W 1999 roku, założyciel Daniel Spohn szukał szkoły językowej w Barcelonie. Sfrustrowany czasochłonnym procesem porównywania niejasnych ofert z agencji i drukowanych broszur szkolnych, odważył się na pomysł stworzenia narzędzia, aby ułatwić ten proces i pomóc innym potencjalnym studentom w wyborze najlepszego kursu i szkoły.
LanguageCourse.Net zostało stworzone. Jako niezależna strona, naszym głównym celem jest zapewnienie odpowiednich informacji, aby można było podjąć dużo lepszą decyzję, oszczędzając czas i pieniądze. W jaki sposób możemy to zrobić?:

  • wybierając najbardziej znane, akredytowane szkoły w każdym mieście na świecie
  • zapewniając wszystkie istotne informacje dotyczące kursów , kompletne i szczegółowe, w jednej kompaktowej formie
  • zapewniając forum nieocenzurowane i praktyczne raporty oparte na doświadczeniach od wielu byłych uczestników kursu
  • identyfikując szkoły, które spełniają określone wymagania osobowe i oferują kompletne, przejrzyste porównanie ceny i jakości z tych szkół w ciągu kilku sekund.

Darmowe Narzędzia do Nauki Online:
Naszym celem jest budowanie innowacyjnych, światowej klasy narzędzi do nauki i udostępnianie ich za darmo. Nasze narzędzia powinny być przyjemne w użyciu, a jednocześnie umożliwiać uczącym się robienie najlepszych postępów w jak najkrótszym czasie stosując najnowsze wyniki badań naukowych na temat sposobów nauki. Zbuduj bądź odśwież swoje słownictwo w ​​ponad 30 językach w rekordowym czasie bez stresu i we własnym tempie.

Firma

Dzisiaj LanguageCourse.Net jest prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym niezależnym portalem o kursach językowych i jedną z wiodących agencji kursów językowych na świecie. Dodatkowo zapewnia przejrzyste porównanie ponad 5000 kursów językowych w ponad 50 krajach, LanguageCourse.Net oferuje bezpłatną usługę rezerwacji kursu i gwarancje, że klienci płacą najniższe ceny

LanguageCourse.Net otrzymało wiele nagród i dużo pozytywnych opinii w prasie. Jego administracyjna siedziba znajduje się w dynamicznym centrum Barcelony.

Nasz Zespół - Co robimy dla Ciebie

Nasz międzynarodowy zespół - wybrany w oparciu o osobiste bogate doświadczenie w podróżach językowych-pochodzi z szerokiej gamy międzynarodowych środowisk. Możesz wybrać, aby porozmawiać z native speakerem w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, japońskim, holenderskim, francuskim, włoskim, rosyjskim, szwedzkim i katalońskim.

Wiemy jak stresujące może być zorganizowanie kursu i zakwaterowanie za granicą, zwłaszcza jeśli nie ma jeszcze pewności co do miejsca docelowego lub języka. Będziemy współpracować ze szkołą dla Ciebie i zapewnimy odpowiednie wsparcie i doradztwo od chwili zrodzenia się pomysłu o wyjeździe za granicę na kurs, przez całą drogę, aż po zakończenie kursu.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepszą szkołę i poprowadzimy Cię przez proces rezerwacji, tak byś nie musiał się o nic martwić.

Już ponad 40 000 studentów obdarzyło zaufaniem nasz serwis. Pozwól nam pomóc Ci wybrać odpowiednią szkołę na Twój kolejny kurs językowy.

 


 

W prasie:
Prasa wspomina
Prasa wspomina
Sprawdzony przez:
zaufali nam
zaufali nam