Darmowe porady
+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Gwarancja Najniższej Ceny

Jest to część naszej misji firmy , że studenci rezerwujący u nas płacą najniższą cenę. Oznacza to nie tylko, że zapłacisz mniej niż przy rezerwacji bezpośrednio w szkole, ale także w dowolnej agencji lub gdziekolwiek indziej . Poza tym w rzeczywistości zapłacisz mniej niż przy rezerwacji bezpośrednio w szkole za zdecydowaną większość kursów. Ponadto korzystasz z naszych preferencyjnych warunków płatności i anulowania, które wynegocjowaliśmy dla naszych klientów oraz bezpłatnej usługi i pomocy, którą zapewniamy.

Zgodnie z umową zawartą ze wszystkimi szkołami, promocje oferowane przez szkoły na ich stronie internetowej lub innych materiałach promocyjnych dotyczą w ten sam sposób klientów dokonujących rezerwacji na naszej stronie internetowej. Szkoły przekazują nam oferty, które są udostępniane na naszej stronie. Jeśli natrafiłeś na ofertę, która nie pojawia się na naszej stronie, daj nam znać, a możesz mieć pewność, że ta sama oferta będzie obowiązywać podczas rezerwacji na naszej stronie. Ponadto możesz skorzystać z ogólnych obniżek cen na naszej stronie.

Nasza gwarancja:

W wyjątkowym przypadku, w którym znajdziesz ten sam kurs po niższej cenie, nie tylko dopasujemy cenę, ale pobijemy ją i zaoferujemy niższą. Wystarczy wysłać nam link lub skan / zdjęcie z alternatywnej oferty pocztą elektroniczną lub na adres Formularz kontaktowy i skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Które kursy są kwalifikowalne?

Każdy kurs wymieniony na naszej stronie internetowej każdej szkoły kwalifikuje się do gwarancji najniższej ceny.

Kiedy mogę ubiegać się o gwarancję, przed lub po dokonaniu rezerwacji?

W dowolnym momencie , zarówno przed dokonaniem rezerwacji, jak i po dokonaniu rezerwacji do samego rozpoczęcia kursu.

Jakie kryteria należy spełnić?

- Oczywiście szkoła, kurs i data rozpoczęcia muszą być dopasowane, a porównanie cen jest dokonywane z uwzględnieniem wszystkich kosztów.
- Cena jest dostępna dla ogółu społeczeństwa.
- Musisz tylko spełnić wszystkie warunki, które mogą być wymagane, aby dokonać rezerwacji w najniższej cenie.

Jak ubiegać się o gwarancję?

Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub e-mailem i wysłać zrzut ekranu / obraz oferty i / lub URL tam, gdzie znalazłeś niższą cenę i wskazać różnicę ceny.

Co dzieje się po tym, jak zażądam niższej ceny?

Sprawdzimy roszczenie i sprawdzimy, czy nie ma żadnych ukrytych kosztów, a rezerwacja będzie przyjęta po najniższej cenie. Najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz odpowiedź.

Kiedy i jak zastosujecie najniższą cenę?

W przypadku podania nam ceny przed dokonaniem rezerwacji, bezpośrednio zaktualizujemy tę ofertę w naszym systemie, abyś mógł dokonać rezerwacji bezpośrednio po tej niższej cenie.
W przypadku, gdy nastąpi to po dokonaniu rezerwacji, dokonamy zwrotu pieniędzy w ciągu 2 tygodni przy użyciu tej samej metody płatności, której użyłeś przy rezerwacji.

Z nami możesz mieć pewność, że naprawdę zawsze płacisz najniższą cenę!

Zobacz także naszą “Gwarancję Zwrotu”.

Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwoDodaj swoją szkołę