X
Wszystkie Angielski szkoły w Oxford
NowośćNowość

Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek Angielski kursy Oxford

2 tygodnie
Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek
Zakwaterowanie (opcjonlanie)
Oxford - Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek
00:0000:00
 

3 kursów Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek w w Oxford oferowanych przez 3 szkół językowych szkół - 2 tygodnieAngielski

W Oxford, język Angielski dla profesjonalistów w dziedzinie medycyny obejmuje kursy, na których studenci mogą specjalizować się w ogólnym słownictwie używanym w środowisku opieki zdrowotnej, skupić się na terminologii używanej w określonej roli medycznej lub przygotować się do określonego egzaminu z dziedziny medycyny w języku Angielski.

filtr
mapa
Jesteś zainteresowany kursem Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek w innych miastach?
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językAngielski online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Oxford mapa ze szkołami oferującymi Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek kursy

Ładowanie zawartości mapy

    FAQ o szkołach w Oxford

  • 865£ za 2 tygodnie to najniższa cena za Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek w Oxford. Średni koszt kursów Angielski dla Lekarzy i Pielęgniarek w Oxford to 0£ tygodniowo.
  • Najlepsze lotnisko do przyjazdu Oxford to Luton (62.4 km od centrum miasta). Inne lotniska to London Heathrow (63.6 km), London Gatwick (100.2 km), Stansted (103.4 km). Zobacz informacje o wszystkich przyjazdach i informacje lotniskowe dla Oxford.
  • Zobacz tabelę klimatu Oxford i kalendarz wydarzeń z dnia Oxford z wydarzeniami takimi jak Noc Ogniska, Turl Street Arts Festival, Oxford Fashion Week.
  • Możesz brać udział w kursach już od 1 tygodnia. Aby uzyskać znaczący postęp, wybierz dłuższy czas. Według badania StudyTravel Magazine średni czas trwania kursu Anglia to 4 tygodnie
  • Indeks cen studentów w Oxford to 81.29. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź sekcję kosztów utrzymania w mieście .
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika