X
NowośćNowość

Hiszpański Szkoły Językowe w Otavalo - Ranking 2022

Otavalo
00:0000:00
 

2 Najlepszych szkół językowych w Otavalo (ranking na podstawie recenzji uczniów)

filtr
mapa
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Zobacz inne 7 różne kursy języka Hiszpański w Otavalo.
Interesują Cię podróże językowe do innych miast? Zobacz szkoły języka Hiszpański w innych miastach w Ekwador, na przykład Ahuano, Cotacachi, Cuenca, Dżungla amazońska, Macas ...
, Montanita, Quito, Wyspy Galapagos lub zobacz naszą listę wszystkich szkół w Ekwador. Możesz również zapoznać się z opcjami poza Ekwador dla nauki języka Hiszpański.
Pokaż więcej
Dlaczego Otavalo? Ekwadorskie miasto znajduje się w dolinie pomiędzy szczytami ...
wulkanów Imbabura, Mojanda i Cotacatchi. Okolice Otavalo są pełne pięknej scenerii z wieloma jeziorami oraz rezerwatami przyrody. Indianie Otavalo są znani z tkanych materiałów (ponad 400 letnia tradycja). W mieście odbywa się duży targ, szczególnie w soboty.
Pokaż więcej
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językHiszpański online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Interesujące informacje na temat Otavalo

Kluczowe Fakty o Otavalo

Populacja: 33,000

Strefa Czasowa: -6h. (GMT -5)

Region: Imbabura,

waluta: USD (1 USD = 3.9997 PLN)

Otavalo Ocena jakości życia:

Ocena: 4.0

4.0 (4 opinie naszych byłych uczniów)

Wiza: Obywatele z Polska nie wymagają wizy do Ekwador , by uczęszczać na kurs językowy. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów

Sezon: Grudzień

Poza sezonem: Kwiecień

Średnia cena kursu za tydzień (Sezon): 133 US$

Średnia cena kursu za tydzień (Poza sezonem): 219 US$

Energia elektryczna:
 • Typ wtyczki A
 • Typ wtyczki B
 • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 120 V
 • Częstotliwość: 60 Hz

Mapa z lokalizacją szkół Hiszpański Otavalo

Ładowanie zawartości mapy

Wydarzenia w mieście OtavaloNajlepszy czas na kurs językowy w mieście Otavalo

Luty
Carnaval
Carnaval

Luty 2022Co roku Andyjczycy dziękują Pacha Mama (Matka Ziemia) za piękne, kwitnące kolory kwiatów oraz Słońcu i Ziemii za to, że są elementami odpowiedzialnymi za wszystko tak piękne i kolorowe.

Carnaval
Carnaval

Luty 2022To kolorowy festiwal obchodzony w wielu miastach i miasteczkach. Odbywa się w czasie kwitnienia kwiatów i owoców, wszędzie odbywają się imprezy i parady, tradycyjne tańce, dekoracje i wiele gier.

Kwiecień
Semana Santa
Semana Santa

Kwiecień 2022 - Kwiecień 3Wielki Tydzień to czas refleksji. W głównych miastach pamiętamy o bólu, który cierpiał Chrystus, aby usunąć nasze grzechy. Dorośli, starsi, a nawet dzieci przechadzają się po ulicach, wielu z nich boso niosąc wielkie krzyże podobne do tych, które Jezus nosił w drodze na Kalwarię.

Maj
Labor Day
Labor Day

01 Maj 2022Tego dnia wiele organizacji społecznych spotyka się i idzie do budynków rządowych, pamiętając o wzajemnym kompromisie z krajem.

Czerwiec
Local Festivities
Local Festivities

Czerwiec 2022Odbywająca się w San Rafael, małym mieście niedaleko Otavalo, La Fiesta de los Corazas y Pendoneros jest doskonałą okazją do odkrywania lokalnych zwyczajów i tradycji. Przez dwa dni na ulicach miasta odbywają się tradycyjne tańce, a miejscowi noszą kolorowe kostiumy, tworząc niesamowite widowisko.

Corpus Christi
Corpus Christi

Czerwiec 2022Boże Ciało to święto, które łączy wiarę i kulturę. Każdego roku wiele społeczności zbiera się i tańczy, dziękując Bogu i naturze za jedzenie, które zostało zebrane.

Inti Raymi
Inti Raymi

20 Czerwiec 2022 - 22 Czerwiec 2022IntiRaymi to wyjątkowy czas w kulturze andyjskiej. Słońce symbolizuje życie, a ten festiwal jest wdzięcznością za to, że możemy zbierać plony z ziemi i doceniać uzdrowienie poprzez to, co wytwarza natura.

San Pedro y San Pablo
San Pedro y San Pablo

Czerwiec 2022Jest to święto szczególnie ważne w prowincji Imbabura. Połączenie katolickiej wiary i folkloru z tańcem, fajerwerkami, muzyką i modlitwą.

Wrzesień
Yamor
Yamor

Wrzesień 2022Yamor to festiwal łączący kulturę przed-inkaską z religijną wiarą ludzi. Reprezentuje wdzięczność Pacha Mama [Matka Ziemia]. Corocznie uroczystości stają się coraz bardziej barwne i tradycyjnie tego dnia ludzie piją „Chicha del Yamor”.

Listopad
2 de Noviembre
2 de Noviembre

02 Listopad 2022Jest to tradycja, która ma miejsce szczególnie w rdzennych miastach. Nadszedł czas, aby pamiętać o tych, których już nie ma na tym świecie. Rodziny odwiedzają cmentarze z ulubionymi potrawami swoich bliskich, którzy odeszli i siedzą razem, aby z nimi zjeść.

Grudzień
Navidad
Navidad

24 Grudzień 2022 - 25 Grudzień 2022Święta Bożego Narodzenia odbywają się także w kulturze tubylczej. Społeczności i miasta rodowe łączą tę uroczystość z pamięcią o kwitnieniu: wymieniają prezenty i dziękują naturze za życie i jedzenie.

New Year
New Year

31 Grudzień 2022 - 01 Styczeń 2023Nowy Rok w Otavalo ma coś ekstra, czego nie ma w innych miejscach. Oprócz tradycyjnych fajerwerków i imprez ulicznych, jest też kilka zabawnych tradycji. Na przykład o północy pali się kukły, aby pożegnać stary rok. Miejscowi wierzą, że kolor bielizny określi, jak rozegra się kolejny rok, a bieganie z walizką przyniesie rok pełen podróży. To coś, czego nie można przegapić!

Inne miejsca, które były popularne w połączeniu z kursami w Otavalo

Manta (miniaturka miasta)Manta
1 szkoła
Montanita (miniaturka miasta)Montanita
1 szkoła
Quito (miniaturka miasta)Quito
7 szkoły

FAQ o szkołach w Otavalo

 • Instituto Superior de Español uzyskała najlepszą ogólną ocenę w Otavalo.
 • Studenci ocenili Otavalo na 4.0 gwiazdki na 5.
 • Otavalo następujące kursy są oferowane specjalnie dla Hiszpańskiw biznesie: Biznesowy język Hiszpański w grupie, Medyczny język Hiszpański.
 • Otavalo szkoły oferują konkretne kursy przygotowujące do następujących egzaminów: DELE.
 • 305US$ za 2 tygodnie to najniższa cena za Hiszpański kurs w Otavalo. Średni koszt kursu językowego w Otavalo to 219US$ na tydzień.

Nadal masz pytania dotyczące szkół języka Hiszpański w Otavalo?

Zachowaj elastyczność i zarezerwuj teraz bez ryzyka w szkołach oznaczonych Darmowa rezygnacja i Bezpłatne zmiany . Korzystasz teraz z
 • Mniejsze klasy
 • Promocje
 • Dostępność najlepszych miejsc noclegowych
 • Najlepsi nauczyciele
 • Korzystanie z miejsc bez tłumów turystów
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwo