X
Wszystkie Niemiecki szkoły w Berlin
NowośćNowość

Przygotowanie Akademickie/ Pathway Kursy w Berlin - Ranking 2022

Obliczenie i porównanie cen
Berlin - Przygotowanie Akademickie / Pathway
00:0000:00
 

5 kursów Przygotowanie Akademickie / Pathway w w Berlin oferowanych przez 2 szkół językowych szkół - 12 tygodniNiemiecki

filtr
mapa
Jesteś zainteresowany kursem Przygotowanie Akademickie / Pathway w innych miastach?
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językNiemiecki online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Interesujące informacje na temat Berlin

Berlin mapa ze szkołami oferującymi Przygotowanie Akademickie / Pathway kursy

Ładowanie zawartości mapy

FAQ o szkołach w Berlin

  • 1735€ za 12 tygodnie to najniższa cena za Przygotowanie Akademickie / Pathway w Berlin. Średni koszt kursów Przygotowanie Akademickie / Pathway w Berlin to 0€ tygodniowo.
  • GLS - German Language School otrzymała najlepszą ogólną ocenę w Berlin wśród wszystkich szkół językowych oferujących kursy Przygotowanie Akademickie / Pathway.
  • GLS - German Language School została najwyżej oceniona za jakość nauczania wśród szkół języka na kursach Przygotowanie Akademickie / Pathway.
  • Możesz brać udział w kursach już od 1 tygodnia. Aby uzyskać znaczący postęp, wybierz dłuższy czas. Według badania StudyTravel Magazine średni czas trwania kursu Niemcy to 7.5 tygodnie
  • Indeks cen studentów w Berlin to 63.3. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź sekcję kosztów utrzymania w mieście .
  • Studenci ocenili Berlin na 4.7 gwiazdki na 5.
  • Najlepsze lotnisko do przyjazdu Berlin to Berlin Tegel (9.2 km od centrum miasta). Alternatywne lotnisko: Berlin Schönefeld (17.8 km). Zobacz informacje o wszystkich przyjazdach i informacje lotniskowe dla Berlin.
  • Zobacz tabelę klimatu Berlin i kalendarz wydarzeń z dnia Berlin z wydarzeniami takimi jak ITB Berlin - Wiodące na Świecie Targi Podróżnicze , Tydzień Sztuki w Berlinie , Puchar Niemiec w Piłce Nożnej-.

Nadal masz pytania dotyczące szkół języka Niemiecki w Berlin?

Przygotowanie Akademickie / Pathway miejsce docelowe kursu

Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwo