X

Metody płatności

Oferujemy naszym klientom szeroki zakres opcji płatności. Dostępność niektórych metod płatności jest ograniczona w zależności od kraju klienta.

Płatność kartą kredytową lub debetowąMasterCardVisa ElectronVisa

Możesz wygodnie i bezpiecznie płacić kartą kredytową lub debetową. Akceptujemy najpopularniejsze karty kredytowe, w tym Visa i MasterCard. Ponadto możemy przetwarzać płatności większością kart debetowych wydawanych przez MasterCard i Visa, takich jak Visa Electron i Visa Debit.

Dostępność

Płatność kartą kredytową lub debetową jest dostępna dla klientów we wszystkich krajach.

Bezpieczeństwo

Postępujemy zgodnie z najlepszymi metodami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych karty naszych klientów. Decydując się na płatność kartą kredytową lub debetową przy kasie zostaniesz przekierowany na stronę płatności wyspecjalizowanego dostawcy płatności (Computop, Redsys) współpracującego z naszym bankiem. Dostawcy ci są certyfikowani przez najwyższe standardy bezpieczeństwa (PCI-D DSS). Oznacza to, że dane Twojej karty kredytowej nie będą przetwarzane ani przechowywane na żadnym z naszych własnych serwerów. Dane Twojej karty nie będą widoczne dla nas ani dla naszych pracowników w żadnym momencie, z wyjątkiem maksymalnie sześciu cyfr numeru karty w celu identyfikacji Twojej płatności. Po maksymalnie 60 dniach procesor płatności usunie dane karty.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Kwota przedpłaty za kurs będzie zazwyczaj zarezerwowana na karcie kredytowej w momencie przesłania informacji o karcie. Jednak przekształcimy tę rezerwację w opłatę dopiero po potwierdzeniu przez szkołę wszystkich specyfikacji rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja kwoty zostanie automatycznie anulowana w ciągu 7 dni roboczych.

Anulacja i płatności zwrotne

Wszystkie zwroty zostaną dokonane w ciągu maksymalnie 2 tygodni od daty uzgodnienia zwrotu. Wszystkie zwroty zostaną dokonane na tę samą kartę kredytową lub debetową, która została użyta do pierwotnej płatności. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że zwrot pojawi się na wyciągu z karty kredytowej z datą pierwotnej płatności zamiast daty zwrotu.

Płatność PayPal i SkrillPayPalSkrill

Możesz zapłacić przez PayPal i Skrill. Możesz zapłacić przez PayPal nawet bez tworzenia konta PayPal. Jeśli nie chcesz zakładać konta, wybierz opcję „Nie posiadam konta PayPal” po przekierowaniu do PayPal przez link.

Dostępność

Płatność przez PayPal jest dostępna dla klientów we wszystkich krajach.

Bezpieczeństwo

Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do witryny PayPal, aby się zalogować i zorganizować płatność. Twoje dane logowania PayPal nie przechodzą przez nasze własne serwery. Nie będziemy mieć dostępu do danych logowania w żadnej formie. Twoja płatność jest ograniczona do dokładnie takiej kwoty, jaką autoryzujesz w transakcji PayPal.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności dokonywane przez PayPal są przetwarzane w ciągu kilku minut od zamówienia.

Anulacja i płatności zwrotne

W przypadku płatności przez PayPal wszelkie płatności zwrotne będą realizowane na konto PayPal w ciągu maksymalnie 2 tygodni. Jeśli zapłaciłeś za pośrednictwem serwisu PayPal bez tworzenia konta, firma PayPal dokona zwrotu środków na konto lub kartę użytą do dokonania płatności.

Płatność przez wykonanie przelewu SEPASEPA

Możesz zapłacić za pomocą wykonania przelewu SEPA. W wielu krajach jest to jedna z najpopularniejszych opcji płatności e-commerce i ta płatność jest już dostępna dla wielu krajów UE. Wystarczy, że podasz kod IBAN konta, z którego chcesz zapłacić za zamówienie. Płatności za pośrednictwem wykonania przelewu SEPA są zawsze dokonywane w euro.

Dostępność

Ta opcja płatności jest dostępna dla klientów w krajach UE. W przypadku krajów EURO płatność można wygodnie sfinalizować online. W przypadku klientów z krajów UE o walutach innych niż euro będziesz musiał wydrukować formularz i wysłać go do naszego dostawcy płatności. Dostępność tej opcji płatności podlega analizie ryzyka przeprowadzonej przez naszego dostawcę płatności.

Bezpieczeństwo

Wybierając wykonanie przelewu SEPA, Twoje dane będą przesyłane w bezpieczny, zaszyfrowany sposób. Twoje dane bankowe nie są przechowywane na naszym serwerze internetowym.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności za pomocą polecenia zapłaty są przetwarzane w tym samym dniu, w którym dokonano płatności.

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli zapłacisz za pomocą polecenia przelewu, wszelkie zwrotne płatności będą realizowane w ciągu 2 tygodni na konto bankowe, z którego dokonano pierwotnej płatności. Może minąć do 3 dni roboczych, zanim zwrot będzie widoczny na wyciągu z konta.

Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika