Darmowe porady
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X
Wszystkie szkoły języka Angielski w Australia - Ranking

67 Angielski Obozy Językowe Australia dla Dzieci i Nastolatków

Australia - Junior (<18 lat)
Obliczenie i porównanie cen
Australia - Junior (<18 lat)
00:0000:00
 

Najpopularniejsze miejsca docelowe dla kursów Junior (<18 lat) Australia

Pokaż wszystkie miasta

67 Junior (<18 lat) kursy w Australia oferowane przez 26 szkół językowych
Porównanie cen: 1 tydzień Junior (<18 lat) Angielski kurs z zakwaterowaniem

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i renomie jednego ze światowych liderów podróży językowych za granicę, stworzyliśmy niezapomniane wrażenia dla tysięcy nastolatków na całym świecie:
 • Ciekawe zajęcia każdego popołudnia i opcje na weekendowe wycieczki.
 • Programy ze wsparciem 24/7 i numerem telefonu alarmowego przekazywanego przez szkoły.
 • Poznawanie nowych przyjaciół z całego świata.
 • Oferowane przez wiodące szkoły językowe o wysokich standardach nauczania.
Rozumiemy, że szczególnie dla dzieci i młodszych nastolatków bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie, więc pomagamy:
 • Zorganizować bezpiecznego odbiór z lotniska.
 • Wybrać programy z doświadczonymi monitorami oraz nadzorem 24/7
 • Wybrać programy z codziennym nadzorowanym transferem z zakwaterowania do szkoły lub na terenie kampusu / mieszkania
 • Na ogół możliwe jest zapewnienie specjalnych wymagań żywieniowe. Po prostu daj nam znać, a sprawdzimy to w szkole.
Chcesz podróżować razem z dzieckiem? Może sam zapiszesz się na kurs w tym samym czasie? Skontaktuj się z naszymi ekspertami do spraw podróży językowych, a oni chętnie pomogą w wyborem najlepszego programu dla Ciebie.
Wiele linii lotniczych wprowadza procedury, które sprawiają, że podróżowanie niepełnoletnich bez opieki jest obecnie bardzo bezpieczne, ponieważ personel linii lotniczych pomaga w wejściu na pokład, nadzoruje nieletnich podczas lotu i towarzyszy im w docelowym porcie lotniczym oraz do czasu spotkania z upoważnionym przedstawicielem szkoły. Zobacz
film ze szczegółami dotyczącymi tej usługi lotniczej
. Wiele linii lotniczych oferuje tę usługę już dla dzieci w wieku 5 lat lub starszych.
Zobacz nasze szczegółowe porównanie zasad linii lotniczych oraz opłat dotyczących nieletnich podróżujących bez opieki .
Filtr
Mapa
High School Preparation (HSP) + MILC (12 do 17 lat)
Program ten jest przeznaczony dla międzynarodowych uczniów w wieku od 12 do 17 lat. Jest on bezpośrednio powiązany, dzięki czemu uczniowie mogą kontynuować naukę w jednej z prestiżowych prywatnych szkół w Wiktorii. Uczniowie rozwijają umiejętności i wiedzę w zakresie języka angielskiego wymagane do udanego uczestnictwa w australijskich warunkach szkolnych, w tym niektóre treści przedmiotowe, które umożliwią im śledzenie kluczowych obszarów uczenia się, a także koncentrują się na komunikacji w celu osobistej interakcji w klasie i poza nią. MILC został stworzony dla studentów zagranicznych w oparciu o opiekę duszpasterską w bezpiecznym, wspieranym środowisku. - Pokonaj bariery językowe i kulturowe - Zdobądź międzynarodowe zrozumienie - Rozwijaj międzykulturową zdolność uczenia się. Inne opłaty: Zasoby: - 1-8 tygodni: 90 AUD - 9-17 tygodni: 160 AUD - 18-30 tygodni: 240 AUD - 31+ tygodni: 320 AUD. - Opłata za aktywność: 25 AUD za tydzień. - Mundur (lato/zima): 50-100 AUD (Studenci z rezerwacjami na 4 tygodnie lub więcej muszą nosić mundurek w szkole). - Zameldowanie i wymeldowanie poza godzinami pracy: 60 AUD dodatkowej opłaty - Opcjonalna opieka: 80 AUD za tydzień.Melbourne Intercultural Learning Centre (MILC) to specjalnie zbudowane centrum edukacyjne z wyżywieniem klasy premium. Eksperci w przyjmowaniu międzynarodowych studentów oferują unikalne programy opracowane przez AEF na Uniwersytecie w Melbourne. Znajdują się tu sale lekcyjne, teatr i sale konferencyjne, a także duża stołówka z komercyjną kuchnią. Dużo otwartej przestrzeni sprawia, że jest to idealne środowisko dla studentów do zanurzenia się w studiach akademickich i kulturowych. MILC kładzie zrównoważony nacisk na dobrostan i dobre samopoczucie, aby zapewnić zdrowe środowisko dla wszystkich uczniów i uczestniczących nauczycieli. Codzienne rutyny zapewniają, że cała kohorta dba o siebie nawzajem, obiekt i wspiera relacje z lokalną społecznością.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
1321AU$ 1294AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Junior Holiday Program (12 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Obejmuje on lekcje angielskiego oraz popołudniowe zajęcia i sobotnią wycieczkę.Zaprojektowany specjalnie dla uczniów w wieku od 12 do 17 lat, program zapewnia uczniom możliwość poznania nowych przyjaciół z całego świata i zanurzenia się w interesujących i wysokiej jakości zajęciach z języka angielskiego. Uczniowie wykorzystują swoje nowo nabyte umiejętności językowe podczas odkrywania i poznawania kultury Australii i jej tętniącej życiem historii.
Lekcji / tydzień: 17 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
1285AU$ 1226AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Primary School Preparation (PSP) (8 do 12 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Inne opłaty: Zasoby: - 1-8 tygodni: 90 AUD - 9-17 tygodni: 160 AUD - 18-30 tygodni: 240 AUD - 31+ tygodni: 320 AUD. - Opłata za aktywność: 25 AUD za tydzień. - Uniform (lato/zima): 50-100 AUD. (Studenci z rezerwacjami na 4 tygodnie lub więcej muszą nosić mundurek w szkole).Kurs przygotowujący do nauki w szkole podstawowej to zintegrowany program oparty na umiejętnościach, który koncentruje się na nauce i praktyce języka, wraz z odpowiednimi umiejętnościami i strategiami uczenia się. Program nauczania jest podzielony na miesięczne programy, w ramach których co tydzień podejmowane są nowe jednostki pracy. Jednostki pracy obracają się wokół multidyscyplinarnych tematów, takich jak środowisko, plaża drogowa i bezpieczeństwo na słońcu, historia i kultura Australii. Prowadzone są również cotygodniowe zajęcia z matematyki i nauk ścisłych, aby zapewnić uczniom podstawowe słownictwo potrzebne w szkole. Uczniowie przygotowujący się do szkoły podstawowej uczą się z podręczników dostosowanych do poziomu i wieku, a także z różnych stymulujących zasobów, takich jak filmy, piosenki i wycieczki terenowe. W każdy piątek po południu uczniowie uczestniczą w zajęciach sportowych. Co miesiąc organizowane są co najmniej dwie wycieczki lub wydarzenia dla wszystkich uczniów. Co cztery tygodnie odbywa się comiesięczny test, a postępy uczniów są sprawdzane przez naszych nauczycieli na podstawie wyników testów i codziennych osiągnięć w ciągu miesiąca.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
666AU$ 644AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
High School Preparation (HSP) (12 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Inne opłaty: Zasoby: - 1-8 tygodni: 90 AUD - 9-17 tygodni: 160 AUD - 18-30 tygodni: 240 AUD - 31+ tygodni: 320 AUD. - Opłata za aktywność: 25 AUD za tydzień. - Uniform (lato/zima): 50-100 AUD. (Studenci z rezerwacjami na 4 tygodnie lub więcej muszą nosić mundurek w szkole).Kurs przygotowujący do szkoły średniej to zintegrowany program oparty na umiejętnościach, który koncentruje się na nauce i praktyce języka, wraz z odpowiednimi umiejętnościami i strategiami uczenia się. Program nauczania jest podzielony na miesięczne programy, w ramach których co tydzień podejmowane są nowe jednostki pracy. Jednostki pracy obracają się wokół multidyscyplinarnych tematów, takich jak studia medialne, rząd oraz historia i kultura Australii. Wyspecjalizowany nauczyciel matematyki prowadzi również zajęcia z matematyki i nauk ścisłych, aby upewnić się, że uczniowie znają język i praktyki oczekiwane w tych przedmiotach. Uczniowie przygotowujący się do szkoły średniej uczą się z podręczników dostosowanych do poziomu i wieku, a także z różnych stymulujących zasobów, takich jak czytniki, media drukowane, płyty CD, klipy filmowe i wycieczki terenowe W każdy piątek po południu uczniowie uczestniczą w zajęciach sportowych. Co miesiąc organizowane są co najmniej dwie wycieczki lub wydarzenia dla wszystkich uczniów. Co cztery tygodnie odbywa się comiesięczny test, a dla wszystkich uczniów przygotowujących się do szkoły średniej nie ma zajęć w następny poniedziałek. W tym dniu nauczyciele sprawdzają postępy uczniów, przygotowują raporty i opracowują programy na następny miesiąc. DZIENNIK PRAC DOMOWYCH Dziennik służy wielu celom, w tym - Zapisywanie prac domowych - Organizowanie nauki i wykonywanie zadań - Dostarczanie opiekunom informacji o tym, czego uczą się w klasie - Pomoc w komunikacji między rodzicem/opiekunem a nauczycielem RAPORTY MIESIĘCZNE Kompleksowe raporty są generowane co miesiąc, po ocenie końcowej. Odnoszą się one do 3 obszarów umiejętności: Interakcja ustna, Czytanie i odpowiadanie oraz Pisanie, i są przekazywane uczniom i opiekunom, a także agentom i szkołom docelowym.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
605AU$ 586AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
(8 do 12 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Kurs przygotowujący do nauki w szkole podstawowej to zintegrowany program oparty na umiejętnościach, który koncentruje się na nauce i praktyce języka, wraz z odpowiednimi umiejętnościami i strategiami uczenia się. Program nauczania jest podzielony na miesięczne programy, w ramach których co tydzień podejmowane są nowe jednostki pracy. Jednostki pracy obracają się wokół multidyscyplinarnych tematów, takich jak środowisko, plaża drogowa i bezpieczeństwo na słońcu, historia i kultura Australii. Mamy również cotygodniowe zajęcia z matematyki i nauk ścisłych, aby zapewnić naszym uczniom podstawowe słownictwo potrzebne w szkole. Uczniowie przygotowujący się do szkoły podstawowej uczą się z podręczników dostosowanych do poziomu i wieku, a także z różnych stymulujących zasobów, takich jak filmy, piosenki i wycieczki terenowe. W każdy piątek po południu uczniowie uczestniczą w zajęciach sportowych. Co miesiąc organizowane są co najmniej dwie wycieczki lub wydarzenia dla wszystkich uczniów. Co cztery tygodnie odbywa się comiesięczny test, a postępy uczniów są oceniane przez nauczycieli na podstawie wyników testów i codziennych osiągnięć w ciągu miesiąca.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
665AU$ 643AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Primary School Preparation (PSP) (8 do 12 lat)
Inne opłaty: Zasoby: - 1-8 tygodni: 90 AUD - 9-17 tygodni: 160 AUD - 18-30 tygodni: 240 AUD - 31+ tygodni: 320 AUD. - Opłata za aktywność: 25 AUD za tydzień. - Uniform (lato/zima): 50-100 AUD. (Studenci z rezerwacjami na 4 tygodnie lub więcej muszą nosić mundurek w szkole).Kurs przygotowujący do nauki w szkole podstawowej to zintegrowany program oparty na umiejętnościach, który koncentruje się na nauce i praktyce języka, wraz z odpowiednimi umiejętnościami i strategiami uczenia się. Program nauczania jest podzielony na miesięczne programy, w ramach których co tydzień podejmowane są nowe jednostki pracy. Jednostki pracy obracają się wokół multidyscyplinarnych tematów, takich jak środowisko, plaża drogowa i bezpieczeństwo na słońcu, historia i kultura Australii. Prowadzone są również cotygodniowe zajęcia z matematyki i nauk ścisłych, aby zapewnić uczniom podstawowe słownictwo potrzebne w szkole. Uczniowie w ramach przygotowania do szkoły podstawowej uczą się z podręczników dostosowanych do poziomu i wieku, a także z różnych stymulujących zasobów, takich jak filmy, piosenki i wycieczki terenowe. W każdy piątek po południu uczniowie uczestniczą w zajęciach sportowych. Co miesiąc organizowane są co najmniej dwie wycieczki lub wydarzenia dla wszystkich uczniów. Co cztery tygodnie odbywa się comiesięczny test, a postępy uczniów są sprawdzane przez naszych nauczycieli na podstawie wyników testów i codziennych osiągnięć w ciągu miesiąca.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
666AU$ 644AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
High School Preparation (HSP) (12 do 17 lat)
Inne opłaty: Zasoby: - 1-8 tygodni: 90 AUD - 9-17 tygodni: 160 AUD - 18-30 tygodni: 240 AUD - 31+ tygodni: 320 AUD. - Opłata za aktywność: 25 AUD za tydzień. - Uniform (lato/zima): 50-100 AUD. (Studenci z rezerwacjami na 4 tygodnie lub więcej muszą nosić mundurek w szkole).Kurs przygotowujący do szkoły średniej to zintegrowany program oparty na umiejętnościach, który koncentruje się na nauce i praktyce języka, wraz z odpowiednimi umiejętnościami i strategiami uczenia się. Program nauczania jest podzielony na miesięczne programy, w ramach których co tydzień podejmowane są nowe jednostki pracy. Jednostki pracy obracają się wokół multidyscyplinarnych tematów, takich jak studia medialne, rząd oraz historia i kultura Australii. Wyspecjalizowany nauczyciel matematyki prowadzi również zajęcia z matematyki i nauk ścisłych, aby upewnić się, że uczniowie znają język i praktyki oczekiwane w tych przedmiotach. Uczniowie przygotowujący się do szkoły średniej uczą się z podręczników dostosowanych do poziomu i wieku, a także z różnych stymulujących zasobów, takich jak czytniki, media drukowane, płyty CD, klipy filmowe i wycieczki terenowe W każdy piątek po południu uczniowie uczestniczą w zajęciach sportowych. Co miesiąc organizowane są co najmniej dwie wycieczki lub wydarzenia dla wszystkich uczniów. Co cztery tygodnie odbywa się comiesięczny test, a dla wszystkich uczniów przygotowujących się do szkoły średniej nie ma zajęć w następny poniedziałek. W tym dniu nauczyciele sprawdzają postępy uczniów, przygotowują raporty i opracowują programy na następny miesiąc. DZIENNIK PRAC DOMOWYCH Dziennik służy wielu celom, w tym - Zapisywanie prac domowych - Organizowanie nauki i wykonywanie zadań - Dostarczanie opiekunom informacji o tym, czego uczą się w klasie - Pomoc w komunikacji między rodzicem/opiekunem a nauczycielem RAPORTY MIESIĘCZNE Kompleksowe raporty są generowane co miesiąc, po ocenie końcowej. Odnoszą się one do 3 obszarów umiejętności: Interakcja ustna, Czytanie i odpowiadanie oraz Pisanie, i są przekazywane uczniom i opiekunom, a także agentom i szkołom docelowym.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
605AU$ 586AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: General English (13 do 17 lat)
Obejmuje: - Opłatę rejestracyjnę na uczelnię - Czesne - Materiały do nauki - Aktywności - Transport na aktywności - Opłatę administracyjną za zakwaterowanie u rodziny goszczącej
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
Junior (<18 lat) Lexis English (PDF)
Junior (<18 lat)
Lexis English (PDF)
Junior (<18 lat) Lexis English (PDF)
Junior (<18 lat)
Lexis English (PDF)
2130AU$ 2077AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: Surfing (13 do 17 lat)
Obejmuje: - transport na aktywności, - opłatę rejestracyjną, - aktywności, - materiały do nauki.
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
Junior (<18 lat) Lexis English (PDF)
Junior (<18 lat)
Lexis English (PDF)
Junior (<18 lat) Lexis English (PDF)
Junior (<18 lat)
Lexis English (PDF)
2130AU$ 2077AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: General English (13 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Obejmuje: - Opłatę rejestracyjną na uczelnię - Materiały do nauki - Aktywności - Transport na aktywnościProgram zajęć dla nastolatków Programy zajęć dla nastolatków Lexis zostały zaprojektowane tak, aby przenosić naukę z klasy do prawdziwego świata! Dzięki szerokiej gamie dostępnych zajęć sportowych, kulturalnych, społecznych i krajoznawczych, studenci o różnych zainteresowaniach mogą połączyć swoje doświadczenie w nauce języka z wszystkimi emocjami, które można znaleźć w naszych wyjątkowych lokalizacjach do nauki. Wszystkie zajęcia są w pełni nadzorowane przez przeszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów języka angielskiego i wszystkie odbywają się w środowisku „tylko w języku angielskim”. Zachęcamy rodziców do sprawdzania każdego dnia na stronie www.lexisjuniors.com, aby być na bieżąco z zabawą! TAP General TAP General oferuje poranne lekcje języka i szeroki wachlarz zajęć dla każdego.Uczniowie mogą oddać się ulubionej rozrywce lub odkryć nowy talent, o którego istnieniu nie mieli pojęcia! Czas trwania: 1 – 8 tygodni Daty spożycia NOOSA 3 lipca – 25 sierpnia 2023 18 grudnia 2023 – 5 stycznia 2024 PERTH & SYDNEY 20 marca – 31 marca 2023 3 lipca – 11 sierpnia 2023 GANGNAM 3 lipca – 11 sierpnia 2023 KOBE 17 lipca – 10 sierpnia 2023
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2330AU$ 2277AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: Surfing (13 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Ten program obejmuje: - Transport na aktywności - Opłatę rejestracyjną na uczelnię - Aktywności - Materiały do nauki.TAP Surfing TAP Surfing jest dla tych, którzy chcą popływać na falach w jednym z najlepszych miejsc do surfowania w Australii. Lekcje surfingu są oferowane przez w pełni wyszkolonych i bardzo doświadczonych instruktorów i mają na celu pomóc Ci wejść na deskę i surfować jak profesjonalista! Czas trwania: 1 – 12 tygodni Daty spożycia NOOSA 19 czerwca – 8 września 2023 BYRON BAY 19 czerwca – 8 września 2023 SYDNEY 14 sierpnia – 8 września 2023
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2330AU$ 2277AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: General English (13 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
3.5

Ocena: 3.5

2 Oceny - Uczniowie szkoły
Obejmuje: - opłatę rejestracyjną na uczelnię, - materiały do nauki, - aktywności, - transport na aktywności.Program zajęć dla nastolatków Programy zajęć dla nastolatków Lexis zostały zaprojektowane tak, aby przenosić naukę z klasy do prawdziwego świata! Dzięki szerokiej gamie dostępnych zajęć sportowych, kulturalnych, społecznych i krajoznawczych, studenci o różnych zainteresowaniach mogą połączyć swoje doświadczenie w nauce języka z wszystkimi emocjami, które można znaleźć w naszych wyjątkowych lokalizacjach do nauki. Wszystkie zajęcia są w pełni nadzorowane przez przeszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów języka angielskiego i wszystkie odbywają się w środowisku „tylko w języku angielskim”. Zachęcamy rodziców do sprawdzania każdego dnia na stronie www.lexisjuniors.com, aby być na bieżąco z zabawą!
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Daty rozpoczęcia kursu: 18 Gru. 2023, 25 Gru. 2023
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2330AU$ 2277AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: Surfing (13 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
3.5

Ocena: 3.5

2 Oceny - Uczniowie szkoły
Obejmuje: - opłatę rejestracyjną na uczelnię, - materiały do nauki, - aktywności, - transport na aktywności.Standard plus Obsługa pokładowaEnglish in Action (Surfing)* Nasz program English in Action: Surfing umożliwia połączenie ogólnego języka angielskiego w niepełnym wymiarze godzin z lekcjami surfingu u najlepszych lokalnych instruktorów. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie surfowałeś, pod koniec pierwszej lekcji złapiesz falę, aw ciągu kilku tygodni będziesz surfować z miejscowymi, kolegami z klasy, a może nawet z jednym lub dwoma nauczycielami! Kurs English in Action (Surfing) obejmuje: Angielski ogólny w niepełnym wymiarze godzin Cały sprzęt Dwugodzinna lekcja surfingu, cztery popołudnia w tygodniu Po prostu weź ze sobą własny ręcznik, pływaki, krem do opalania i energię do wstawania i ruszania!
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2330AU$ 2277AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Teen Activity Program: General English (13 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
Program zajęć dla nastolatków Programy zajęć dla nastolatków Lexis zostały zaprojektowane tak, aby przenosić naukę z klasy do prawdziwego świata! Dzięki szerokiej gamie dostępnych zajęć sportowych, kulturalnych, społecznych i krajoznawczych, studenci o różnych zainteresowaniach mogą połączyć swoje doświadczenie w nauce języka z wszystkimi emocjami, które można znaleźć w naszych wyjątkowych lokalizacjach do nauki. Wszystkie zajęcia są w pełni nadzorowane przez przeszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów języka angielskiego i wszystkie odbywają się w środowisku „tylko w języku angielskim”. Rodzice są proszeni o sprawdzanie każdego dnia, aby nadążyć za całą zabawą! TAP General TAP General oferuje poranne lekcje języka i szeroki wachlarz zajęć dla każdego.Uczniowie mogą oddać się ulubionej rozrywce lub odkryć nowy talent, o którego istnieniu nie mieli pojęcia! Czas trwania: 1 – 8 tygodni Daty spożycia NOOSA 3 lipca – 25 sierpnia 2023 18 grudnia 2023 – 5 stycznia 2024 PERTH & SYDNEY 20 marca – 31 marca 2023 3 lipca – 11 sierpnia 2023 wysokiej jakości coaching tenisowy w Noosa Tennis Academy. Bez względu na Twój poziom, nasi instruktorzy sprawią, że zaserwujesz asy! Czas trwania: 1 – 4 tygodnie Terminy przyjęć NOOSA 13 lipca – 7 sierpnia TAP Surfing TAP Surfing jest dla tych, którzy chcą popływać na falach w jednym z najlepszych miejsc do surfowania w Australii. Lekcje surfingu są oferowane przez w pełni wyszkolonych i bardzo doświadczonych instruktorów i mają na celu pomóc Ci wejść na deskę i surfować jak profesjonalista! Czas trwania: 1 – 12 tygodni Daty spożycia NOOSA 19 czerwca – 8 września 2023 BYRON BAY 19 czerwca – 8 września 2023 SYDNEY 14 sierpnia – 8 września 2023
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2330AU$ 2277AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
International Secondary School Bridging (14 do 0 lat)
International Secondary School Bridging Program to kurs, który przygotowuje uczniów do doskonalenia języka angielskiego i umiejętności uczenia się w ramach przygotowań do wejścia do australijskich szkół średnich. Kurs koncentruje się na czterech makroumiejętnościach: czytaniu, słuchaniu, pisaniu i mówieniu, ze szczególnym naciskiem na powiązaną i odpowiednią gramatykę i słownictwo. Kurs rozpoczyna się na poziomie CEFR A2, a końcowy poziom (Upper-Intermediate) pomaga studentom osiągnąć poziom CEFR B1 odpowiadający wynikowi IELTS 5,5. Dzięki temu kursowi uczniowie rozwiną umiejętności językowe i świadomość kulturową w oparciu o rzeczywiste zajęcia tematyczne, pomagając uczniom zdobyć pewność siebie i kompetencje do nauki w australijskich szkołach średnich.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 18
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Niższy średniozaawansowany (B1) lub wyższy
1150AU$ 1133AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Winter Camp (6 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
4.4

Ocena: 4.4

8 Oceny - Uczniowie szkoły
4.7

Ocena: 4.7

3 Oceny - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Uczniowie tego programu czerpią korzyści ze wspaniałego, zdrowego, wolnego od zanieczyszczeń środowiska, ciekawych lekcji jezyka angielskiego w międzynarodowej atmosferze z wieloma aktywnościami popołudniowymi i niesamowitej okazji do poznania australijskiej kultury!Ceny różnią się w zależności od tygodnia.AICOL oferuje program Gold Coast Winter Camp dla studentów indywidualnych. Kurs języka angielskiego i kultury Australii dla studentów indywidualnych.
Lekcji / tydzień: 24 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
Średnia liczba poziomów (Kursy dla juniorów): 3 (latem) - 1 (w ciągu całego roku)
Średnia liczba nastolatków i dzieci: 70 (latem) - 40 (w ciągu całego roku)
Junior (<18 lat) Australian International College of Language (PDF)
Junior (<18 lat)
Australian International College of Language (PDF)
2032AU$ 1999AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
English for Young Learners (6 do 12 lat)
| Rozmiar Szkoły :
4.4

Ocena: 4.4

8 Oceny - Uczniowie szkoły
4.7

Ocena: 4.7

3 Oceny - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
Średnia liczba poziomów (Kursy dla juniorów): 3 (latem) - 1 (w ciągu całego roku)
Średnia liczba nastolatków i dzieci: 70 (latem) - 40 (w ciągu całego roku)
Junior (<18 lat) Australian International College of Language (PDF)
Junior (<18 lat)
Australian International College of Language (PDF)
1224AU$ 1202AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Summer Camp (6 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
4.4

Ocena: 4.4

8 Oceny - Uczniowie szkoły
4.7

Ocena: 4.7

3 Oceny - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Ceny różnią się w zależności od tygodnia.
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
Średnia liczba poziomów (Kursy dla juniorów): 3 (latem) - 1 (w ciągu całego roku)
Średnia liczba nastolatków i dzieci: 70 (latem) - 40 (w ciągu całego roku)
Junior (<18 lat) Australian International College of Language (PDF)
Junior (<18 lat)
Australian International College of Language (PDF)
1994AU$ 1962AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
English for High School Preparation (13 do 17 lat)
| Rozmiar Szkoły :
4.4

Ocena: 4.4

8 Oceny - Uczniowie szkoły
4.7

Ocena: 4.7

3 Oceny - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Ten kurs jest przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do wejścia do australijskiej szkoły średniej. Oferowana jest również pomoc w umieszczeniu w szkole. Dla studentów podejmujących ten kurs na wizach studenckich, dodatkowe 3 godziny nauki tygodniowo są obowiązkowe. Ten kurs jest dostępny na wizie studenckiej lub wizie turystycznej. Materiały szkoleniowe nie są wliczone w cenę.--Program pomostowy z Pathway to State Schools i niektórymi szkołami prywatnymi mający na celu przygotowanie uczniów do wejścia do australijskich szkół średnich. Intensywny i dogłębny program języka angielskiego, który przygotowuje zagranicznych studentów do ogólnodostępnych szkół średnich. Kurs obejmuje język angielski, literaturę, nauki humanistyczne i społeczne, zdrowie i wychowanie fizyczne, matematykę, nauki ścisłe i zajęcia międzyprzedmiotowe (w tym STEM). AICOL jest w stanie zaoferować przyszłym studentom ścieżkę do szkół publicznych i wielu szkół prywatnych. Uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w klasach od 7 do 11 w australijskich szkołach średnich, mogą zapisać się do programu AICOL HSP. Mogą uczyć się i spełniać wymagania dotyczące języka angielskiego, aby bezpośrednio wejść do nominowanej szkoły średniej. Ustrukturyzowana treść kursu ESL będzie również obejmować: - Australijską kulturę i umiejętności życiowe - Wychowanie fizyczne (PDHPE) - Technologię - Społeczeństwo ludzkie i - Sztuki kreatywne.Ponadto do 5 godzin tygodniowo zostanie poświęconych na ułatwienie uczniowi nauki praktycznego słownictwa matematycznego i naukowego. Uczniowie otrzymają wsparcie, którego potrzebują, aby zbudować pewność siebie. Treść słownictwa jest wybierana z matematyki i przedmiotów ścisłych (fizyka, chemia i biologia) w klasach od 5 do 11. Wszyscy pracownicy AICOL dokładają wszelkich starań, aby przekazać zrozumienie wartości etyki i tradycyjnych wartości. - Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele - Opieka - Wszystkie sale lekcyjne mają wentylację świeżym powietrzem - Cotygodniowe terminy wejść - Małe klasy z indywidualną opieką - Ciekawe i zróżnicowane materiały do nauki - Regularne szczegółowe raporty z postępów dla rodziców/agentów/lokalnej szkoły - 25 godzin podstawowych zajęć- czas nauki - Czas w bibliotece i czas na sport - Wprowadza uczniów w kulturę Australii - Praca domowa
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Niższy średniozaawansowany (B1) lub wyższy
Średnia liczba poziomów (Kursy dla juniorów): 3 (latem) - 1 (w ciągu całego roku)
Średnia liczba nastolatków i dzieci: 70 (latem) - 40 (w ciągu całego roku)
Junior (<18 lat) Australian International College of Language (PDF)
Junior (<18 lat)
Australian International College of Language (PDF)
1234AU$ 1212AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
High School Preparation (11 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
1325AU$ 1299AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Junior Camp (11 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 12
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1545AU$ 1508AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
High School Preparation
| Rozmiar Szkoły :
Lekcji / tydzień: 24 ( minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Wymagany minimalny poziom języka :
1240AU$ 1221AU$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Junior Course + Accommodation (13 do 15 lat)
Pakiet ten obejmuje naukę, zakwaterowanie i jest idealny dla studentów, którzy chcą nauczyć się nowego języka i poznać nową kulturę wraz z kolegami z klasy w ich wieku. Obowiązkowe dodatki, które nie są wliczone w cenę, to transfery, ubezpieczenie, lunch oraz szereg różnych zajęć i wycieczek (EF Fun Pack).
Lekcji / tydzień: 20 (40 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 17
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
825€ 809€
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Language and Activities for Juniors (10+5) (3 do 17 lat)

Influent

Sydney
W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia ściślejszy nadzór jest obowiązkowy.Gospodarze mają doświadczenie w goszczeniu młodych uczniów i są starannie dobierani pod kątem ich profilu i zainteresowań. Życie z gospodarzem zapewnia im bezpieczne i przyjazne środowisko. Uczniowie mogą dostosować swoje zanurzenie językowe, łącząc program nauczania w domu z zajęciami rekreacyjnymi, które umożliwiają im naukę podczas zabawy, co jest najskuteczniejszym sposobem na postęp. Program nauczania w domu obejmuje: • 10 godzin prywatnych lekcji języka tygodniowo • Zakwaterowanie w domu nauczyciela • Posiłki i kontakty towarzyskie z gospodarzem
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1795US$ 1706US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Language and Activities for Juniors (10+5) (3 do 17 lat)

Influent

Cairns
W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia ściślejszy nadzór jest obowiązkowy.Gospodarze mają doświadczenie w goszczeniu młodych uczniów i są starannie dobierani pod kątem ich profilu i zainteresowań. Życie z gospodarzem zapewnia im bezpieczne i przyjazne środowisko. Uczniowie mogą dostosować swoje zanurzenie językowe, łącząc program nauczania w domu z zajęciami rekreacyjnymi, które umożliwiają im naukę podczas zabawy, co jest najskuteczniejszym sposobem na postęp. Program nauczania w domu obejmuje: • 10 godzin prywatnych lekcji języka tygodniowo • Zakwaterowanie w domu nauczyciela • Posiłki i kontakty towarzyskie z gospodarzem
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1795US$ 1706US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Language and Activities for Juniors (10+5) (3 do 17 lat)

Influent

Melbourne
W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia ściślejszy nadzór jest obowiązkowy.Gospodarze mają doświadczenie w goszczeniu młodych uczniów i są starannie dobierani pod kątem ich profilu i zainteresowań. Życie z gospodarzem zapewnia im bezpieczne i przyjazne środowisko. Uczniowie mogą dostosować swoje zanurzenie językowe, łącząc program nauczania w domu z zajęciami rekreacyjnymi, które umożliwiają im naukę podczas zabawy, co jest najskuteczniejszym sposobem na postęp. Program nauczania w domu obejmuje: • 10 godzin prywatnych lekcji języka tygodniowo • Zakwaterowanie w domu nauczyciela • Posiłki i kontakty towarzyskie z gospodarzem
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1795US$ 1706US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Language and Activities for Juniors (10+5) (3 do 17 lat)

Influent

Brisbane
W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia ściślejszy nadzór jest obowiązkowy.Gospodarze mają doświadczenie w goszczeniu młodych uczniów i są starannie dobierani pod kątem ich profilu i zainteresowań. Życie z gospodarzem zapewnia im bezpieczne i przyjazne środowisko. Uczniowie mogą dostosować swoje zanurzenie językowe, łącząc program nauczania w domu z zajęciami rekreacyjnymi, które umożliwiają im naukę podczas zabawy, co jest najskuteczniejszym sposobem na postęp. Program nauczania w domu obejmuje: • 10 godzin prywatnych lekcji języka tygodniowo • Zakwaterowanie w domu nauczyciela • Posiłki i kontakty towarzyskie z gospodarzem
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1795US$ 1706US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Language and Activities for Juniors (10+5) (3 do 17 lat)

Influent

Gold Coast
W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia ściślejszy nadzór jest obowiązkowy.Gospodarze mają doświadczenie w goszczeniu młodych uczniów i są starannie dobierani pod kątem ich profilu i zainteresowań. Życie z gospodarzem zapewnia im bezpieczne i przyjazne środowisko. Uczniowie mogą dostosować swoje zanurzenie językowe, łącząc program nauczania w domu z zajęciami rekreacyjnymi, które umożliwiają im naukę podczas zabawy, co jest najskuteczniejszym sposobem na postęp. Program nauczania w domu obejmuje: • 10 godzin prywatnych lekcji języka tygodniowo • Zakwaterowanie w domu nauczyciela • Posiłki i kontakty towarzyskie z gospodarzem
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1795US$ 1706US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Language and Activities for Juniors (10+5) (3 do 17 lat)
W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia ściślejszy nadzór jest obowiązkowy.Gospodarze mają doświadczenie w goszczeniu młodych uczniów i są starannie dobierani pod kątem ich profilu i zainteresowań. Życie z gospodarzem zapewnia im bezpieczne i przyjazne środowisko. Uczniowie mogą dostosować swoje zanurzenie językowe, łącząc program nauczania w domu z zajęciami rekreacyjnymi, które umożliwiają im naukę podczas zabawy, co jest najskuteczniejszym sposobem na postęp. Program nauczania w domu obejmuje: • 10 godzin prywatnych lekcji języka tygodniowo • Zakwaterowanie w domu nauczyciela • Posiłki i kontakty towarzyskie z gospodarzem
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1795US$ 1706US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 10 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Program obejmuje zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 10 lekcji języka prywatnego tygodniowo, 5 godzin zajęć tygodniowo, transport oraz wydatki na zajęcia dla ucznia i nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 10 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka :
2030US$ 1929US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 15 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2140US$ 2033US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 20 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2360US$ 2242US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 25 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2580US$ 2451US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 10 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Program obejmuje zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 10 lekcji języka prywatnego tygodniowo, 5 godzin zajęć tygodniowo, transport oraz wydatki na zajęcia dla ucznia i nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 10 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka :
2030US$ 1929US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 25 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2580US$ 2451US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 15 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2140US$ 2033US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 10 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Program obejmuje zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 10 lekcji języka prywatnego tygodniowo, 5 godzin zajęć tygodniowo, transport oraz wydatki na zajęcia dla ucznia i nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 10 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka :
2030US$ 1929US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 15 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2140US$ 2033US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 20 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2360US$ 2242US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 25 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2580US$ 2451US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 20 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2360US$ 2242US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 10 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Program obejmuje zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 10 lekcji języka prywatnego tygodniowo, 5 godzin zajęć tygodniowo, transport oraz wydatki na zajęcia dla ucznia i nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 10 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka :
2030US$ 1929US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 25 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
4.3

Ocena: 4.3

3 Oceny - Uczniowie szkoły
5.0

Ocena: 5.0

1 ocena - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2580US$ 2451US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 20 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
4.3

Ocena: 4.3

3 Oceny - Uczniowie szkoły
5.0

Ocena: 5.0

1 ocena - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2360US$ 2242US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 10 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
4.3

Ocena: 4.3

3 Oceny - Uczniowie szkoły
5.0

Ocena: 5.0

1 ocena - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Program obejmuje zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 10 lekcji języka prywatnego tygodniowo, 5 godzin zajęć tygodniowo, transport oraz wydatki na zajęcia dla ucznia i nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 10 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka :
2030US$ 1929US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 15 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
4.3

Ocena: 4.3

3 Oceny - Uczniowie szkoły
5.0

Ocena: 5.0

1 ocena - tylko Junior (<18 lat) kursanci
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2140US$ 2033US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 25 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2580US$ 2451US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 20 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2360US$ 2242US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 15 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2140US$ 2033US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 25 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Dzieci i nastolatki są umieszczane u starannie wybranych, przyjaznych rodzin goszczących, które mają doświadczenie w nauczaniu młodych uczniów. Program z zajęciami oferuje wyjątkową okazję do natychmiastowego wykorzystania swoich umiejętności językowych po lekcjach dzięki nauce opartej na aktywności. Zajęcia mogą obejmować zwiedzanie lokalnych atrakcji, parków, zakupy, gotowanie tradycyjnych potraw, popołudniową herbatę, kręgle, minigolf, gry planszowe itp. HLI oferuje również "cocooning" (ściślejszy nadzór) specjalnie zaprojektowany dla osób w wieku do 13 lat, a uczniowie, którzy boją się opuścić dom po raz pierwszy, mogą wybrać opcję dzielenia się z przyjacielem lub rodzicem. - Wybierz spośród 10, 15, 20 lub 25 godzin indywidualnych lekcji języka z nauczycielem goszczącym tygodniowo. - Plus 5, 10, 15 lub 20 godzin zajęć tygodniowo, w tym opłaty za wstęp i transport (w stosownych przypadkach). - Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w domu Twojego nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 30 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2580US$ 2451US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 20 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Dzieci i nastolatki są umieszczane u starannie wybranych, przyjaznych rodzin goszczących, które mają doświadczenie w nauczaniu młodych uczniów. Program z zajęciami oferuje wyjątkową okazję do natychmiastowego wykorzystania swoich umiejętności językowych po lekcjach dzięki nauce opartej na aktywności. Zajęcia mogą obejmować zwiedzanie lokalnych atrakcji, parków, zakupy, gotowanie tradycyjnych potraw, popołudniową herbatę, kręgle, minigolf, gry planszowe itp. HLI oferuje również "cocooning" (ściślejszy nadzór) specjalnie zaprojektowany dla osób w wieku do 13 lat, a uczniowie, którzy boją się opuścić dom po raz pierwszy, mogą wybrać opcję dzielenia się z przyjacielem lub rodzicem. - Wybierz spośród 10, 15, 20 lub 25 godzin indywidualnych lekcji języka z nauczycielem goszczącym tygodniowo. - Plus 5, 10, 15 lub 20 godzin zajęć tygodniowo, w tym opłaty za wstęp i transport (w stosownych przypadkach). - Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w domu Twojego nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2360US$ 2242US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 15 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Dzieci i nastolatki są umieszczane u starannie wybranych, przyjaznych rodzin goszczących, które mają doświadczenie w nauczaniu młodych uczniów. Program z zajęciami oferuje wyjątkową okazję do natychmiastowego wykorzystania swoich umiejętności językowych po lekcjach dzięki nauce opartej na aktywności. Zajęcia mogą obejmować zwiedzanie lokalnych atrakcji, parków, zakupy, gotowanie tradycyjnych potraw, popołudniową herbatę, kręgle, minigolf, gry planszowe itp. HLI oferuje również "cocooning" (ściślejszy nadzór) specjalnie zaprojektowany dla osób w wieku do 13 lat, a uczniowie, którzy boją się opuścić dom po raz pierwszy, mogą wybrać opcję dzielenia się z przyjacielem lub rodzicem. - Wybierz spośród 10, 15, 20 lub 25 godzin indywidualnych lekcji języka z nauczycielem goszczącym tygodniowo. - Plus 5, 10, 15 lub 20 godzin zajęć tygodniowo, w tym opłaty za wstęp i transport (w stosownych przypadkach). - Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w domu Twojego nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2140US$ 2033US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Kids & Teens (Standard 10 + 5 hrs Activities) (5 do 17 lat)
Program obejmuje zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 10 lekcji języka prywatnego tygodniowo, 5 godzin zajęć tygodniowo, transport oraz wydatki na zajęcia dla ucznia i nauczyciela.Dzieci i nastolatki są umieszczane u starannie wybranych, przyjaznych rodzin goszczących, które mają doświadczenie w nauczaniu młodych uczniów. Program z zajęciami oferuje wyjątkową okazję do natychmiastowego wykorzystania swoich umiejętności językowych po lekcjach dzięki nauce opartej na aktywności. Zajęcia mogą obejmować zwiedzanie lokalnych atrakcji, parków, zakupy, gotowanie tradycyjnych potraw, popołudniową herbatę, kręgle, minigolf, gry planszowe itp. HLI oferuje również "cocooning" (ściślejszy nadzór) specjalnie zaprojektowany dla osób w wieku do 13 lat, a uczniowie, którzy boją się opuścić dom po raz pierwszy, mogą wybrać opcję dzielenia się z przyjacielem lub rodzicem. - Wybierz spośród 10, 15, 20 lub 25 godzin indywidualnych lekcji języka z nauczycielem goszczącym tygodniowo. - Plus 5, 10, 15 lub 20 godzin zajęć tygodniowo, w tym opłaty za wstęp i transport (w stosownych przypadkach). - Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w domu Twojego nauczyciela.
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Początkujący (A1) (wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana) lub wyższy
2030US$ 1929US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners Exam Preparation - Classic (14 do 17 lat)

InTuition

Brisbane
Poranne lekcje przygotowujące do egzaminów połączone z 3 zajęciami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (w przypadku pobytów na 2 lub więcej tygodni). Ten kurs może być użyty do przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka angielskiego (certyfikaty Cambridge English, TOEFL lub TOEIC), egzaminów w szkole średniej i nie tylko.
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1415US$ 1380US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners General English - Classic (14 do 17 lat)

InTuition

Brisbane
Ten kurs łączy lekcje języka rano z 3 aktywnościami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (dla studentów przebywających powyżej 2 tygodni).
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1215US$ 1185US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners General English - Intensive (14 do 17 lat)

InTuition

Brisbane
Ten kurs łączy lekcje języka rano z 3 aktywnościami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (dla studentów przebywających powyżej 2 tygodni).
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1365US$ 1331US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Super Juniors (10 do 13 lat)

InTuition

Brisbane
15 godzin tradycyjnych lekcji jest połączonych z 10 godzinami zajęć praktycznych tygodniowo (poprzez sztukę, rękodzieło, muzykę itp.), aby zapewnić uczniowi odpowiednie do wieku i ciekawe doświadczenie edukacyjne.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1515US$ 1478US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners Exam Preparation - Fast Track (14 do 17 lat)

InTuition

Brisbane
Poranne lekcje przygotowujące do egzaminów połączone z 3 zajęciami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (w przypadku pobytów na 2 lub więcej tygodni). Ten kurs może być użyty do przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka angielskiego (certyfikaty Cambridge English, TOEFL lub TOEIC), egzaminów w szkole średniej i nie tylko.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1715US$ 1673US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners General English - Fast Track (14 do 17 lat)

InTuition

Brisbane
Ten kurs łączy lekcje języka rano z 3 aktywnościami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (dla studentów przebywających powyżej 2 tygodni).
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1515US$ 1478US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners Exam Preparation - Intensive (14 do 17 lat)

InTuition

Brisbane
Poranne lekcje przygotowujące do egzaminów połączone z 3 zajęciami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (w przypadku pobytów na 2 lub więcej tygodni). Ten kurs może być użyty do przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka angielskiego (certyfikaty Cambridge English, TOEFL lub TOEIC), egzaminów w szkole średniej i nie tylko.
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
1565US$ 1526US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners General Language - Fast Track (14 do 17 lat)

InTuition

Melbourne
Ten kurs łączy lekcje języka rano z 3 aktywnościami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (dla studentów przebywających powyżej 2 tygodni).
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2600US$ 2535US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Super Juniors (10 do 13 lat)

InTuition

Melbourne
15 godzin tradycyjnych lekcji jest połączonych z 10 godzinami zajęć praktycznych tygodniowo (poprzez sztukę, rękodzieło, muzykę itp.), aby zapewnić uczniowi odpowiednie do wieku i ciekawe doświadczenie edukacyjne.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2600US$ 2535US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners Exam Preparation - Intensive (14 do 17 lat)

InTuition

Melbourne
Poranne lekcje przygotowujące do egzaminów połączone z 3 zajęciami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (w przypadku pobytów na 2 lub więcej tygodni). Ten kurs może być użyty do przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka angielskiego (takiego jak certyfikaty Cambridge English, TOEFL lub TOEIC), egzaminów w szkole średniej i nie tylko.
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2525US$ 2462US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners Exam Preparation - Fast Track (14 do 17 lat)

InTuition

Melbourne
Poranne lekcje przygotowujące do egzaminów połączone z 3 zajęciami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (w przypadku pobytów na 2 lub więcej tygodni). Ten kurs może być użyty do przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka angielskiego (takiego jak certyfikaty Cambridge English, TOEFL lub TOEIC), egzaminów w szkole średniej i nie tylko.
Lekcji / tydzień: 25 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2785US$ 2716US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners General Language - Classic (14 do 17 lat)

InTuition

Melbourne
Ten kurs łączy lekcje języka rano z 3 aktywnościami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (dla studentów przebywających powyżej 2 tygodni).
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2070US$ 2019US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners General Language - Intensive (14 do 17 lat)

InTuition

Melbourne
Ten kurs łączy lekcje języka rano z 3 aktywnościami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (dla studentów przebywających powyżej 2 tygodni).
Lekcji / tydzień: 20 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2340US$ 2282US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Young Learners Exam Preparation - Classic (14 do 17 lat)

InTuition

Melbourne
Poranne lekcje przygotowujące do egzaminów połączone z 3 zajęciami popołudniowymi w tygodniu i całodniową wycieczką w weekend (w przypadku pobytów na 2 lub więcej tygodni). Ten kurs może być użyty do przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka angielskiego (takiego jak certyfikaty Cambridge English, TOEFL lub TOEIC), egzaminów w szkole średniej i nie tylko.
Lekcji / tydzień: 15 (60 minut na lekcję )
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 1
Daty rozpoczęcia kursu: każdy poniedziałek
Wymagany minimalny poziom języka : Podstawowy (A2) lub wyższy
Junior (<18 lat) InTuition (PDF)
Junior (<18 lat)
InTuition (PDF)
2255US$ 2199US$
BEZPŁATNA rezygnacja
DARMOWE zmiany
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językAngielski online na żywo w najlepszych cenach.

Australia mapa ze szkołami oferującymi Junior (<18 lat) kursy

Ładowanie zawartości mapy

FAQ na temat kursów Junior (<18 lat) Australia

 • 586AU$ za 1 tygodnie to najniższa cena za Junior (<18 lat) w Australia. Średni koszt kursów Junior (<18 lat) w Australia to 621AU$ tygodniowo..
 • Gold Coast Learning Centre otrzymała najlepszą ogólną ocenę w Australia wśród wszystkich szkół językowych oferujących kursy Junior (<18 lat).
 • Gold Coast Learning Centre została najwyżej oceniona za jakość nauczania wśród szkół języka na kursach Junior (<18 lat).
 • Możesz brać udział w kursach już od 1 tygodnia. Aby uzyskać znaczący postęp, wybierz dłuższy czas. Według badania StudyTravel Magazine średni czas trwania kursu Australia to 12 tygodnie
 • Australia prąd jest 230 Volt i 50 Hz Typ wtyczki I.