X
NowośćNowość

Włoski Szkoły Językowe w Rzym

2 tygodnie
Standardowy
Zakwaterowanie (opcjonlanie)
Rzym
00:0000:00
 

11 Najlepszych szkół językowych w w Rzym (ranking na podstawie recenzji uczniów)

Jesteś zainteresowany nauką języka Włoski w Rzym? Zbadaliśmy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące najlepszych szkół językowych języka Włoski w Rzym, abyś mógł łatwo porównać ceny, recenzje, kursy dla dorosłych i młodzieży oraz oferty specjalne

filtr
mapa
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Zainteresowany konkretnym typem kursu? Przeczytaj nasze recenzje Włoski kursów i obozów dla młodzieży i dzieci w Rzym lub innych 34 różnych kursów języka Włoski w Rzym.
Dlaczego Rzym? Rzym, \"Wieczne Miasto\", był stolicą administracyjną Imperium Rzymskiego. Obecnie jest to miasto, które cechuje 2600 lat historii i kultury, kilka z najważniejszych atrakcji to: Watykan, Bazylika Świętego Piotra, Schody Hiszpańskie oraz Fontanna Trevi. Jak na stolicę przystało znajduje się tam wiele centrów handlowych oraz bogate życie nocne. Miasto o klimacie śródziemnomorskim, które najlepiej odwiedzić jesienią lub wiosną.
Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językWłoski online na żywo w najlepszych cenach.

Którą szkołę wybrać?

Uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów ds. podróży językowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą szkołę dla Ciebie.

Co nasi kursanci mówią o mieście Rzym

Ocena: 5/5

5.0

Z biletem miesięcznym łatwo się poruszać, ale w wielkim mieście brakuje osobistej atmosfery

Mary

Ocena: 4/5

4.0

Mieszkam w Rzymie i podoba mi się życie tutaj więc jestem zadowolony.

Aidan
Anglia

Ocena: 4/5

4.0

Miasto nie do pobicia jeśli chodzi o atmosferę i historię.

Pradeep

Najnowsze recenzje studentów szkół językowych Rzym

Ocena: 4.2

4.2 | 209 Oceny

Bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Spędziłbym 7 tygodni na nauce. Na końcu pierwszego tygodnia, ze względu na pandemię COVID, szkoła zaczęła oferować lekcje online. Włochy zaczęły zamykać granice a studenci musieli jak najszybciej opuścić ten kraj. Zrozumienie ze strony szkoły było zerowe, nie dali mi oni szansy na anulowanie mojej rezerwacji, zamiast tego otrzymałem kupon aby powrócić i zakończyć mój kurs w przeciągu roku. Nie jest łatwo podróżować z Brazylii do Rzymu i zostać tam przez 7 tygodni bez obowiązków z pracy, pewnie już mi się to w życiu nie uda, ale szkoła nie wykazała żadnego zrozumienia i zaoferowano mi odbycie kursu online, nawet, kiedy zauważyłem, że lekcje odbędą się o 4 rano czasu w moim kraju. Nie mogę nic powiedzieć o jakości nauczania czy kursu, ale ostrzegam, że jeśli stanie się cokolwiek i będziesz potrzebować od szkoły pomocy i zrozumienia, nikt ci nie pomoże. Moim zdaniem straciłem kurs, już nie nadaży mi się taka okazja i straciłem wszystkie pieniądze. Jeśli nadaży mi się okazja powrotu do Włoch na studia, poszukam miejsca gdzie będę się czuł bezpieczny, jeśli coś się stanie. Podkreślam, że otrzymałem pomoc od wszystkich we Włoszech, od mojego gospodarza, od linii lotniczych, od innej szkoły gdzie zarezerwowałem kontunuację mojej nauki, ale Scuola Leonardo da Vinci nie zaoferowała mi żadnej pomocy ani zrozumienia. Byłem bardzo rozczarowany.

14 Maj 2020
Kurs: Intensive Course - 7 tygodni
Wiek ucznia: 39 lat

Luis Gustavo
Brazylia

Ocena: 4.3

4.3 | 72 Oceny

Uważni i dostępni na rozwianie wszelkich wątpliwości

21 Marzec 2020
Kurs: G8 - Standard - 8 tygodni
Wiek ucznia: 18 lat

Ana Paz
Paraguay

Ocena: 4.2

4.2 | 116 Oceny

Zacznę od zalet: lokalizacja jest świetna, wyposażenie, pracownicy biura bardzo mili i pomocni, aktywności świetne. Jednak moją ulubioną częścią był bar. Jedzenie w szkole było wyśmienite, bardzo smaczne i za dobrą cenę. Niestety nie byłam zadowolona z jakości nauczania. Stosowane metody nie są dla wszystkich skuteczne. Jeśli lubisz poznać strukturę języka i podstawowe zasady na początku kursu, ta szkoła nie jest dla ciebie! Byłam w grupie A1. Nauczyciel powinien był nam wyjaśnić podstawy, takie jak: alfabet, jak się przedstawić, jak powiedzieć ja, ty, ona, on, my, oni. Powtarzaliśmy rozmowy bez zrozumienia wyrazów, powtarzaliśmy rozmowy telefoniczne. To było zupełnie bez sensu kiedy nie zna się podstaw. Nie rozmawiałabym z nikim przez telefon dopiero zaczynając uczyć się włoskiego. Byłoby fajnie wiedzieć, jak się mówi: "Cześć, jak się masz?" "Chciałąbym zamówić" i "Czy mogę prosić o rachunek?". Rozmawiałam z kilkoma nauczycielami o tej metodzie i powiedziano mi, że powinnam jej zaufać. Zapłaciłam za dwa tygodnie ale wytrzymałam tylko półtora. W drugim tygodniu straciłąm nadzieję, że nauczę się czegokolwiek i zrezygowałam. Nauczyciele byli trochę niemili. Miałam nieprzyjemny incydent z jednym nauczycielem i to tylko utwierdziło mnie w decyzji o odejściu. Jeśli nie możesz nawet zadać pytania, po co tam zostać? Myślę, że wybrałam złą szkołe i straciłam 2 tygodnie oraz dużo pieniędzy. Prawdopodobnie nauczyłabym się więcej sama, oglądając Youtube. P.S. Mówię w 3 językach więc wiem, jak to wygląda w innych szkołach.

1 Listopad 2019
Kurs: Intensive (30) - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 34 lat

Karolina
Anglia

Ocena: 4.3

4.3 | 72 Oceny

Stefania jest znakomitą nauczycielką, sprawiła, że wszyscy braliśmy czynny udział w lekcjach. Materiały do nauki też były bardzo dobre.

29 październik 2019
Kurs: G1 - Standard Plus - 1 tydzień
Wiek ucznia: 61 lat

Aidan
Anglia

Ocena: 4.2

4.2 | 116 Oceny

Różnorodność nauki: poprzez mówienie, pisanie, ćwiczenia ze słuchu. Bardzo ciekawe były również zajęcia kulturalne z klasą po lekcjach.

21 październik 2019
Kurs: Intensive (20) - 4 tygodnie
Wiek ucznia: 58 lat

Brigitte
Belgia

Ocena: 4.3

4.3 | 57 Oceny

* Bardzo mili i bardzo zmotywowani nauczyciele * Miła, zrelaksowana atmosfera * Cena jest niższa niż w innych szkołach. Moją jedyną krytyką jest to, że podczas przynajmniej części mojego pobytu, uczniowie o rożnych poziomach języka zostali przydzieleni do tej samej grupy. Poza tym nauczyciele byli świetni.

20 Wrzesień 2019
Kurs: Intensive PLUS Course - 3 tygodnie
Wiek ucznia: 34 lat

Joe
Irlandia

Ocena: 4.2

4.2 | 116 Oceny

Bardzo dobrze zorganizowane Przyjacielskość

10 Wrzesień 2019
Kurs: Intensive (20) - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 79 lat

Claus
Niemcy

Ocena: 4.3

4.3 | 57 Oceny

Nauczyciele
Ładna lokalizacja, pomocni i mili nauczyciele

10 Wrzesień 2019
Kurs: Intensive PLUS Course - 1 tydzień
Wiek ucznia: 32 lat

Lukas
Niemcy

Ocena: 4.2

4.2 | 209 Oceny

LOkalizacja blisko popularnej Piazza Navona.
Nauczyciele są niezmiernie dobrzy.

23 lipiec 2019
Kurs: Super Intensive Course - 3 tygodnie
Wiek ucznia: 73 lat

Pradeep
Singapore

Ocena: 4.2

4.2 | 209 Oceny

Miałem świetnego nauczyciela, a lokalizacja szkoły była idealna do zwiedzania zabytkowej części miasta.
Byli bardzo pomocni w znalezieniu mieszkania i nauce języka

10 Czerwiec 2019
Kurs: Intensive Course - 4 tygodnie
Wiek ucznia: 65 lat

Mary
United States

Ocena: 4.3

4.3 | 57 Oceny

Bardzo młodzi, otwarci, pomocni i mili nauczyciele!

14 Maj 2019
Kurs: Intensive PLUS Course - 1 tydzień
Wiek ucznia: 22 lat

Nelly
Niemcy

Ocena: 4.2

4.2 | 209 Oceny

Bardzo centralna lokalizacja.
Zbyt duża uwaga na gramatykę dzięki kontrolowanym praktykom. Jeden traci więcej swobody podczas ćwiczeń. Niewiele zasobów w klasie: brak komputerów i filmów.

15 Kwiecień 2019
Kurs: Intensive Course - 5 tygodni
Wiek ucznia: 51 lat

Violeta
Hiszpania

Ocena: 4.3

4.3 | 57 Oceny

Oddani nauczyciele, koncentrują się na komunikacji w klasie, zmiany uczniów i nauczycieli, wnoszą dużo kolorytu
Luźna atmosfera, nieskomplikowanie, profesjonalnie, bardzo przyjźnie

11 Grudzień 2018
Kurs: Intensive Course - 4 tygodnie
Wiek ucznia: 44 lat

Erika
Niemcy

Ocena: 4.3

4.3 | 57 Oceny

Różnorodne materiały dydaktyczne (rozmowa, gramatyka, filmy, gry itp.) Ekspertyza nauczycieli. Można poczuć radość nauczycieli z ich pracy.
Przyjemna atmosfera, profesjonalne i różnorodne lekcje, co jest naprawdę fajne.

27 Listopad 2018
Kurs: Intensive PLUS Course - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 50 lat

Monika
Niemcy

Ocena: 4.2

4.2 | 209 Oceny

Sympatyczni lektorzy, lokalizacja szkoły (w centrum Rzymu)

10 Wrzesień 2018
Kurs: Intensive Course - 1 tydzień
Wiek ucznia: 31 lat

Małgorzata
Polska

Ocena: 4.3

4.3 | 72 Oceny

Szkoła jest bardzo dobrze zorganizowana, a nauczyciele są mili i profesjonalni. Klimatyzacja w każdej klasie szkoły była zbawieniem w gorące letnie dni.

28 Sierpień 2018
Kurs: G1 - Standard Plus - 2 tygodnie
Wiek ucznia: 27 lat

Anastasia
Rosja

Co dyrektorzy szkół powiedzieli o Rzym

Tiziana Di Dedda

Rzym to magiczne miasto w doskonałej lokalizacji, zaledwie 40 minut komunikacją miejską od morza. Rzymianie ciepło witają obcokrajowców oferując nie tylko sztukę i kulturę, ale także dobre jedzenie i wino. Do miast takich jak Florencja, Neapol, można dojechać w 2 godziny.

Miasto może mówić samo za siebie, ale musimy przypomnieć, że skoro Rzym leży w centrum Włoch, do wszystkich innych włoskich miast można dojechać pociągiem z Rzymu w maksymalnie 3 godziny. Neapol jest oddalony tylko o godzinę drogi pociągiem, Florencja 1,5 godziny!

Enzo Cosentino

Rzym to tętniąca życiem, nowoczesna metropolia oferująca szeroki wachlarz atrakcji. Jego wspaniały arsenał zabytków jest znany na całym świecie.

Fabrizio Fucile

Nie sposób wymienić wszystkich skarbów Rzymu: Rzym jest jednym z najważniejszych miast historycznych, artystycznych i kulturalnych na świecie. Możliwości rozrywki są nieograniczone. Szybki, ekonomiczny transport łączy Cię z większością miejsc docelowych w kraju i za granicą.

Maricla

Rzym to najlepszy sposób na zabawę, odkrycie prawdziwej włoskiej kultury i spróbowanie najlepszego włoskiego jedzenia.

GIANMARCO SCALAS

Wieki historii i sztuki widoczne nie tylko w niesamowitej ilości unikalnych muzeów, ale wszędzie na placach, wzdłuż ulic, kościołów i parków.

Rzym to wspaniała stolica pełna kultury. Jest tam wiele do zobaczenia i zrobienia. W pobliżu znajduje się również plaża.

Kluczowe Fakty o Rzym

Jakość życia została sklasyfikowana w ostatnim raporcie z Mercer na pozycji 56 (2019).

Populacja: 2,319,000

Wzniesienie: 20m nad poziomem morza

Strefa Czasowa: GMT +1

Region: Latium, Provincia di Roma

waluta: EUR (1 EUR = 4.5254 PLN)

Nazwa miasto język Włoski: Roma

Rzym Ocena jakości życia:

Ocena: 4.8

4.8 (553 opinie naszych byłych uczniów)

Wiza: Obywatele z Polska nie wymagają wizy do Włochy , by uczęszczać na kurs językowy. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów

uniwersytety: 3 (rankingi uniwersytetów w Rzym)

Sezon: lipiec

Poza sezonem: Grudzień

Średnia cena kursu za tydzień (Sezon): 205 €

Średnia cena kursu za tydzień (Poza sezonem): 233 €

Koszty utrzymania:

* 100 = ceny w Warszawa

 • Wskaźnik cen dla studentów, nie licząc wynajmu:138* (38 % droższe niż Warszawa)
 • Wskaźnik cen dla studentów, włącznie z wynajmem:144* (44 % droższe niż Warszawa)
 • Wskaźnik cen żywności:155* (55 % droższe niż Warszawa)
 • Cena Big Maca ( Włochy średni):3.77 € (61 % droższy niż w Polska)
Energia elektryczna:
 • Typ wtyczki C
 • Typ wtyczki F
 • Typ wtyczki L
 • Napięcie sieci elektrycznej w mieszkaniu: 230 V
 • Częstotliwość: 50 Hz

Mapa z lokalizacją szkół Włoski Rzym

Ładowanie zawartości mapy

Transport publiczny w Rzym

Pogoda Rzym

Klimatogram
Legenda:
Temperatura w Południe
Temperatura o Północy
stylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru0 °C5 °C10 °C15 °C20 °C25 °C30 °C35 °CTemperatura w °C
Godziny słoneczne
445781011107654
Temperatura Wody
14 °C13 °C13 °C14 °C17 °C21 °C23 °C24 °C23 °C20 °C18 °C15 °C
Opady Deszczu
81mm75mm65mm55mm32mm16mm15mm33mm68mm93mm111mm90mm

Wydarzenia w mieście RzymNajlepszy czas na kurs językowy w mieście Rzym

Maj
1 maja
1 maja

01 Maj 2021Całodniowy koncert na świeżym powietrzu w Rzymie odbywa się co roku w dzień włoskiego odpowiednika święta pracy. Wiele artystów występuje w czasie tego maratonu koncertów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Koncert jest darmowy i tłum jest ogromny.

Co robić w Rzym

Koloseum
Koloseum
Forum Romanum
Forum Romanum
Fontanna di Trevi
Fontanna di Trevi
Domus Aurea
Domus Aurea
Panteon
Panteon
Awentyn
Awentyn
Zamek Świętego Anioła
Zamek Świętego Anioła
Monti
Monti
Trevi
Trevi
Colonna
Colonna
Ponte
Ponte
Rzym
Rzym miniatura wideo

Przylot na Lotniska

Roma Ciampino (CIA) - 12km. od centrum miasta Rzym

Publiczny transport do centrum miasta:

Co 20 minut, 4,00 €, 15 minuty.

Główne przystanki: Ciampino, Roma Termini

Taksówka : 35 €, 20 minut jazdy do centrum miasta Rzym

Leonardo da Vinci–Fiumicino (FCO) - 24km. od centrum miasta Rzym

Publiczny transport do centrum miasta:

Co 30 minut, 15,00 €, 35 minuty.

Główne przystanki: Fiumicino Aeroporto, Roma Termini

Co 60 minut, 7,00 €, 50 minuty.

Główne przystanki: Rome Fiumincino Airport, Rome Termini

Taksówka : 60 €, 30 minut jazdy do centrum miasta Rzym

Zachowaj elastyczność i zarezerwuj teraz bez ryzyka w szkołach oznaczonych Darmowa rezygnacja i Bezpłatne zmiany . Korzystasz teraz z
 • Mniejsze klasy
 • Promocje
 • Dostępność najlepszych miejsc noclegowych
 • Najlepsi nauczyciele
 • Korzystanie z miejsc bez tłumów turystów
Zasady i warunkiPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści Użytkownika