X
NowośćNowość
Gyoda
00:0000:00
 

Najlepszych szkół językowych w Gyoda (ranking na podstawie recenzji uczniów)

filtr
mapa
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Zobacz inne 1 różne kursy języka Japoński w Gyoda.
Interesują Cię podróże językowe do innych miast? Zobacz szkoły języka Japoński w innych miastach w Japonia, na przykład Fukuoka, Kioto, Kobe, Nagano ...
, Ogori, Sapporo, Tokio, Utsunomiya, Yokohama lub zobacz naszą listę wszystkich szkół w Japonia. Możesz również zapoznać się z opcjami poza Japonia dla nauki języka Japoński.
Pokaż więcej
Dlaczego Gyoda? Miasto Gyoda w północnej Saitamie zabierze Cię daleko w ...
przeszłość. Oferuje wspaniałe parki, spektakularny zamek i słynie ze starożytnych cmentarzy. Tabi to tradycyjne japońskie obuwie. Znajdują się tutaj stare fabryki i magazyny tabi, a Gyoda jest największym producentem tabi w całej Japonii.
Pokaż więcej
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językJapoński online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Co dyrektorzy szkół powiedzieli o Gyoda

Hashimoto Koichi

Miasto Gyoda to małe miasteczko na północy prefektury Saitama, która jest częścią Greater Tokyo Area. Choć jest to małe miasteczko, posiada rozwiniętą strukturę komunikacji miejskiej, która pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się wewnątrz miasta lub do Tokio i okolic. Niewielki rozmiar pozwala Gyodzie na utrzymanie tradycyjnego japońskiego stylu życia, więc jeśli chcesz zobaczyć Japonię taką, jaka jest, nasze miasto jest dla Ciebie idealne. Gyoda stała się miejscem nakręcenia kilku filmów i programów telewizyjnych ze względu na bogatą historię tych ziem: jest tam zamek, który był jednym z nielicznych zamków na tym terenie, który nigdy się nie poddał, jest też wiele warsztatów tradycyjnego szwactwa: yukata, kimono, a zwłaszcza tabi - specjalnych skarpet do tradycyjnych japońskich butów. Również w bliskim sąsiedztwie miasta Gyoda w listopadzie odbywa się największy festiwal sztucznych ogni w Japonii. Jego pokaz fajerwerków ustanowił Rekord Guinnessa.

Interesujące informacje na temat Gyoda

Kluczowe Fakty o Gyoda

Strefa Czasowa: GMT +0
waluta: (1 = 0.0000 PLN)
Nazwa miasto język Japoński: 行田市
Wiza: Obywatele z Polska nie potrzebują wizy do nauki kursów, które trwają nie dłużej niż 90 dni. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów.
Koszty utrzymania:
 • Cena Big Maca ( Japonia średni):0.00 (26 % droższy niż w Polska)
  Energia elektryczna:
  • Typ wtyczki A
  • Typ wtyczki B
  • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 100 V
  • Częstotliwość: 60 Hz / 50 Hz

  Mapa z lokalizacją szkół Japoński Gyoda

  Ładowanie zawartości mapy

  Nadal masz pytania dotyczące szkół języka Japoński w Gyoda?

  Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwo