X

Dlaczego warto rezerwować u nas

Jak stwierdzono wyraźnie w naszej misji naszym głównym celem jest zapewnienie najlepszej usługi porównywania i rezerwacji kursów językowych na całym świecie . Tylko przy rezerwacji kursu językowego tutaj skorzystasz z następujących korzyści:

Najlepsza cena

Niezależnie od tego, jaki kurs zarezerwujesz na naszej stronie, możesz być pewien, że zapłacisz najlepszą cenę za kurs językowy. Nigdy nie płacisz więcej niż przy rezerwacji bezpośrednio w szkole lub w innym miejscu ( gwarancja najniższej ceny ). Pokażemy ci ceny, które zapłaciłbyś w szkole, a obok nich obniżona cena online jaką płacisz przy rezerwacji u nas. Ponadto korzystasz z dużej liczby dodatkowych ekskluzywnych rabatów dostępnych tylko na naszej stronie internetowej. Brak opłat agencyjnych obowiązuje przy rezerwacji na naszej stronie.

Największy wybór kursów wiodących szkół językowych

Obecnie oferujemy 17.168 kursy językowe w najbardziej uznanych szkołach językowych (patrz naszych partnerów ). Ten wybór zdecydowanie przewyższa wybór tradycyjnych agencji. W dzisiejszych czasach nikt nie korzysta ze stron rezerwacji hotelowych, które oferują tylko jeden lub dwa hotele dla każdego miejsca docelowego. Dlaczego więc rezerwowałbyś swój kurs językowy na stronie, która oferuje tylko jedną lub dwie szkoły językowe w mieście, przez co prawdopodobnie przegapisz szkoły o najlepszej wartości lub najlepiej przystosowujące się do tego, czego szukasz?

Najlepsze narzędzia do łatwego i szybkiego porównania wszystkich przydatnych informacji o kursie

Wystarczy kilka kliknięć, aby sprawdzić kolekcję tysięcy kursów. Możesz porównać ceny, w tym wszelkie dodatki sezonowe, i zastosować już wszelkie dostępne oferty specjalne dla wybranej kombinacji czasu trwania kursu i rodzaju kursu. Co więcej tysiące nieocenzurowanych recenzji kursów od byłych klientów są po prostu najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem prawdziwej jakości każdej szkoły.

Najwyżej oceniane i bezpłatne konsultacje niezależnych ekspertów podróży językowych

W dowolnym momencie możesz skontaktować się z naszymi ekspertami ds. Podróży językowych, aby uzyskać bezstronną i bezpłatną poradę na temat tego, który kurs lub szkoła najlepiej do Ciebie pasuje. Nasi eksperci pomagają również w procesie rejestracji i służą pomocą w rozwiązaniu wszelkich problemów, które mogą wystąpić podczas kursu. Usługi naszych konsultantów zostały bardzo wysoko ocenione w niezależnych witrynach z recenzjami, takich jak trustpilot.

Szybciej nawiązuj nowe znajomości

Otrzymujesz wyłączny dostęp do grup Facebooka i WhatsApp dla naszych studentów w tym samym mieście. To bardzo ułatwia dołączenie od pierwszego dnia do innych uczniów w celu organizacji zajęć pozalekcyjnych i poszerzenie kręgu znajomych z innych szkół w tym samym mieście.

Najlepsze warunki rezerwacji

Preferencyjne warunki płatności: Możesz dokonać rezerwacji gwarantowanej, płacąc niewielką część ceny kursu, zamiast płacić bezpośrednio z góry pełne opłaty.


Preferencyjne warunki anulowania: Wiele szkół wprowadziło specjalne warunki bezpłatnego anulowania dla naszych klientów do określonej liczby dni przed rozpoczęciem kursu. W przypadku wszystkich kursów kwalifikujących się znajdziesz na stronie profilu szkoły w naszej witrynie szczegółowe informacje, do ilu dni przed rozpoczęciem kursu możesz skorzystać z bezpłatnej rezygnacji. Zobacz także nasze przyjazne dla klienta zasady zwrotu pieniędzy .


Preferencyjne warunki zmiany: Nadal możesz wprowadzać zmiany daty rozpoczęcia kursu do 10 dni przed rozpoczęciem kursu bez żadnych kar. Polityka bezpłatnych zmian dotyczy prawie wszystkich szkół z kilkoma wyjątkami, możesz zobaczyć kwalifikujące się szkoły na naszej stronie w opisie szkoły.

Oszczędzaj pieniądze! Ekskluzywne promocje!
Zarejestruj się, aby skorzystać z najlepszych ofert kursów językowych.
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika