X
NowośćNowość

Angielski Szkoły Językowe w Londyn

2 tygodnie
Standardowy
Zakwaterowanie (opcjonlanie)
Londyn
00:0000:00
 

102 Najlepszych szkół językowych w Londyn (ranking na podstawie recenzji uczniów)

Jesteś zainteresowany nauką języka Angielski w Londyn? Zbadaliśmy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące najlepszych szkół językowych języka Angielski w Londyn, abyś mógł łatwo porównać ceny, recenzje, kursy dla dorosłych i młodzieży oraz oferty specjalne.

filtr
mapa
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Przeczytaj nasze recenzje Angielski kursów i obozów dla młodzieży i dzieci w Londyn lub innych 54 różnych kursów języka Angielski w Londyn.
Dlaczego Londyn? Londyn, stolica Anglii, jest jedną z najbardziej interesujących historycznych metropolii na świecie. Znajdziesz tutaj słynny Big Ben, Pałac Buckingham oraz Opactwo Westminster. Miasto oferuje także niezliczoną liczbę sklepów, wydarzeń kulturalnych, innowacyjne grupy teatralne i taneczne, wystawy artystyczne oraz słynną Brytyjską Operę. Miasto jest pełne pubów i międzynarodowych restauracji.
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językAngielski online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Co nasi kursanci mówią o mieście Londyn

Ocena: 4/5

4.0

Nie uczestniczyłam w życiu nocnym, chciałam skupić się na nauce. Jest jeden komentarz do programu towarzyskiego: jednodniowa wycieczka do Windsoru, Stonehenge & Bath to zbyt zajęty program na jeden dzień, nie ma czasu na zwiedzanie, a powrót z Bath do Londynu zajmuje bardzo dużo czasu.

Olga
Rosja

Ocena: 5/5

5