X
NowośćNowość
2 tygodnie
Standardowy
Zakwaterowanie (opcjonlanie)
Wyspy Galapagos
00:0000:00
 

2 Najlepszych szkół językowych w Wyspy Galapagos (ranking na podstawie recenzji uczniów)

Jesteś zainteresowany nauką języka Hiszpański w Wyspy Galapagos? Zbadaliśmy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące najlepszych szkół językowych języka Hiszpański w Wyspy Galapagos, abyś mógł łatwo porównać ceny, recenzje, kursy dla dorosłych i młodzieży oraz oferty specjalne.

filtr
mapa
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Zobacz inne 2 różne kursy języka Hiszpański w Wyspy Galapagos.
Interesują Cię podróże językowe do innych miast? Zobacz szkoły języka Hiszpański w innych miastach w Ekwador, na przykład Ahuano, Cotacachi, Cuenca, Dżungla amazońska, Macas, Montanita, Otavalo, Quito lub zobacz naszą listę wszystkich szkół w Ekwador. Możesz również zapoznać się z opcjami poza Ekwador dla nauki języka Hiszpański.
Dlaczego Wyspy Galapagos? Wyspy te, położone na Oceanie Spokojnym, około 1000 km na zachód od Ekwadoru, jest ich łącznie 19. Wyspy i otaczający je rezerwat morski zostalły nazwane unikalnym „żywym muzeum i genialną wizytówką ewolucji”. Wulkaniczne Galapagos, położone u zbiegu trzech prądów oceanicznych, są „tyglem” gatunków morskich. Trwa aktywność sejsmiczna i wulkaniczna, a procesy te, w połączeniu z ekstremalną izolacją wysp, doprowadziły do rozwoju najbardziej niezwykłego życia zwierząt na Ziemi. Tutaj znajdziesz legwany lądowe, gigantyczne żółwie i wiele, wiele rodzajów zięb. To właśnie te dziwne i cudowne zwierzęta zainspirowały teorię ewolucji Karola Darwina poprzez dobór naturalny po jego wizycie na wyspie w 1835 roku. Galapagos zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1978 roku, a dziś tysiące ludzi odwiedza je, aby zobaczyć zwierzęta i krajobrazy, które są tak wyjątkowe dla tego regionu.
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językHiszpański online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Kluczowe Fakty o Wyspy Galapagos

Strefa Czasowa: GMT +0

waluta: (1 = 0.0000 PLN)

Wiza: Obywatele z Polska nie wymagają wizy do Ekwador , by uczęszczać na kurs językowy. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów

Energia elektryczna:
 • Typ wtyczki A
 • Typ wtyczki B
 • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 120 V
 • Częstotliwość: 60 Hz

Mapa z lokalizacją szkół Hiszpański Wyspy Galapagos

Ładowanie zawartości mapy

  FAQ o szkołach w Wyspy Galapagos

 • Wyspy Galapagos istnieją pakiety kursów, na których można nauczyć się następujących umiejętności: Hiszpański & Sporty Ekstremalne .
 • 3550US$ za 2 tygodnie to najniższa cena za Hiszpański kurs w Wyspy Galapagos. Średni koszt kursu językowego w Wyspy Galapagos to 0US$ na tydzień.
Zachowaj elastyczność i zarezerwuj teraz bez ryzyka w szkołach oznaczonych Darmowa rezygnacja i Bezpłatne zmiany . Korzystasz teraz z
 • Mniejsze klasy
 • Promocje
 • Dostępność najlepszych miejsc noclegowych
 • Najlepsi nauczyciele
 • Korzystanie z miejsc bez tłumów turystów
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika