+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Metodologia rankingu szkół językowych

Zapewnienie przejrzystego porównania kursów jest podstawą naszej misji.
Nasze kryteria zastosowane do rankingu są w 100% przejrzyste i zostały starannie wybrane, aby zapewnić wysoką jakość dla odwiedzających naszą stronę i maksymalną uczciwość dla wszystkich szkół.

Kryteria rankingu

Każdy klient, który dokonuje u nas rezerwacji, jest proszony o wypełnienie ankiety online w celu poinformowania nas o doświadczeniach w szkole.
Nasze rankingi oparte są wyłącznie na recenzjach studentów.
Podstawowym kryterium rankingu jest średnia wszystkich ocen szkoły . W przypadku, gdy kilka szkół ma taką samą średnią ocenę, następujące dodatkowe oceny uczniów są uznawane za kryteria w kolejności, jak poniżej:
  • Dobra cena
  • Jakość nauczania
  • Wyposażenie
  • Zajęcia towarzyskie i wycieczki

Recenzje, którym możesz zaufać

Nasz ranking opiera się wyłącznie na autentycznych recenzjach studentów, którzy zarezerwowali u nas, opłacili kurs i których obecność w szkole została przez nas zweryfikowana.
Dlatego nasze rankingi nie podlegają manipulacjom, takim jak publikacje fałszywych recenzji lub stronniczość selekcji, ponieważ każdy z naszych klientów jest proszony o przedstawienie recenzji.
Nie cenzurujemy recenzji. Usuwanie lub edycja recenzji mają zastosowanie tylko w przypadku naruszeń wyraźnie opisanych w naszym Zasady przeglądu i treści użytkowników .
Szkoły mają opcję opublikowania odpowiedzi na negatywne recenzje uczniów.

Minimalna liczba recenzji

Po intensywnych dyskusjach zdecydowaliśmy się na wymaganie co najmniej 2 recenzji, aby szkoła znalazła się w rankingu.
Zdecydowaliśmy się na niski próg z następujących powodów:
  • Liczba recenzji jest zawsze publikowana obok każdej oceny szkoły. Zdecydowana większość naszych gości jest zapoznana z recenzjami online i rozumie, że większa liczba recenzji zapewni wyższy stopień pewności co do wartości rankingu.
  • Równe szanse dla szkół, które zostały dodane w ostatnim czasie.
  • Szkoły wyżej ocenione zgromadzą więcej recenzji, dzięki czemu średnie oceny szybko przybliżą reprezentatywną wartość.

Zakres / kompleksowość

W sumie ponad 3192 szkół językowych jest obecnie wymienionych na naszej stronie. Obejmuje to prawie wszystkie większe sieci szkół językowych w segmencie „programów językowych za granicą” i ponad 85% szkół językowych należących do wiodących stowarzyszeń szkół językowych ALTO (Stowarzyszenie Organizacji Podróży Językowych) i IALC (Międzynarodowe Stowarzyszenie Centrów Językowych) .
Szkoły językowe, których brakuje w naszym rankingu, mogą skontaktować się z nami tutaj . Możemy wymienić tylko szkoły językowe, od których sami zbieramy recenzje uczniów już po zakończeniu kursu. Rankingi oparte są na naszych własnych ankietach 28.683 od uczniółw z całego świata, którzy zarezerwowali u nas i którzy wydali przynajmniej ogólną ocenę szkoły językowej.
Istnieje wiele świetnych szkół językowych, które zostały niedawno dodane i nadal muszą zebrać wymaganą minimalną liczbę recenzji, aby znaleźć się w rankingu.
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoProgram afiliacyjnyDodaj swoją szkołę
© 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.