+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

2 Angielski Szkoły Językowe w Hereford Ranking 2024

Angielski kurs językowy Hereford od 
Oblicz porównanie cen
Hereford
00:0000:00
 

Hereford ranking szkół językowych

na podstawie ocen uczniów

Informacje o Hereford

Dlaczego Hereford? Hereford to miasto-katedra, parafia cywilna i hrabstwo Herefordshire w Anglii. Leży na rzece Wye 16 mil na wschód od granicy z Walią. Jeśli lubisz piesze wędrówki, pokochasz zapierające dech w piersiach tereny Herefordshires. Jeśli lubisz dobre jedzenie, spodoba ci się jakość podawanych tu produktów. Poszukiwacze adrenaliny zachwycają się znalezionymi tu skałami i rzekami. A jeśli żadna z powyższych nie wzbudzi twoich fantazji, są festiwale, uroczystości, sztuka, historia, poezja, literatura i niezliczone wydarzenia, które podniecają każdy inny rodzaj pasji.
Strefa Czasowa: GMT +0
waluta: (1 = 0.0000 PLN)
Wiza: Obywatele z Polska nie potrzebują wizy do nauki kursów, które trwają nie dłużej niż 180 dni. Dokumentację dotyczącą celu wizyty należy okazać na granicy w celu wjazdu do kraju. Aby móc wjechać w celu rozpoczęcia kursu: list udowadniający zapis do szkoły, ustalenia dotyczące zakwaterowania i dowód wpłaty na rzecz odpowiednich instytucji. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów.
Dane dotyczące wymagań wizowych zostały ostatnio zaktualizowane na stronie w dniu 01 gru. 2022 (Źródło)
Najbardziej aktualne informacje na temat wiz możesz uzyskać w ambasadzie lub konsulacie Anglia w Twoim kraju. Lista ambasad i konsulatów Anglia na oficjalnej stronie internetowej - Government Digital Service.
Koszty utrzymania:
  • Cena Big Maca ( Anglia średni): 0.00
    (24 % droższy niż w Polska)
Energia elektryczna:
  • Typ wtyczki G
  • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 230 V
  • Częstotliwość: 50 Hz
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Przeczytaj nasze recenzje Angielski kursów i obozów dla młodzieży i dzieci w Hereford lub innych 19 różnych kursów języka Angielski w Hereford.
Interesują Cię podróże językowe do innych miast? Zobacz szkoły języka Angielski w innych miastach w Anglia, na przykład Abingdon, Aldenham, Ardingly, Arundel, Ascot ...
Pokaż więcej

Pytania dotyczące szkół języka Angielski w Hereford?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Nie wierz tylko nam
na słowo
Ciekawe statystyki
  • 4.056.404 PLN : zaoszczędzone na kursie.
  • Pionierzy: Byliśmy jedną z pierwszych stron publikujących nieocenzurowane recenzje szkół językowych. Założona w 1999 roku.
  • Liderzy: Jesteśmy jedną z najczęściej odwiedzanych niezależnych stron poświęconych kursom językowym.
  • > 20.000 fanów na Facebooku.
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoProgram afiliacyjnyDodaj swoją szkołę
© 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.