X
NowośćNowość

Angielski - Szkoły Językowe - Walia - Ranking 2022

Obliczenie i porównanie cen

11 Najlepszych szkół językowych w Walia (ranking na podstawie recenzji uczniów)

filtr
mapa

Najpopularniejsze miejsca

Interesują Cię kursy online?
Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi ofertami kursów - językAngielski online na żywo w najlepszych cenach.

Nie jesteś pewien, które miasto wybrać?

Nasi eksperci ds. podróży językowych pomogą Ci wybrać miasto, które najbardziej Ci odpowiada.

Interesujące informacje na temat Swansea

Kluczowe Fakty o Walia

Walia jest jednym z krajów, które wchodzą w skład Zjednoczonego Królestwa. Chociaż najbardziej używanym językiem jest język angielski, większość mieszkańców jest dwujęzyczna i mówi także po walijsku. Przez wieki kultura walijska i tradycja były utrzymywane przy życiu przez jej mieszkańców. Najważniejszym miastem jest Cardiff z zamkiem, niesamowitymi parkami i domami georgiańskimi. Nie przegap Cardiff Bay, niedawno zregenerowanej dzielnicy portowej, która oferuje mnóstwo atrakcji i rozrywki dla rodzin.
Populacja: 62,349,000
Stolica : Londyn
waluta: GBP (1 GBP = 5.4761 PLN)
Nazwa kraj język Angielski: Wales
Wiza: Obywatele z Polska nie potrzebują wizy do nauki kursów, które trwają nie dłużej niż 180 dni. Dokumentację dotyczącą celu wizyty należy okazać na granicy w celu wjazdu do kraju. Aby móc wjechać w celu rozpoczęcia kursu: list udowadniający zapis do szkoły, ustalenia dotyczące zakwaterowania i dowód wpłaty na rzecz odpowiednich instytucji. Sprawdź wymagania wizowe dla obywateli innych krajów

Mapa z lokalizacją szkół Angielski Walia

Ładowanie zawartości mapy

FAQ o szkołach w Walia

 • Celtic English Academy uzyskała najlepszą ogólną ocenę w Cardiff.
 • Celtic English Academy, położona w 18 Park Grove, Cardiff została wybrana jako szkoła z najlepszą lokalizacją w Walia.
 • Możesz brać udział w kursach już od 1 tygodnia. Aby uzyskać znaczący postęp, wybierz dłuższy czas.
 • Walia następujące kursy są oferowane specjalnie dla Angielskiw biznesie: Biznesowy język Angielski w grupie, Biznesowy język Angielski indywidualnie.
 • Walia szkoły oferują konkretne kursy przygotowujące do następujących egzaminów: TOEFL, Certyfikat Cambridge First, Certyfikat Cambridge Advanced, Certyfikat Cambridge Proficiency, IELTS.
 • Różne opcje zakwaterowania oferowane przez poszczególne szkoły, jak również odległość od szkoły, są wyszczególnione na naszej stronie internetowej, w profilu każdej szkoły. Niestety, ze względu na prywatność rodzin goszczących, nie będziesz mógł uzyskać od nich informacji, jeśli nie dokonałeś wcześniej rezerwacji. W każdym razie, dokładny adres i dalsze szczegóły dotyczące przydzielonego zakwaterowania, niezależnie od rodzaju zakwaterowania, które zarezerwowałeś, otrzymasz około 7-10 dni przed rozpoczęciem kursu, po dokonaniu pełnej płatności za rezerwację.
  Rubén de Haro, Kierownik Regionalny – Hiszpański od LanguageCourse.net
Zachowaj elastyczność i zarezerwuj teraz bez ryzyka w szkołach oznaczonych Darmowa rezygnacja i Bezpłatne zmiany . Korzystasz teraz z
 • Mniejsze klasy
 • Promocje
 • Dostępność najlepszych miejsc noclegowych
 • Najlepsi nauczyciele
 • Korzystanie z miejsc bez tłumów turystów
Zasady i warunkiPolityka zwrotówPrywatność i pliki cookieO nasKontaktOdciskOceny i Polityka Treści UżytkownikaZaufanie & bezpieczeństwo