Darmowe porady
+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Lista Stowarzyszeń Szkół Językowych

Nasze szkoły zostały starannie dobrane według rygorystycznych kryteriów jakości, takich jak jakość usług, doświadczenie i kompetencje. Wiele z naszych szkół uzyskało akredytacje krajowych i międzynarodowych instytutów akredytacji, monitorujących normy jakości. Jednak naszym zdaniem opinie studentów publikowane na naszej stronie internetowej są jednym z najlepszych wskaźników jakości.
Zazwyczaj w ramach procesu akredytacji szkoły językowe muszą spełniać katalog wymagań, które mogą odnosić się do kwalifikacji personelu, obiektów szkolnych i zakwaterowania, a także procesu organizacyjnego zapewniającego standardy jakości. Członkowie często muszą przestrzegać kodeksu postępowania, aby zapewnić, że praktyki biznesowe są etyczne, profesjonalne i zgodne z prawem. Niektóre jednostki akredytujące zapewniają studentom procedury składania skarg i arbitrażu.
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwoDodaj swoją szkołę