X

ABLSABLS

Opis
Organ akredytujący dla Language Services jest niezależna firmą, która zapewnia kontrolę usług dla różnych dostawców kursów języka angielskiego. Ten serwis akredytacyjny stale monitoruje kryteria kontroli I posiada planowy program kontroli co 4 lata w celu zapewnienia że kryteria kontroli jakości są ściśle przestrzegane.
Korzyści dla klienta
- zapewnia niezależne usługi inspekcyjne - jest całkowicie niezależną spółką, która świadczy usługi w zakresie kontroli w odniesieniu do różnorodnych dostawców języka angielskiego - nieustannie nadzoruje kryteria kontroli - zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych inspektorów - realizuje planowany program kontroli co 4 lata w celu zbadania, że kryteria zapewnienia jakości są ściśle przestrzegane
Procedury złożenia skargi
Wszystkie podmioty świadczące są odpowiedzialne za przedstawienie procedury składania skarg, które są łatwo dostępne dla studentów, pracowników, agentów i rodziców. W Przypadku braku wewnętrznego mechanizmu odnośnie skarg, wnioskodawca może powołać się na ABLS Skargi Akredytacyjne. Wszystkie podmioty świadczące, mają obowiązek zapewnienia, że pracownicy, studenci, przedstawiciele, rodzice i inne zainteresowane jednostki są świadomi, jak nawiązać kontakt z ABLS I uzyskać dostęp do do procedury składania skarg.
Oszczędzaj pieniądze! Ekskluzywne promocje!
Zarejestruj się, aby skorzystać z najlepszych ofert kursów językowych.
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika