+48 223 978 812
Ikona serca dla ulubionych
Ikona serca dla ulubionych
X

3 Hiszpański Szkoły Językowe w Wyspy Galapagos Ranking 2024

Hiszpański kurs językowy Wyspy Galapagos (Galapagos Islands) od 
Wyspy Galapagos
00:0000:00
 

Wyspy Galapagos ranking szkół językowych

na podstawie ocen uczniów

Mapa z lokalizacją szkół Hiszpański Wyspy Galapagos

Ładowanie zawartości mapy

Informacje o Wyspy Galapagos

Dlaczego Wyspy Galapagos? Wyspy te, położone na Oceanie Spokojnym, około 1000 km na zachód od Ekwadoru, jest ich łącznie 19. Wyspy i otaczający je rezerwat morski zostalły nazwane unikalnym „żywym muzeum i genialną wizytówką ewolucji”. Wulkaniczne Galapagos, położone u zbiegu trzech prądów oceanicznych, są „tyglem” gatunków morskich. Trwa aktywność sejsmiczna i wulkaniczna, a procesy te, w połączeniu z ekstremalną izolacją wysp, doprowadziły do rozwoju najbardziej niezwykłego życia zwierząt na Ziemi. Tutaj znajdziesz legwany lądowe, gigantyczne żółwie i wiele, wiele rodzajów zięb. To właśnie te dziwne i cudowne zwierzęta zainspirowały teorię ewolucji Karola Darwina poprzez dobór naturalny po jego wizycie na wyspie w 1835 roku. Galapagos zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1978 roku, a dziś tysiące ludzi odwiedza je, aby zobaczyć zwierzęta i krajobrazy, które są tak wyjątkowe dla tego regionu.
Strefa Czasowa: GMT +0
waluta: (1 = 0.0000 PLN)
Wiza: Obywatele z Polska nie wymagają wizy do Ekwador , by uczęszczać na kurs językowy. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów.
Dane dotyczące wymagań wizowych zostały ostatnio zaktualizowane na stronie w dniu 01 gru. 2022 (Źródło)
Najbardziej aktualne informacje na temat wiz możesz uzyskać w ambasadzie lub konsulacie Ekwador w Twoim kraju. Lista ambasad i konsulatów Ekwador na oficjalnej stronie internetowej - Ministerio de Relacioens Exteriores y Movilidad Humana.
Energia elektryczna:
  • Typ wtyczki A
  • Typ wtyczki B
  • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 120 V
  • Częstotliwość: 60 Hz
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Interesują Cię podróże językowe do innych miast? Zobacz szkoły języka Hiszpański w innych miastach w Ekwador, na przykład Ahuano, Cotacachi, Cuenca, Dżungla amazońska, Manta ...
, Montanita, Otavalo, Quito lub zobacz naszą listę wszystkich szkół w Ekwador. Możesz również zapoznać się z opcjami poza Ekwador dla nauki języka Hiszpański.
Pokaż więcej

Pytania dotyczące szkół języka Hiszpański w Wyspy Galapagos?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Nie wierz tylko nam
na słowo
Ciekawe statystyki
  • 4.064.501 PLN : zaoszczędzone na kursie.
  • Pionierzy: Byliśmy jedną z pierwszych stron publikujących nieocenzurowane recenzje szkół językowych. Założona w 1999 roku.
  • Liderzy: Jesteśmy jedną z najczęściej odwiedzanych niezależnych stron poświęconych kursom językowym.
  • > 20.000 fanów na Facebooku.
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i polityka treści użytkownikaZaufanie i bezpieczeństwoProgram afiliacyjnyDodaj swoją szkołę
© 1999 - 2024 LanguageCourse S.L.