+1-646 503 18 10

Hebreeuws leren in Kfar Saba: taalscholen en taalcursussen

Duur
Startdatum
Prijsvergelijking berekenen
Kfar Saba

1 taalschool in Kfar Saba vanaf US$ 1.430 voor 1 week Hebreeuwse cursus

Gebaseerd op beoordelingen over taalscholen
Sorteren op:
Beste algemene beoordeling
|
Meest populair
|
Beste leskwaliteit
|
Beste sociale activiteiten
|
Laagste prijs

Kaart met de locatie van Hebreeuwse scholen in Kfar Saba

Kaart wordt geladen.

Jouw Hebreeuwse taalreis naar Kfar Saba - Wat je moet weten

Belangrijke feiten over Kfar Saba

Bevolking: M 111.000
Regio: Centraal district
Kfar Saba reisinformatie
  • Kenmerken

Vragen over Hebreeuwse scholen in Kfar Saba?

Krijg gratis advies van onze taalreisadviseurs en vind de ideale taalschool in Kfar Saba.

Geloof ons niet zomaar op ons woord

Meer dan 100.000 tevreden klanten sinds 1999
Assistente Robin geef ik een 10+ voor de fijne communicatie!
Aicha Boukarhihi geverifieerde klant
Ik vond de service van Robin geweldig. Goede informatie en hele goede ondersteuning. Zelfs tijdens ons verblijf en erna was ze belangstellend. Ik ben zeer positief over de hulp, info en belangstelling van Robin.
Harry Joling geverifieerde klant
Ik vond de Service van jullie en de snelheid van reactie op vragen fantastisch!
Lizette Rosenboom geverifieerde klant
Ik ben heel, heel tevreden met de hulp van Robin voor de keuze en het beantwoorden van vragen. Dat ze geregeld navraag deed of alles goed ging, was een geruststellende gedachte. Ik heb de service van LanguageCourse.net aan groepsgenoten aanbevolen.
Hilde De Boe geverifieerde klant
Algemene voorwaarden | Annuleringsvoorwaarden | Privacy en cookies | Over ons | Contact | Colofon | Beoordeling en beleid voor gebruikersinhoud | Vertrouwen en veiligheid | Affiliate programma | School toevoegen
© 1999 - 2026 LanguageCourse S.L.