X
Wszystkie Angielski szkoły w Manchester
00:0000:00
 

InTuition, Manchester, Anglia


Łańcuch szkolny: Intuition oferuje pakiet nauki języków obcych w nietypowy sposób! Każdy uczeń uczy się i mieszka ze swoim indywidualnym tutorem goszczącym. Uczniowie są dobierani z tutorem goszczącym na podstawie ich indywidualnego stylu uczenia się i celu językowego. Opiekun prowadzi ich przez kurs dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Poza lekcjami uczniowie będą naśladować ogólny schemat życia rodziny goszczącej, by doświadczyć, jak tubylcy używają języka w codziennych kontaktach. Organizowane są zajęcia z tutorem goszczącym, które stymulują uczniów do używania języka w środowisku, w którym się uczą. Uczniowie mogą wybrać jeden z następujących kursów: angielski ogólny, angielski zawodowy i biznesowy, angielski egzaminacyjny, akademickie kursy języka angielskiego, program dla młodzieży. InTuition oferuje także kursy języków obcych: hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, holenderskiego i francuskiego.

Pakiet: Program składa się z zajęć indywidualnych, czasu na samodzielną naukę z wykorzystaniem platformy internetowej InTuition oraz zakwaterowania u rodziny goszczącej. W pakiecie znajduje się również dodatkowa ocena poziomu, 30-minutowa wirtualna sesja wprowadzająca z tutorem przed przyjazdem, bezpłatny transfer z dworca lokalnego, spersonalizowane materiały do nauki oraz dostęp do portalu dla studentów. Regularnie sporządzane są raporty z postępów, a na koniec kursu otrzymujesz pełny raport i internetowy certyfikat ukończenia kursu. Programy dla dorosłych obejmują dwa zajęcia tygodniowo, podczas gdy w programie dla młodych uczniów są to trzy zajęcia tygodniowo.

Udogodnienia: Wszystkie rodziny goszczące zapewniają uczniom zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, prywatną sypialnię do nauki oraz darmowe wifi. Metodologia nauczania:Metodologia nauczania InTuition opiera się na podejściu indywidualistycznym. Podejście to skupia się na indywidualnych celach językowych i tempie nauki każdego ucznia. Pomiędzy uczniem a nauczycielem zachodzi większa interakcja osobista. To buduje zaufanie do samego siebie i pozwala uczniom uczyć się we własnym tempie.

Korepetytorzy: Wszyscy nauczyciele goszczący są przesłuchiwani, by upewnić się, że są w stanie zapewnić uczniom usługi na wysokim poziomie. Młodsi gospodarze zostali sprawdzeni przez policję, mają referencje i są w pełni zweryfikowani. Regularnie odbywają się szkolenia w ramach programu International House Teacher Training Programme, by podążać za aktualnymi trendami w nauczaniu.

Akredytacje: Intuition jest akredytowany przez British Council i jest członkiem English UK.
  • Identyfikator podatkowy: 02685909
  • Status Covid-19: Szkoła jest obecnie otwarta

Angielski Kursy

Język ogólny
Junior
Kursy on-line
Biznes
Przygotowanie do egzaminu
Kursy specjalistyczne