+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Stopka

Ta strona obsługiwana jest przez LanguageCourse SL.


LanguageCourse S.L.
Carrer de Casp 46 - 5C
08010 Barcelona, Hiszpania


Numer Identyfikacji Podatkowej: B62762091
Identyfikator VAT UE: ESB62762091
Rejestr Handlowy: Barcelona, Hiszpania
Numer Rejestru Handlowego: 022017981
Dyrektor: Dr. oec. Daniel Spohn


Odpowiedzialny za treść tej strony: Daniel Spohn, Carrer de Casp 46 - 5C, 08010 Barcelona, Hiszpania

Możesz nas odwiedzić w naszym biurze w centrum Barcelony (Google Maps).

Kontrakt

Tel: +34-93 220 38 75 (tutaj znajdziesz międzynarodowe numery telefonów i godziny pracy )
Faks: +34-932 203 874
Nasz formularz kontaktowy online .

Pozasądowe rozstrzyganie sporów

Komisja Europejska zapewnia platformę internetową do rozwiązywania sporów. Konsumenci będący rezydentami Unii Europejskiej są uprawnieni do korzystania z tej platformy w celu pozasądowego rozstrzygania sporów dotyczących zobowiązań umownych kontrahenta (szkoły, dostawcy zakwaterowania) wynikających z internetowych umów sprzedaży. Dostęp do platformy jest możliwy tutaj .

Linki zewnętrzne

W celu uzyskania dalszych informacji od czasu do czasu odsyłamy odwiedzających naszą stronę internetową na strony osób trzecich. Jeśli nie jest to oczywiste, zaznaczamy linki zewnętrzne. Zawartość stron internetowych osób trzecich nie jest pod naszą kontrolą. Nasza polityka prywatności nie obejmuje stron zewnętrznych. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za linki zewnętrzne i treści na tych stronach.

Prawo autorskie

Cała zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim. Wszelkie prawa są własnością LanguageCourse SL. Wszelkie wykorzystanie lub powielanie jakichkolwiek treści bez naszej wyraźnej zgody jest karalne i niedopuszczalne. W szczególności całkowite lub częściowe wykorzystanie treści z naszej strony jest surowo zabronione, w tym włączenie jakichkolwiek naszych treści do innych prac lub stron internetowych.

Zdjęcia wykonane przez

Proszę sprawdzić naszą stronę dotyczącą autostwa zdjęć w celu uzyskania szczegółowych informacji o autorze zdjęć użytych na tej stronie, w szczególności tych, w których prośba o podanie była wymagana na podstawie warunków licencji.

Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoProgram afiliacyjnyDodaj swoją szkołę
© 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.