+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

Nasz serwis Gwarantuje

Gwarancja Najnizszej Ceny
Tu zawsze zapłacisz mniej niż bezpośrednio w szkole lub oraz pozostałych miejscach. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz niższą ofertę cenową gwarantujemy, że nie tylko ją wyrównamy, ale także dołożymy dodatkowe 5% rabatu. Ponadto korzystasz z lepszych warunków płatności i rezygnacji. Więcej informacji
Gwarancja braku prowizji dla agencji
W 100% gwarantujemy, ze przy rezerwacji na tej stronie nie zaplacisz dodatkowej oplaty dla agencji. W przeciwienstwie do innych operatorów turystycznych lub agencji, nie stosujemy zadnych dodatkowych oplat jako dodatek do pierwotnej ceny szkoly.
Pelna gwarancja uslugi
Przed, podczas i po zakonczeniu kursu, jestesmy tu dla Ciebie. Mozesz latwo skontaktowac sie z naszymi doswiadczonymi i przyjaznymi konsultantami w róznych jezykach i wygodnie komunikowac sie w jezyku ojczystym. W przypadku rezerwacji z nami masz niezaleznego i silnego partnera na którego mozesz liczyc w razie malo prawdopodobnego przypadku braku porozumienia ze szkola.
Gwarancja Jakosc Szkoly
Gwarantujemy, ze nasze szkoly zostaly starannie dobrane, zgodnie z wysokimi standardami jakosci. Nasze kryteria, takie jak akredytacje przez znane stowarzyszen lub posiadanie dlugoletniego doswiadczenia w ksztalceniu, zapewniaja, ze szkoly zawsze spelniaja oczekiwania studentów. Tylko niewielki odsetek szkól zainteresowanych wspólpraca jest reprezentowane na naszej stronie internetowej po spelnieniu warunków naszego dokladnego przegladu. Gwarantujemy, ze wszystkie lekcje grupowe trwaja przynajmniej 45 minut, a limit rozmiaru klasy nie jest przekroczony. Szkoly zawsze testuja poziom znajomosci jezyka studenta przed rozpoczeciem kursu. Szkoly jezykowe musza posiadac procedury skladania skarg i sa umownie zobowiazane z LanguageCourse SL aby zareagowac na wszelkie pisemne skargi w ciagu 48h.
Preferencyjne Warunki w Przypadku Odmowy Wizy
Większość naszych szkół partnerskich zgodziła się z naszą specjalną polityką, dzięki której szkoła zwraca wpłacone czesne pobierając jedynie minimalną kwotę zarezerwowaną na pokrycie opłat administracyjnych, pod warunkiem, że oficjalna dokumentacja dotycząca odmowy została otrzymana co najmniej 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu. Kwota ta nigdy nie przekroczy 180€. W zależności od wybranego miejsca docelowego, może być konieczna wpłata pełnej opłaty za cały kurs z góry, zanim dokumenty wsparcia aplikacji wizowej mogą być wydane. W nieprzyjemnym przypadku oddalenia wniosku wizowego, naszym celem jest, aby uniknąć nadmiernych opłat za anulowanie rezerwacji, które mogą potencjalnie stworzyć nieoczekiwane obciążenie finansowe. Szukaj takiej ikonki na profilu szkół. Szkoły bez takiego znaku mogą nakładać wyższe opłaty.
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoDodaj swoją szkołę
© 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.